1
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Maksim Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Ignat Prihhodko Sambo Espoo ry.
2
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Ilja Sanaia Orion's Belt
Vladimir Simonov Sambo Hokuto BJJ
3
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Adrian Telkanen Sambo Espoo
4
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Eetu Viitanen Tampereen Jujutsukoulu
Victor Lebedev Sambo Hokuto BJJ
5
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Konsta Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kosmo Laasanen Tampereen Jujutsukoulu
6
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Kalle Kautonen MMA Imatra
Olavi Saarikivi Barreto Helsinki
7
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Injury
Dario Mikel Hipko
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
8
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Judges Decision
Samuel Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Lilia Luukkonen GB Gym
9
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miska Tuupola Tampereen Jujutsukoulu
Valtteri Pärssinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
10
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mark Pynnenen Sambo Hokuto BJJ
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
11
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Daniil Ponomarev Orion's Belt
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
12
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Peetu Saarentaus Fight For Fun
Daniel Leontiev Sambo Hokuto BJJ
13
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
14
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Bronze Fight
Points
Maksim Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Ilja Sanaia Orion's Belt
15
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Ignat Prihhodko Sambo Espoo ry.
Vladimir Simonov Sambo Hokuto BJJ
16
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Jeremias Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Adrian Telkanen Sambo Espoo
17
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Andrei Arkatov Orion's Belt
Toivo Pitkänen Hipko
18
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Sampo Keitaanniemi MMA Team 300
Leo Veikkolainen Orion's Belt
19
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Mohsen Tantawi Sambo Hokuto BJJ
20
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Luca Järvelt MMA Imatra
Victor Lebedev Sambo Hokuto BJJ
21
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Jaspär Keckman Barreto Helsinki
Samuli Laakkonen Järvenpään Kehäkarhut
22
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Julius Vesala MMA Imatra
Kosmo Laasanen Tampereen Jujutsukoulu
23
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Jean Smorodins Orion's Belt
Kalle Kautonen MMA Imatra
24
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Inga Jokinen Takado
Dario Mikel Hipko
25
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Judges Decision
Kristhan Sviridov Sambo Espoo ry.
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
26
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Points
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
Lilia Luukkonen GB Gym
27
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Judges Decision
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
28
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Jeremias Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Toivo Pitkänen Hipko
29
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Sampo Keitaanniemi MMA Team 300
Devid Sanaia Orion's Belt
30
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Valtteri Pärssinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
31
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
Matias Kokkonen Finnfighters Gym
32
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Titus Nylund Polar Jiu Jitsu Team
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
33
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Amelia Hanski MMA Imatra
34
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Luca Järvelt MMA Imatra
Jaspär Keckman Barreto Helsinki
35
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Julius Vesala MMA Imatra
Kalle Kautonen MMA Imatra
36
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Points
Inga Jokinen Takado
Kristhan Sviridov Sambo Espoo ry.
37
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Dario Mikel Hipko
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
38
2011-2010 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
39
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Toivo Pitkänen Hipko
Sampo Keitaanniemi MMA Team 300
40
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Jeremias Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Devid Sanaia Orion's Belt
41
2011-2010 synt. -25 kg Final
Points
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
42
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
43
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Titus Nylund Polar Jiu Jitsu Team
Amelia Hanski MMA Imatra
44
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Paavo Hiekka Takado
Mark Pynnenen Sambo Hokuto BJJ
45
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Wilhelm Schildt Polar Jiu Jitsu Team
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
46
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Daniel Leontiev Sambo Hokuto BJJ
47
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Ilja Törmälehto Takado
48
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Jaspär Keckman Barreto Helsinki
Julius Vesala MMA Imatra
49
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Luca Järvelt MMA Imatra
Kalle Kautonen MMA Imatra
50
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Atro Juneja Takado
Melinna Keckman Barreto Helsinki
51
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
52
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Weeti Nylund Finnfighters Gym
Sisu Hannula Total Center Lahti
53
2011-2010 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Titus Nylund Polar Jiu Jitsu Team
54
2011-2010 synt. -30 kg Final
Points
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
Amelia Hanski MMA Imatra
55
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Samu Laasonen Barreto Helsinki
Artem Morozov Sport Club Achilles
56
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Hugo Alve Hipko
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
57
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
DQ
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Vertti Salminen Total Center Lahti
58
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joel Rajala Barreto Helsinki
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Points
Mark Pynnenen Sambo Hokuto BJJ
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
60
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Ilja Törmälehto Takado
61
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Atro Juneja Takado
62
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Injury
Peppi Perttula Järvenpään Kehäkarhut
Thiago Mikel Hipko
63
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Walkover
Lauris Krastins Sambo Hokuto BJJ
Weeti Nylund Finnfighters Gym
64
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Juuso Leppinen Heracles
Werner Hammarberg REvolution Fight ry
65
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
66
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
67
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Lotta Luukkonen GB Gym
68
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Iivari Törmälehto Takado
69
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Artem Morozov Sport Club Achilles
Hugo Alve Hipko
70
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Joel Rajala Barreto Helsinki
71
2011-2010 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Mark Pynnenen Sambo Hokuto BJJ
Ilja Törmälehto Takado
72
2011-2010 synt. -35 kg Final
Points
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Joakim Ojanen Takado
73
2011-2010 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Peppi Perttula Järvenpään Kehäkarhut
74
2011-2010 synt. 35+ kg Final
Points
Atro Juneja Takado
Thiago Mikel Hipko
75
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Walkover
Lauris Krastins Sambo Hokuto BJJ
Werner Hammarberg REvolution Fight ry
76
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Weeti Nylund Finnfighters Gym
Juuso Leppinen Heracles
77
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
78
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
79
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Injury
Joona Sairanen Total Center Lahti
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
80
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Iivari Törmälehto Takado
81
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Hugo Alve Hipko
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
82
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Artem Morozov Sport Club Achilles
Joel Rajala Barreto Helsinki
83
2009-2008 synt. -45 kg 16th-final
Points
Sampo Puranen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Iida Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
84
2009-2008 synt. +45 kg 16th-final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
Jere Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
85
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
86
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
87
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
RNC
Erik Pynnenen Sambo Hokuto BJJ
Ivetta Pihlak Orion's Belt
88
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Elis Aaltonen Fight For Fun
89
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
Onni Heilimö Finnfighters Gym
90
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
91
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Paavo Venho Fight For Fun
Emma Moilanen MMA Imatra
92
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Andrei Antonov Sambo Espoo ry.
