1
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Violetta Nikitina Orion's Belt
Ernest Pihlak Orion's Belt
2
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Jymy Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Kaarlo Mutanen Barreto Helsinki
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
4
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Robert Kanev MMA Imatra
Viggo Lönnblad Hipko
5
2011-2010 synt. -25 kg 16th-final
Points
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
Lilia Luukkonen GB Gym
6
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
7
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Isabel Popov GB Gym
Helmer Riihelä Heracles
8
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Sohvi Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
9
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Ilja Törmälehto Takado
10
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Oiva Rask Total Center Lahti
11
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Vladislav Guiavganen Orion's Belt
12
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Marat Pakkanen Orion's Belt
Amelia Hanski MMA Imatra
13
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
14
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Ilja Sanaia Orion's Belt
Ernest Pihlak Orion's Belt
15
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Kosmo Laasanen Tampereen Jujutsukoulu
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
16
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Eetu Viitanen Tampereen Jujutsukoulu
17
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Saveli Guiavganen Orion's Belt
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
18
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Mohsen Tantawi Sambo Hokuto BJJ
Bianca Popov GB Gym
19
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Dario Mikel Hipko
Kaarlo Mutanen Barreto Helsinki
20
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
21
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Samuel Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
22
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
23
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
24
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Violetta Nikitina Orion's Belt
Ernest Pihlak Orion's Belt
25
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Helmer Riihelä Heracles
26
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
27
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
28
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Amelia Hanski MMA Imatra
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
29
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Devid Sanaia Orion's Belt
30
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Injury
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Mohsen Tantawi Sambo Hokuto BJJ
31
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Dario Mikel Hipko
32
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
33
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Points
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
34
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lenni Lähderinne Action Sport Center
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Walkover
Ahti Tuomainen Hipko
Rasmus Hukka MMA Imatra
36
2007-2006 synt. Tytöt 16th-final
Armbar
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Minea Vienonen Sisu Gym
37
2007-2006 synt. Tytöt 16th-final
Walkover
Aada Liukka MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2007-2006 synt. Tytöt 16th-final
Triangle
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Emma Kari Hilti Raasepori
39
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Helmer Riihelä Heracles
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
40
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
41
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Walkover
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
42
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Mohsen Tantawi Sambo Hokuto BJJ
43
2011-2010 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
44
2011-2010 synt. -25 kg Final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
45
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Lenni Lähderinne Action Sport Center
46
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Aatos Polviander Heracles
47
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Mattias Neuvonen Orion's Belt
48
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Veikko Kiili Barreto Helsinki
49
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Atro Juneja Takado
Ahti Tuomainen Hipko
50
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Enzo Väisänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jonah Denholm GB Gym
51
2011-2010 synt. -30 kg Bronze Fight
Judges Decision
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
52
2011-2010 synt. -30 kg Final
Points
Helmer Riihelä Heracles
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
53
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
54
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Sara Määttänen Hipko
55
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Ivetta Pihlak Orion's Belt
57
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Aatos Polviander Heracles
58
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Joakim Ojanen Takado
59
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kira Karjalainen Orion's Belt
60
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Sisu Hannula Total Center Lahti
Juuso Leppinen Heracles
61
2011-2010 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Ahti Tuomainen Hipko
Jonah Denholm GB Gym
62
2011-2010 synt. 35+ kg Final
Points
Atro Juneja Takado
Enzo Väisänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
63
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
64
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Vertti Salminen Total Center Lahti
Lotta Luukkonen GB Gym
65
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Pyry Palokangas Hipko
66
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oscar Ståhle Hipko
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
67
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Iida Suvanto MMA Imatra
Sara Määttänen Hipko
68
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
69
2011-2010 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Aatos Polviander Heracles
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
70
2011-2010 synt. -35 kg Final
Points
Thiago Mikel Hipko
Joakim Ojanen Takado
71
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Walkover
Maria Kotikumpu Polar Jiu Jitsu Team
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
72
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
73
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Juuso Leppinen Heracles
74
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Eemi Kuivalainen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
75
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Hugo Alve Hipko
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
76
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vertti Salminen Total Center Lahti
77
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Pyry Palokangas Hipko
78
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
andrei kolzhanov Orion's Belt
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
79
2007-2006 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Sara Määttänen Hipko
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
80
2007-2006 synt. Tytöt Final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
81
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Alyna Malone Orion's Belt
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
82
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iivari Törmälehto Takado
83
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
84
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
Lev Alexandrov Orion's Belt
85
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Pinja Määttänen Hipko
86
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
87
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Juuso Leppinen Heracles
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
88
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
89
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
90
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
91
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Judges Decision
German Gildemann Orion's Belt
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
92
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
93
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
94
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
95
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Alexandrov Orion's Belt
96
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Pinja Määttänen Hipko
97
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juuso Leppinen Heracles
98
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
99
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
100
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Joona Sairanen Total Center Lahti
101
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
102
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Viivi Lindström Hipko
German Gildemann Orion's Belt
103
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Leonid Fokin MMA Imatra
104
2007-2006 synt. -36 kg Semi-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
fedor kolzhanov Orion's Belt
105
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
106
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pinja Määttänen Hipko
107
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Eeli Lähderinne Action Sport Center
Aada Liukka MMA Imatra
108
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Rasmus Rintee MMA Imatra
109
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Armbar
Vilho Silvennoinen Heracles
Sara Määttänen Hipko
110
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Riku Laakso Sali24
111
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Jere Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
112
2009-2008 synt. -45 kg Final
Judges Decision
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
2009-2008 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Viivi Lindström Hipko
Leo Tuomainen Hipko
114
2009-2008 synt. +45 kg Final
Judges Decision
German Gildemann Orion's Belt
Leonid Fokin MMA Imatra
115
2007-2006 synt. -36 kg Semi-final
Americana
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
fedor kolzhanov Orion's Belt
116
2009-2008 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Pinja Määttänen Hipko
117
2009-2008 synt. -40 kg Final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
118
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eeli Lähderinne Action Sport Center
119
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Vilho Silvennoinen Heracles
120
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
RNC
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Riku Laakso Sali24
121
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Judges Decision
Tyyne Manninen Hipko
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
122
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Artem Mikkonen Orion's Belt
Eetu Soikkeli Action Sport Center
123
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
124
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Ivetta Pihlak Orion's Belt
125
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
126
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Triangle
Juho Kortesuo Action Sport Center
Edvin Pihlak Orion's Belt
127
2007-2006 synt. -36 kg Final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
128
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
129
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Henri Kantanen Hipko
Martin Koukka Polar Jiu Jitsu Team
130
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
131
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Choke
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
132
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
RNC
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rintee MMA Imatra
133
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
134
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Artem Mikkonen Orion's Belt
135
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
136
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Choke
Roope Rouvali Takado
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
137
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Collar Choke
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Edvin Pihlak Orion's Belt
138
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Points
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Emma Kari Hilti Raasepori
139
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Jesse Tuovinen Takado
140
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Henri Kantanen Hipko
141
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
142
2007-2006 synt. -41 kg Bronze Fight
Walkover
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
143
2007-2006 synt. -41 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
144
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Triangle
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
145
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
146
2007-2006 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Jesse Tuovinen Takado
147
2007-2006 synt. -53 kg Final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Iida Suvanto MMA Imatra
148
2007-2006 synt. +53 kg Bronze Fight
Choke
Henri Kantanen Hipko
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
149
2007-2006 synt. +53 kg Final
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
150
2007-2006 synt. -47 kg Bronze Fight
Lock
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
151
2007-2006 synt. -47 kg Final
Triangle
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry