1
Men Aloittelijat -65 kg Quarter-final
Points
Daniel Gratschov Sisu Gym
Javier Renovell Sala Skeletor Wrestling
2
Men Aloittelijat -65 kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Fredrik Söderström Espoon Kehähait
3
Men Aloittelijat -70 kg 16th-final
Guillotine
Javier Ravines Ahjo Training Center
Jaakko Haanpää Ahjo Training Center
4
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Points
Matti Tuominen Ahjo Training Center
Juho Pekkala Ahjo Training Center
5
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Armbar
Henry Warden Helsingin Paini-Miehet
Patrick Pirskanen Ahjo Training Center
6
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Points
Henri Piirainen Skeletor Wrestling
Kim Teikari Sisu Gym
7
Men Aloittelijat -76 kg Quarter-final
Lock
Atte Lehtonen Sisu Gym
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
8
Men Aloittelijat -65 kg Semi-final
RNC
Daniel Kuha Orion's Belt
Daniel Gratschov Sisu Gym
9
Men Aloittelijat -65 kg Semi-final
Triangle
max hynninen Sisu Gym
Fredrik Söderström Espoon Kehähait
10
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Points
Eemeli Karkamo Ahjo Training Center
Javier Ravines Ahjo Training Center
11
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Points
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
EMIL HÖST Ahjo Training Center
12
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Points
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Simo Romppanen Skeletor Wrestling
13
Men Aloittelijat -70 kg Quarter-final
Walkover
Klaus Falkenberg MMA Team 300
Waltter Mahlberg Lahden Gentai
14
Men Aloittelijat -76 kg Semi-final
Armbar
Matti Tuominen Ahjo Training Center
Henry Warden Helsingin Paini-Miehet
15
Men Aloittelijat -76 kg Semi-final
RNC
Kim Teikari Sisu Gym
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
16
Men Aloittelijat -65 kg Bronze Fight
RNC
Daniel Kuha Orion's Belt
Fredrik Söderström Espoon Kehähait
17
Men Aloittelijat -65 kg Final
Kimura
Daniel Gratschov Sisu Gym
max hynninen Sisu Gym
18
Men Aloittelijat -83 kg Quarter-final
Points
Phong Cao Loop Jiu-Jitsu
NICHOLAS Neuwerth Sisu Gym
19
Men Aloittelijat -83 kg Quarter-final
RNC
Peter Divakov MMA Vantaa
Elias Ruohomäki Ahjo Training Center
20
Men Aloittelijat -70 kg Semi-final
Points
Eemeli Karkamo Ahjo Training Center
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
21
Men Aloittelijat -70 kg Semi-final
Choke
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Waltter Mahlberg Lahden Gentai
22
Men Aloittelijat -76 kg Bronze Fight
Points
Matti Tuominen Ahjo Training Center
Kim Teikari Sisu Gym
23
Men Aloittelijat -76 kg Final
Lock
Henry Warden Helsingin Paini-Miehet
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
24
Men Aloittelijat -91 kg Semi-final
Points
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
Niko Lehtinen Loop Jiu-Jitsu
25
Men Aloittelijat -83 kg Semi-final
Points
Oskari Puntila Helsingin Paini-Miehet
NICHOLAS Neuwerth Sisu Gym
26
Men Aloittelijat -83 kg Semi-final
RNC
Juho Kalander Polar Jiu Jitsu Team
Peter Divakov MMA Vantaa
27
Men Aloittelijat -100 kg Final
Points
Evgeni Rozov Orion's Belt
Niko Eronen Sisu Gym
28
Men Aloittelijat -70 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Waltter Mahlberg Lahden Gentai
29
Men Aloittelijat -70 kg Final
Choke
Eemeli Karkamo Ahjo Training Center
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
30
Women Aloittelijat -60 kg Semi-final
RNC
Hanie Pälli MMA Team 300
Noora Virkkunen Sisu Gym
31
Women Aloittelijat -60 kg Semi-final
Guillotine
Aino Kartela MMA Team 300
Johanna Salo Heracles
32
Men Aloittelijat -91 kg Semi-final
Points
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
33
Men Aloittelijat -83 kg Bronze Fight
Points
Oskari Puntila Helsingin Paini-Miehet
Juho Kalander Polar Jiu Jitsu Team
34
Men Aloittelijat -83 kg Final
Points
NICHOLAS Neuwerth Sisu Gym
Peter Divakov MMA Vantaa
35
Women Aloittelijat +60 kg Quarter-final
RNC
Anna-Kaisa Riitijoki Ahjo Training Center
Mervi Leppänen Heracles
36
Men Ammattilaiset -65,9 kg Semi-final
Points
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Karri Itkonen GB Gym
37
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Walkover
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Elias Kunnas Crest - Professional Fighting Center
38
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Points
Markus Rytöhonka Espoon Kehähait
Tuukka Turunen Fight For Fun
39
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Walkover
Anton Stenroos Sisu Gym
Max Sairanen Ahjo Training Center
40
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Ankle Lock
Per Sipola MMA Team 300
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
41
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Lock
Oskari Auvinen Hipko
Sasu-Joonas Viitanen GB Gym
42
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Ankle Lock
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Mikko Vehmas Heracles
43
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Points
Niko Skonbäck GB Gym
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
44
Men Ammattilaiset -76,9 kg 16th-final
Ankle Lock
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Otto Haapa-aho Monkey Grip
45
Men Aloittelijat -91 kg Final
Points
