130
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Walkover
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
Bryan Vallecalle Turun Ju-jutsuseura
131
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Juho Ihalainen Heracles
132
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
133
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
134
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Elias Kunnas Crest - Professional Fighting Center
Mikael Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
135
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Jani Meriläinen MMA Team 300
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
136
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
137
Men Värivyöt +94.3 kg Quarter-final
Wrist Lock
Miika Laiho Sali24
Janne Toivanen Sisu Gym
138
Men Värivyöt +94.3 kg Quarter-final
RNC
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Teemu Vuorio Finnfighters Gym
139
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Ari Ylipalo Combat Society
Petri Portaankorva Sisu Gym
140
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Walkover
Juhani Mikkonen Takado
Vesa Rockas Sisu Gym
141
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
142
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Collar Choke
Janne Viitamäki Sali24
Pasi Seppänen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
143
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Choke
Akram Farah Hipko
Sami Knihtilä MMA Joensuu
144
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Choke
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Timo Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
145
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Tero Juntunen Lahden Gentai
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
146
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Roope Uski MMA Team 300
147
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Bow and Arrow
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
148
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
RNC
Elias Kunnas Crest - Professional Fighting Center
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
149
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
150
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Armbar
Jarkko Nissi Crest - Professional Fighting Center
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
151
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Saku Kuparinen Heracles
Anton Stenroos Sisu Gym
152
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Turo Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
153
Men Värivyöt +94.3 kg Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Janne Toivanen Sisu Gym
154
Men Värivyöt +94.3 kg Semi-final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
155
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Ari Ylipalo Combat Society
156
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Vesa Rockas Sisu Gym
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
157
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
Pasi Seppänen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
158
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
159
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
Points
Tero Juntunen Lahden Gentai
Roope Uski MMA Team 300
160
Men Värivyöt -70 kg Final
Points
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
161
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
162
Men Värivyöt -76 kg Final
Points
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
Elias Kunnas Crest - Professional Fighting Center
163
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
164
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Turo Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
165
Men Värivyöt +94.3 kg Bronze Fight
Walkover
Janne Toivanen Sisu Gym
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
166
Men Värivyöt +94.3 kg Final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
167
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Vesa Rockas Sisu Gym
168
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Choke
Pasi Seppänen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sami Knihtilä MMA Joensuu
169
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Essi Salmela Sisu Gym
170
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Tuulia Wiklund Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
171
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
DQ
Päivi Karhi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elina Koskinen Jyväskylän Fight Club
172
Women Värivyöt +58.5 kg Quarter-final
Points
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
173
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
Pette Uski Barreto Helsinki
174
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Choke
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
175
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
176
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Jordanis Karasavvidis Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
177
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Hannu-Tapio Lintula Sali24
Shamir Ullah Pieksämäki Fight Club
178
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Choke
Vesa Rockas Sisu Gym
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
179
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Sami Knihtilä MMA Joensuu
180
Women Valkovyöt -64 kg Bronze Fight
Points
Essi Salmela Sisu Gym
Tuulia Wiklund Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
181
Women Valkovyöt -64 kg Final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
182
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
Points
Laura Kaalikoski Jyväskylän Fight Club
Päivi Karhi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
183
Women Värivyöt +58.5 kg Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
184
Women Värivyöt +58.5 kg Semi-final
Points
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
185
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Triangle
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
Pette Uski Barreto Helsinki
186
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Armbar
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
187
Men Valkovyöt -70 kg Bronze Fight
Points
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Hannu-Tapio Lintula Sali24
188
Men Valkovyöt -70 kg Final
Choke
Jordanis Karasavvidis Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Shamir Ullah Pieksämäki Fight Club
189
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Bryan Vallecalle Turun Ju-jutsuseura
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
190
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Petri Portaankorva Sisu Gym
Mikael Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
191
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Guillotine
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Kunnas Crest - Professional Fighting Center
192
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Ari Ylipalo Combat Society
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
193
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vesa Rockas Sisu Gym
194
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
Mikko Pouru Finnfighters Gym
195
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Jarkko Nissi Crest - Professional Fighting Center
Juhani Mikkonen Takado
196
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Janne Toivanen Sisu Gym
Saku Kuparinen Heracles
197
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
198
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
199
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Akram Farah Hipko
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
200
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
Teemu Vuorio Finnfighters Gym
201
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Konsta Koivisto GB Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
202
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
203
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
Miika Laiho Sali24
204
Women Valkovyöt 69+ kg Final
Choke
Elina Koskinen Jyväskylän Fight Club
