1
Women Aloittelijat +60 kg Semi-final
Heini Hautamäki Sisu Gym
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
2
Men Aloittelijat -65 kg Semi-final
Jesse Renfors MMA Team 300
Niko Myllymäki Finnfighters Gym
3
Men Aloittelijat -65 kg Semi-final
Fredrik Söderström Espoon Kehähait
Roope Tuomi Finnfighters Gym
4
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Siban Ahmad Finnfighters Gym
Eetu Häggqvist MMA Vantaa
5
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Tomas Vesalainen Finnfighters Gym
Daniel Gratschov Sisu Gym
6
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Dennis Spennert Hilti Raasepori
Eetu Tapper Finnfighters Gym
7
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Elias Ruohomäki Ahjo Training Center
Arttu Häggman Polar Jiu Jitsu Team
8
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Markus Oksman Finnfighters Gym
Patrick Pirskanen Ahjo Training Center
9
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Anton Stenroos Sisu Gym
Elias Kojo Ippon Loimaa
10
Women Aloittelijat +60 kg Semi-final
Essi Salmela Sisu Gym
Fighter from the fight number
11
Men Aloittelijat -65 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 2
Fighter from the fight number 3
12
Men Aloittelijat -65 kg Final
Fighter from the fight number 2
Fighter from the fight number 3
13
Men Aloittelijat -70 kg Semi-final
Naser Garban Espoon Kehähait
Fighter from the fight number 4
14
Men Aloittelijat -70 kg Semi-final
Aleksi Kytöviita Finnfighters Gym
Fighter from the fight number 5
15
Men Aloittelijat -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 6
Fighter from the fight number 7
16
Men Aloittelijat -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
17
Women Aloittelijat +60 kg Final
Fighter from the fight number 1
Fighter from the fight number 10
18
Men Aloittelijat -91 kg Final
Dilshad Saeedi Finnfighters Gym
Tuomo Ylipekkala Finnfighters Gym
18
Men Aloittelijat -83 kg Quarter-final
Emil Salonen Finnfighters Gym
Atte Lehtonen Sisu Gym
19
Men Aloittelijat -83 kg Quarter-final
Jaan Igo MMA Vantaa
Ville Vuorinen Finnfighters Gym
20
Men Aloittelijat -83 kg Quarter-final
Kim Teikari Sisu Gym
Ates Korkmaz BJJ Vaasa
21
Men Aloittelijat -70 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 13
Fighter from the fight number 14
22
Men Aloittelijat -70 kg Final
Fighter from the fight number 13
Fighter from the fight number 14
23
Men Aloittelijat -76 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 15
Fighter from the fight number 16
24
Men Aloittelijat -76 kg Final
Fighter from the fight number 15
Fighter from the fight number 16
25
Men Aloittelijat -100 kg Semi-final
Tuomo Ylipekkala Finnfighters Gym
sebastian johansson Finnfighters Gym
26
Men Aloittelijat -83 kg Semi-final
Peter Divakov MMA Vantaa
Fighter from the fight number 18
27
Men Aloittelijat -83 kg Semi-final
Fighter from the fight number 19
Fighter from the fight number 20
28
Women Ammattilaiset +60 kg Semi-final
Salla Simola Finnfighters Gym
Jenni Poutanen Finnfighters Gym
29
Men Ammattilaiset -65,9 kg Final
Hannan Housmand Finnfighters Gym
Erkki Soini Kachi-Kan ry
30
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Muhamed Ibrahimi MMA Team 300
31
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Henri Huissi MMA Team 300
32
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Per Sipola MMA Team 300
33
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Tuukka Repo Sisu Gym
Jaakko Juola MMA Vantaa
34
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Otto Saari GB Gym
Robert Oksman MMA Team 300
35
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Jouni Leinonen Jyväskylän Fight Club
36
Men Aloittelijat -83 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 26
Fighter from the fight number 27
37
Men Aloittelijat -83 kg Final
Fighter from the fight number 26
Fighter from the fight number 27
38
Men Aloittelijat -100 kg Semi-final
Dilshad Saeedi Finnfighters Gym
Fighter from the fight number
39
Women Ammattilaiset +60 kg Semi-final
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Fighter from the fight number
40
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Miika Lohtander Sport academy no.1
Fighter from the fight number 30
41
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Mici Saaristo Finnfighters Gym
Lasse Rahkolin Sisu Gym
42
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
Taneli Espo Finnfighters Gym
43
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Simo-Sakari Sepponen MMA Team 300
Pauli Hämäläinen Jyväskylän Fight Club
44
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Matias Virta Finnfighters Gym
Fighter from the fight number 31
45
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Fighter from the fight number 32
Fighter from the fight number 33
46
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Kalle Jokela Sisu Gym
Fighter from the fight number 34
47
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Fighter from the fight number 35
48
Men Aloittelijat -100 kg Final
Fighter from the fight number 25
Fighter from the fight number 38
49
Women Ammattilaiset +60 kg Final
Fighter from the fight number 28
Fighter from the fight number 39
50
Men Ammattilaiset -76,9 kg Semi-final
Fighter from the fight number 40
Fighter from the fight number 41
51
Men Ammattilaiset -76,9 kg Semi-final
Fighter from the fight number 42
Fighter from the fight number 43
52
Men Ammattilaiset -98.9 kg Quarter-final
Henri Lintula Sisu Gym
Owen Willberg Helsingin Paini-Miehet
53
Men Ammattilaiset -98.9 kg Quarter-final
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Juha Leino Ippon Loimaa
54
Men Ammattilaiset -87,9 kg Semi-final
Fighter from the fight number 44
Fighter from the fight number 45
55
Men Ammattilaiset -87,9 kg Semi-final
Fighter from the fight number 46
Fighter from the fight number 47
56
Men Ammattilaiset +99 kg Final
Heikki Hesso Ahjo Training Center
Mikko Pouru Finnfighters Gym
57
Men Ammattilaiset -76,9 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 50
Fighter from the fight number 51
58
Men Ammattilaiset -76,9 kg Final
Fighter from the fight number 50
Fighter from the fight number 51
59
Men Ammattilaiset -98.9 kg Semi-final
Saku Heikurinen Polar Jiu Jitsu Team
Fighter from the fight number 52
60
Men Ammattilaiset -98.9 kg Semi-final
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
Fighter from the fight number 53
61
Men Ammattilaiset -87,9 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 54
Fighter from the fight number 55
62
Men Ammattilaiset -87,9 kg Final
Fighter from the fight number 54
Fighter from the fight number 55
63
Men Ammattilaiset -98.9 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 59
Fighter from the fight number 60
64
Men Ammattilaiset -98.9 kg Final
Fighter from the fight number 59
Fighter from the fight number 60