Niko Lehtinen Loop Jiu-Jitsu
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
46
Women Aloittelijat -60 kg Bronze Fight
Points
Hanie Pälli MMA Team 300
Johanna Salo Heracles
47
Women Aloittelijat -60 kg Final
Guillotine
Noora Virkkunen Sisu Gym
Aino Kartela MMA Team 300
48
Women Aloittelijat +60 kg Semi-final
Points
Janina Järvinen Ahjo Training Center
Anna-Kaisa Riitijoki Ahjo Training Center
49
Women Aloittelijat +60 kg Semi-final
Points
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
Kiira Auvinen Hipko
50
Men Ammattilaiset -65,9 kg Semi-final
Armbar
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Tomi Kasper Ahjo Training Center
51
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Kimura
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Markus Rytöhonka Espoon Kehähait
52
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Per Sipola MMA Team 300
53
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Lock
Oskari Auvinen Hipko
Mikko Vehmas Heracles
54
Men Ammattilaiset -76,9 kg Quarter-final
Points
Niko Skonbäck GB Gym
Otto Haapa-aho Monkey Grip
55
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Points
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
56
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Points
Kalle Jokela Sisu Gym
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
57
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Points
Tommi Köngäs Oulun Kamppailuklubi
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
58
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Injury
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Jaakko Juola MMA Vantaa
59
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Ankle Lock
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Ivan Sanin VFT
60
Men Ammattilaiset -87,9 kg 16th-final
Points
Santeri Posa Kamppailu Center
Antti Toiviainen MMA Imatra
61
Women Aloittelijat +60 kg Bronze Fight
Kimura
Anna-Kaisa Riitijoki Ahjo Training Center
Kiira Auvinen Hipko
62
Women Aloittelijat +60 kg Final
Americana
Janina Järvinen Ahjo Training Center
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
63
Men Ammattilaiset -65,9 kg Final
Points
Karri Itkonen GB Gym
Stefan Kok Skeletor Wrestling
64
Men Ammattilaiset -76,9 kg Semi-final
Triangle
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
65
Men Ammattilaiset -76,9 kg Semi-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Niko Skonbäck GB Gym
66
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Injury
Toni Toivanen Monkey Grip
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
67
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Judges Decision
Kalle Jokela Sisu Gym
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
68
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Points
Tuomas Simola Lahden Gentai
Joni Heinonen Ahjo Training Center
69
Men Ammattilaiset -87,9 kg Quarter-final
Points
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Antti Toiviainen MMA Imatra
70
Men Ammattilaiset -98,9 kg Final
Walkover
Juha Leino Ippon Loimaa
Janne Toivanen Sisu Gym
71
Men Ammattilaiset +99 kg Quarter-final
Choke
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
Mikko Pouru Finnfighters Gym
72
Men Ammattilaiset +99 kg Quarter-final
Points
Antti Elo Heracles
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
73
Men Ammattilaiset +99 kg Quarter-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Heikki Hesso Ahjo Training Center
74
Men Ammattilaiset +99 kg Quarter-final
Walkover
Sami Raijas Sisu Gym
Olli Koho Ahjo Training Center
75
Men Ammattilaiset -76,9 kg Bronze Fight
Lock
Anton Stenroos Sisu Gym
Oskari Auvinen Hipko
76
Men Ammattilaiset -76,9 kg Final
Lock
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Niko Skonbäck GB Gym
77
Men Ammattilaiset -87,9 kg Semi-final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
78
Men Ammattilaiset -87,9 kg Semi-final
Lock
Tuomas Simola Lahden Gentai
Sami Knihtilä MMA Joensuu
79
Women Ammattilaiset +60 kg Quarter-final
Points
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
80
Men Ammattilaiset +99 kg Semi-final
Armbar
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
81
Men Ammattilaiset +99 kg Semi-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Olli Koho Ahjo Training Center
82
Men Ammattilaiset -87,9 kg Bronze Fight
Guillotine
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Sami Knihtilä MMA Joensuu
83
Men Ammattilaiset -87,9 kg Final
RNC
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
Tuomas Simola Lahden Gentai
84
Women Ammattilaiset +60 kg Semi-final
Americana
Krista Latvala Ahjo Training Center
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
85
Women Ammattilaiset +60 kg Semi-final
Kimura
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
Laura-Elina Halttu Fight For Fun
86
Men Ammattilaiset +99 kg Bronze Fight
Points
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
Janne Toivanen Sisu Gym
87
Men Ammattilaiset +99 kg Final
RNC
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Olli Koho Ahjo Training Center
88
Women Ammattilaiset +60 kg Bronze Fight
RNC
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
89
Women Ammattilaiset +60 kg Final
Points
Krista Latvala Ahjo Training Center
Laura-Elina Halttu Fight For Fun