Päivi Karhi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
205
Women Värivyöt +58.5 kg Bronze Fight
Points
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
206
Women Värivyöt +58.5 kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
207
Men Valkovyöt -64 kg Bronze Fight
Collar Choke
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
208
Men Valkovyöt -64 kg Final
Choke
Pette Uski Barreto Helsinki
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
209
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
210
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Petri Portaankorva Sisu Gym
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
211
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Vesa Rockas Sisu Gym
212
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
Juhani Mikkonen Takado
213
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
214
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Kimura
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
215
Men Värivyöt Open weight 16th-final
DQ
Teemu Vuorio Finnfighters Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
216
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
217
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Kimura
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
218
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
219
Women Open Open 16th-final
Armbar
Tuulia Wiklund Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elina Koskinen Jyväskylän Fight Club
220
Women Open Open 16th-final
Points
Laura Kaalikoski Jyväskylän Fight Club
Päivi Karhi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
221
Women Open Open 16th-final
Walkover
Essi Salmela Sisu Gym
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
222
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Joonas Meusel Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joni Rokkanen Polar Jiu Jitsu Team
223
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
224
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Guillotine
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
225
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Vesa Rockas Sisu Gym
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
226
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
227
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Rene Kraft Tampereen Jujutsukoulu
228
Men Valkovyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
229
Men Valkovyöt -76 kg Final
Choke
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
230
Women Open Open Quarter-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elina Koskinen Jyväskylän Fight Club
231
Women Open Open Quarter-final
Triangle
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
232
Women Open Open Quarter-final
Points
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Laura Kaalikoski Jyväskylän Fight Club
233
Women Open Open Quarter-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Essi Salmela Sisu Gym
234
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
DQ
Kim Teikari Sisu Gym
Joonas Meusel Porin Kamppailu-urheilukeskus
235
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Armbar
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
236
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Triangle
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
237
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Anton Stenroos Sisu Gym
238
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Walkover
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
Mio Juvonen Function X Jiu Jitsu
239
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Mika Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
johannes ollonqvist Porin Kamppailu-urheilukeskus
240
Men Valkovyöt +88.3 16th-final
Americana
Juho Lahdenperä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
241
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Guillotine
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
Jordanis Karasavvidis Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
242
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Kim Teikari Sisu Gym
tomi laaksonen Kokkolan Budo
243
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
244
Women Open Open Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
245
Women Open Open Semi-final
Choke
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
246
Men Valkovyöt -82.3 kg Bronze Fight
Lock
Joonas Meusel Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
247
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anton Stenroos Sisu Gym
248
Men Värivyöt Open weight Final
Choke
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
249
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Points
Kim Teikari Sisu Gym
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
250
Men Valkovyöt -88.3 kg Bronze Fight
Walkover
Mio Juvonen Function X Jiu Jitsu
Mika Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
251
Men Valkovyöt -88.3 kg Final
Choke
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
johannes ollonqvist Porin Kamppailu-urheilukeskus
252
Men Valkovyöt +88.3 Quarter-final
Points
Erkka Selonen Tampereen Jujutsukoulu
Juho Lahdenperä Porin Kamppailu-urheilukeskus
253
Men Valkovyöt +88.3 Quarter-final
Points
Miska Fredman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
254
Men Valkovyöt +88.3 Quarter-final
Points
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
Jussi Hintikka Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
255
Men Valkovyöt +88.3 Quarter-final
Armbar
tomi laaksonen Kokkolan Budo
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
256
Women Open Open Bronze Fight
Points
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
257
Women Open Open Final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
258
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Joni Rokkanen Polar Jiu Jitsu Team
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
259
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Erkka Selonen Tampereen Jujutsukoulu
johannes ollonqvist Porin Kamppailu-urheilukeskus
260
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Choke
Jussi Hintikka Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
261
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Joonas Meusel Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mio Juvonen Function X Jiu Jitsu
262
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
RNC
Miska Fredman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kim Teikari Sisu Gym
263
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Guillotine
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
264
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Mika Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
265
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Juho Lahdenperä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
266
Men Valkovyöt +88.3 Semi-final
Points
Erkka Selonen Tampereen Jujutsukoulu
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
267
Men Valkovyöt +88.3 Semi-final
Armbar
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
268
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
Erkka Selonen Tampereen Jujutsukoulu
269
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Meusel Porin Kamppailu-urheilukeskus
270
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Kim Teikari Sisu Gym
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
271
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Mika Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
272
Men Valkovyöt +88.3 Bronze Fight
Choke
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
273
Men Valkovyöt +88.3 Final
Triangle
Erkka Selonen Tampereen Jujutsukoulu
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
274
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
275
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Kimura
Kim Teikari Sisu Gym
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
276
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Choke
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
Matti Pajamäki Tampereen Jujutsukoulu
277
Men Valkovyöt Open weight Final
Points
Lauri Asunta Tampereen Jujutsukoulu
Kim Teikari Sisu Gym