1
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Marko Rinne-Kanto MMA Rovaniemi
2
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Semi-final
Walkover
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
3
Women Purple/Brown/Black Belts 64+ kg Final
Choke
Maria Tikka MMA Rovaniemi
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
4
Women Blue Belts Open weight Semi-final
Collar Choke
Julia Sunnari Tornion Jujutsuseura
Riikka Mäkelä Oulun Kamppailuklubi
5
Women White Belts Open weight Final
Points
Milla Orava MMA Rovaniemi
Luna Pitkänen Oulun Kamppailuklubi
6
Men Blue Belts -76 kg Quarter-final
Points
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
Janne Pirttikangas Kemin Kita-kan
7
Men Blue Belts -76 kg Quarter-final
Points
Janne Sunnari Tornion Jujutsuseura
Jarkko Kaikkonen CORE Athlete Team
8
Men Blue Belts -76 kg Quarter-final
Choke
Tuomas Kuha Oulun Kamppailuklubi
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
9
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Bronze Fight
Points
Marko Rinne-Kanto MMA Rovaniemi
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
10
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
11
Women Blue Belts Open weight Semi-final
Ankle Lock
Elina Viisanen Tornion Jujutsuseura
Julia Sunnari Tornion Jujutsuseura
12
Men Blue Belts -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Jere Kaikkonen CORE Athlete Team
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
13
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
Vili Lang CORE Athlete Team
14
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Kimura
Petri Portaankorva Sisu Gym
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
15
Men Blue Belts -76 kg Semi-final
Points
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
16
Men Blue Belts -76 kg Semi-final
Triangle
Jarkko Kaikkonen CORE Athlete Team
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
17
Men Purple/Brown/Black Belts Open weight Quarter-final
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Marko Rinne-Kanto MMA Rovaniemi
18
Women Blue Belts Open weight Final
Points
Riikka Mäkelä Oulun Kamppailuklubi
Julia Sunnari Tornion Jujutsuseura
19
Men Blue Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
20
Men Blue Belts -82.3 kg Semi-final
Collar Choke
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
Jarmo Karppinen BJJ Warriors Team
21
Men Blue Belts -88.3 kg Semi-final
Armbar
Miika Schroderus Oulun Kamppailuklubi
Vili Lang CORE Athlete Team
22
Men Blue Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Konsta Laine Oulun Kamppailuklubi
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
23
Men Blue Belts -76 kg Bronze Fight
Collar Choke
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
Jarkko Kaikkonen CORE Athlete Team
24
Men Blue Belts -76 kg Final
Judges Decision
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
25
Men Purple/Brown/Black Belts Open weight Semi-final
Collar Choke
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 17
26
Men Purple/Brown/Black Belts Open weight Semi-final
Points
Sebastian Raisio Tornion Jujutsuseura
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
27
Men Blue Belts -82.3 kg Bronze Fight
Collar Choke
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
Jarmo Karppinen BJJ Warriors Team
28
Men Blue Belts -82.3 kg Final
Points
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
29
Men Blue Belts -88.3 kg Bronze Fight
Triangle
Miika Schroderus Oulun Kamppailuklubi
Konsta Laine Oulun Kamppailuklubi
30
Men Blue Belts -88.3 kg Final
Choke
Vili Lang CORE Athlete Team
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
31
Men Blue Belts -94.3 kg Semi-final
Bow and Arrow
Aki Pippola MMA Rovaniemi
Simo Holtinkoski Oulun Kamppailuklubi
32
Men Blue Belts 100.5+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Samuli Niemelä MMA Rovaniemi
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
33
Men Purple/Brown/Black Belts Open weight Bronze Fight
Injury
Fighter from the fight number 25
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
34
Men Purple/Brown/Black Belts Open weight Final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Sebastian Raisio Tornion Jujutsuseura
35
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Quarter-final
Points
Elina Viisanen Tornion Jujutsuseura
Luna Pitkänen Oulun Kamppailuklubi
36
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Quarter-final
Walkover
Julia Sunnari Tornion Jujutsuseura
Milla Orava MMA Rovaniemi
37
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Quarter-final
Collar Choke
Riikka Mäkelä Oulun Kamppailuklubi
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
38
Men Blue Belts -94.3 kg Semi-final
Triangle
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
Simo Holtinkoski Oulun Kamppailuklubi
39
Men Blue Belts 100.5+ kg Semi-final
Collar Choke
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
Samuli Niemelä MMA Rovaniemi
40
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Teuvo Väänänen MMA Rovaniemi
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
41
Men White Belts -76 kg Semi-final
Points
Jori Tikkala Tornion Jujutsuseura
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
42
Men White Belts -76 kg Semi-final
Choke
Tuomas Alaviippola Tornion Jujutsuseura
Santtu Iraho Oulun Kamppailuklubi
43
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Semi-final
Armbar
Maria Tikka MMA Rovaniemi
Elina Viisanen Tornion Jujutsuseura
44
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Semi-final
Points
Milla Orava MMA Rovaniemi
Riikka Mäkelä Oulun Kamppailuklubi
45
Men Blue Belts -94.3 kg Final
Armbar
Aki Pippola MMA Rovaniemi
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
46
Men Blue Belts 100.5+ kg Final
Kimura
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
47
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Topi Höykinpuro CORE Athlete Team
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
48
Men White Belts -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
Eemeli Malmi Finnfighters Gym
49
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Points
Jori Tikkala Tornion Jujutsuseura
Santtu Iraho Oulun Kamppailuklubi
50
Men White Belts -76 kg Final
Points
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
Tuomas Alaviippola Tornion Jujutsuseura
51
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Bronze Fight
Collar Choke
Elina Viisanen Tornion Jujutsuseura
Milla Orava MMA Rovaniemi
52
Women Purple/Brown/Black Belts Open weight Final
Armbar
Maria Tikka MMA Rovaniemi
Riikka Mäkelä Oulun Kamppailuklubi
53
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Armbar
Jari Ylisuvanto Tornion Jujutsuseura
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
54
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Mikko Heikkinen CORE Athlete Team
jalil sharifi Oulun Kamppailuklubi
55
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Antti Kuosmanen CORE Athlete Team
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
56
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Jussi Vähä Oulun Kamppailuklubi