93
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Triangle
Iida Suvanto MMA Imatra
Isak Mathisen Polar Jiu Jitsu Team
94
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Sampo Puranen Porin Kamppailu-urheilukeskus
95
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Injury
Onni Liimatta Järvenpään Kehäkarhut
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Leevi Eriksson Järvenpään Kehäkarhut
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
97
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Daniel Isar Sport Club Achilles
Kaius Välijärvi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
98
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Karri Kalske Finnfighters Gym
99
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Walkover
Eemeli Liimatainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Turunen Ahjo Training Center
100
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
101
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Elmo Liimatainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
102
2009-2008 synt. -40 kg Bronze Fight
Judges Decision
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
103
2009-2008 synt. -40 kg Final
Points
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
104
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rintee MMA Imatra
105
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riku Laakso Sali24
106
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
107
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Leevi Eriksson Järvenpään Kehäkarhut
Daniel Isar Sport Club Achilles
108
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Edvin Pihlak Orion's Belt
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
109
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
110
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Ivetta Pihlak Orion's Belt
111
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
RNC
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elis Aaltonen Fight For Fun
112
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
Eemeli Liimatainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
114
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Points
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Paavo Venho Fight For Fun
115
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Andrei Antonov Sambo Espoo ry.
Isak Mathisen Polar Jiu Jitsu Team
116
2007-2006 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riku Laakso Sali24
117
2009-2008 synt. -45 kg Bronze Fight
Judges Decision
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Eriksson Järvenpään Kehäkarhut
118
2009-2008 synt. -45 kg Final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Daniel Isar Sport Club Achilles
119
2007-2006 synt. -41 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
120
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
121
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
122
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Triangle
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Emma Kari Hilti Raasepori
123
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Points
Elis Nevala Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
124
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Points
Leea Rivinoja Järvenpään Kehäkarhut
Elias Leskinen Fight For Fun
125
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Walkover
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
126
2009-2008 synt. +45 kg Bronze Fight
Walkover
Eemeli Liimatainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
2009-2008 synt. +45 kg Final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
German Gildemann Orion's Belt
128
2007-2006 synt. -53 kg Bronze Fight
Triangle
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Isak Mathisen Polar Jiu Jitsu Team
129
2007-2006 synt. -53 kg Final
Armbar
Paavo Venho Fight For Fun
Andrei Antonov Sambo Espoo ry.
130
2005-2004 synt. -52 kg Final
Americana
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
131
2007-2006 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
132
2007-2006 synt. -47 kg Final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
133
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Collar Choke
Eetu Hynynen Fight For Fun
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
134
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Oliver Gustafsson Hipko
Elis Nevala Porin Kamppailu-urheilukeskus
135
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
RNC
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Elias Leskinen Fight For Fun
136
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Sina Kohzadi Finnfighters Gym
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
137
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Triangle
Justus Hiltunen MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
138
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Silja Piironen MMA Imatra
Elmeri Soininen Sigma Jiu-Jitsu
139
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Triangle
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Roope Rantanen Lohjan Kamppailukeskus
140
2005-2004 synt. -64 kg Semi-final
Points
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matias Behm Total Center Lahti
141
2005-2004 synt. -64 kg Semi-final
Collar Choke
Maksim Filippov Orion's Belt
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
142
2005-2004 synt. -70 kg Final
Americana
Eemeli Malmi Finnfighters Gym
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
143
2005-2004 synt. 70+ kg Final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Johannes Mathisen Polar Jiu Jitsu Team
144
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
145
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Iida Suvanto MMA Imatra
146
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Leea Rivinoja Järvenpään Kehäkarhut
Ivetta Pihlak Orion's Belt
147
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Triangle
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Oliver Gustafsson Hipko
148
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
149
2005-2004 synt. -58 kg Semi-final
Triangle
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
150
2005-2004 synt. -58 kg Semi-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
151
2005-2004 synt. -64 kg Bronze Fight
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
152
2005-2004 synt. -64 kg Final
Americana
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Maksim Filippov Orion's Belt
153
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Maiju Aurala MMA Imatra
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
154
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Kimura
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Silja Piironen MMA Imatra
155
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Walkover
Emma Kari Hilti Raasepori
Emma Moilanen MMA Imatra
156
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
157
2007-2006 synt. +53 kg Bronze Fight
Armbar
Oliver Gustafsson Hipko
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
158
2007-2006 synt. +53 kg Final
Walkover
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
159
2005-2004 synt. -58 kg Bronze Fight
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Silja Piironen MMA Imatra
160
2005-2004 synt. -58 kg Final
Points
Emil Jokinen Barreto Helsinki
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
161
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
162
2005-2004 synt. Tytöt Final
Collar Choke
Maiju Aurala MMA Imatra
Silja Piironen MMA Imatra
163
2007-2006 synt. Tytöt Bronze Fight
Walkover
Emma Kari Hilti Raasepori
Ivetta Pihlak Orion's Belt
164
2007-2006 synt. Tytöt Final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Iida Suvanto MMA Imatra