1
Men Pojat 2005-2004 synt. -51,5 kg Final
Points
Roni Tuovinen Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
2
Men Pojat 2005-2004 synt. -61,5 kg Quarter-final
DQ
Justus Hiltunen MMA Imatra
Timotei Lundgren Hipko
3
Women Tytöt 2005-2004 synt. 50,5+ kg Quarter-final
Triangle
Maiju Aurala MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
4
Women Tytöt 2005-2004 synt. 50,5+ kg Quarter-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
5
Men Pojat 2005-2004 synt. -66,5 kg Quarter-final
RNC
Aatos Atti Barreto Helsinki
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
6
Men Pojat 2005-2004 synt. -66,5 kg Quarter-final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Lucas Lönnblad Hipko
7
Men Pojat 2005-2004 synt. 66,5+ kg Semi-final
Americana
Matti Aurala MMA Imatra
Tom Svanljung Hipko
8
Men Pojat 2005-2004 synt. 66,5+ kg Semi-final
Lock
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Juho Suvanto MMA Imatra
9
Women Tytöt 2003-2002 synt. Avoin Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
Men Pojat 2003-2002 synt. -61,5 kg Final
RNC
Kaapo Soininen MMA Joensuu
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
11
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg 16th-final
Points
Timi Leskinen GB Gym
Pyry Kiviluoma Oulun Kamppailuklubi
12
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Daniel Kuha Orion's Belt
13
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Quarter-final
Choke
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Joel Haikonen Kachi-Kan ry
14
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Quarter-final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Tuomo Salo MMA Imatra
15
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Joona Heinonen Oulun Kamppailuklubi
16
Men Pojat 2005-2004 synt. -61,5 kg Semi-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Justus Hiltunen MMA Imatra
17
Men Pojat 2005-2004 synt. -61,5 kg Semi-final
Americana
Pavel Podkovin MMA Imatra
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
18
Women Tytöt 2005-2004 synt. 50,5+ kg Semi-final
Armbar
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
19
Women Tytöt 2005-2004 synt. 50,5+ kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
20
Men Pojat 2005-2004 synt. -66,5 kg Semi-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
21
Men Pojat 2005-2004 synt. -66,5 kg Semi-final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
22
Men Pojat 2005-2004 synt. 66,5+ kg Final
Judges Decision
Matti Aurala MMA Imatra
Juho Suvanto MMA Imatra
23
Men Pojat 2003-2002 synt. -71,5 kg Quarter-final
Points
Sivan Amin Kachi-Kan ry
Ville Päiväniemi Hipko
24
Men Pojat 2003-2002 synt. -71,5 kg Quarter-final
Walkover
Justus Vesala MMA Imatra
Jaakko Haanpää Ahjo Training Center
25
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Quarter-final
RNC
Roope Uski MMA Team 300
Timi Leskinen GB Gym
26
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Quarter-final
Points
Mikko Kurronen Kachi-Kan ry
NICHOLAS Neuwerth Sisu Gym
27
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Lauri Ranta MMA Imatra
28
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Quarter-final
Triangle
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
29
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Semi-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Veeti Maksimainen MMA Imatra
30
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Semi-final
RNC
Tuomo Salo MMA Imatra
Eetu Miettinen Heracles
31
Men Pojat 2005-2004 synt. -61,5 kg Final
Judges Decision
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
32
Women Tytöt 2005-2004 synt. 50,5+ kg Final
RNC
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
33
Men Pojat 2005-2004 synt. -66,5 kg Final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Pette Uski Barreto Helsinki
34
Men Pojat 2003-2002 synt. -71,5 kg Semi-final
Ankle Lock
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Ville Päiväniemi Hipko
35
Men Pojat 2003-2002 synt. -71,5 kg Semi-final
Ankle Lock
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Jaakko Haanpää Ahjo Training Center
36
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Semi-final
Triangle
Roope Uski MMA Team 300
NICHOLAS Neuwerth Sisu Gym
37
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Semi-final
Triangle
Lauri Ranta MMA Imatra
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
38
Men Pojat 2003-2002 synt. -66,5 kg Final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Tuomo Salo MMA Imatra
39
Men Pojat 2003-2002 synt. -71,5 kg Final
Ankle Lock
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
40
Men Pojat 2003-2002 synt. 71,5+ kg Final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team