Joni Berg Sisu Gym
57
Men White Belts -70 kg Bronze Fight
Points
Topi Höykinpuro CORE Athlete Team
Eemeli Malmi Finnfighters Gym
58
Men White Belts -70 kg Final
Americana
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
59
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Paavo Korpi Oulun Kamppailuklubi
60
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Jesse Kananen MMA Rovaniemi
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
61
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Kimura
Konstantinos Gatzios Oulun Kamppailuklubi
Teppo Nousiainen Kobra Kai Kemi
62
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Collar Choke
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
jalil sharifi Oulun Kamppailuklubi
63
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
RNC
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
Joni Berg Sisu Gym
64
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Choke
Valtteri Peteri MMA Rovaniemi
Ossi Ruha BJJ Warriors Team
65
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Walkover
Jarkko Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
66
Men White Belts 100.5+ kg Quarter-final
Triangle
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
tomi laaksonen Kokkolan Budo
67
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Walkover
Aleksi Kokora Arctic Fight Club
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
68
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Guillotine
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
Teppo Nousiainen Kobra Kai Kemi
69
Men Blue Belts Open weight 32nd-final
Walkover
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
70
Men Blue Belts Open weight 32nd-final
Choke
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
Janne Sunnari Tornion Jujutsuseura
71
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Armbar
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Joni Berg Sisu Gym
72
Men White Belts -82.3 kg Final
Points
jalil sharifi Oulun Kamppailuklubi
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
73
Men White Belts -94.3 kg Bronze Fight
Walkover
Ossi Ruha BJJ Warriors Team
Jarkko Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
74
Men White Belts -94.3 kg Final
Armbar
Valtteri Peteri MMA Rovaniemi
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
75
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Walkover
Aleksi Kokora Arctic Fight Club
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
76
Men White Belts -88.3 kg Final
Collar Choke
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Teppo Nousiainen Kobra Kai Kemi
77
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
78
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Kari Juntura Tornion Jujutsuseura
Eero Johnson Oulun Kamppailuklubi
79
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Walkover
Tuomas Kuha Oulun Kamppailuklubi
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
80
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Walkover
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
81
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Walkover
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
Aki Pippola MMA Rovaniemi
82
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Points
Konsta Laine Oulun Kamppailuklubi
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
83
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Collar Choke
Simo Holtinkoski Oulun Kamppailuklubi
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
84
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Choke
Petri Portaankorva Sisu Gym
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
85
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Walkover
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
86
Men Blue Belts Open weight 16th-final
Walkover
Samuli Niemelä MMA Rovaniemi
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
87
Men White Belts 100.5+ kg Bronze Fight
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
Eero Johnson Oulun Kamppailuklubi
88
Men White Belts 100.5+ kg Final
Choke
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
Kari Juntura Tornion Jujutsuseura
89
Men White Belts Open weight 32nd-final
Walkover
Tuomas Alaviippola Tornion Jujutsuseura
Aleksi Kokora Arctic Fight Club
90
Men White Belts Open weight 32nd-final
Points
Jesse Kananen MMA Rovaniemi
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
91
Men Blue Belts Open weight Quarter-final
Points
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
92
Men Blue Belts Open weight Quarter-final
Choke
Aki Pippola MMA Rovaniemi
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
93
Men Blue Belts Open weight Quarter-final
Choke
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
Petri Portaankorva Sisu Gym
94
Men Blue Belts Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
95
Men White Belts Open weight 16th-final
Points
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Tuomas Alaviippola Tornion Jujutsuseura
96
Men White Belts Open weight 16th-final
Points
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
tomi laaksonen Kokkolan Budo
97
Men White Belts Open weight 16th-final
Walkover
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
Eero Johnson Oulun Kamppailuklubi
98
Men White Belts Open weight 16th-final
Points
Valtteri Peteri MMA Rovaniemi
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
99
Men White Belts Open weight 16th-final
Walkover
Teppo Nousiainen Kobra Kai Kemi
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
100
Men White Belts Open weight 16th-final
Walkover
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
Jori Tikkala Tornion Jujutsuseura
101
Men White Belts Open weight 16th-final
Armbar
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
102
Men White Belts Open weight 16th-final
Points
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
Konstantinos Gatzios Oulun Kamppailuklubi
103
Men Blue Belts Open weight Semi-final
Points
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Aki Pippola MMA Rovaniemi
104
Men Blue Belts Open weight Semi-final
Choke
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
105
Men White Belts Open weight Quarter-final
Points
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
106
Men White Belts Open weight Quarter-final
Choke
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
Valtteri Peteri MMA Rovaniemi
107
Men White Belts Open weight Quarter-final
Choke
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
Jori Tikkala Tornion Jujutsuseura
108
Men White Belts Open weight Quarter-final
Choke
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
109
Men Blue Belts Open weight Bronze Fight
Guillotine
Aki Pippola MMA Rovaniemi
Veikko Yliranta Arctic Fight Club Levi ry
110
Men Blue Belts Open weight Final
Ankle Lock
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
111
Men White Belts Open weight Semi-final
Choke
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
112
Men White Belts Open weight Semi-final
Choke
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura
113
Men White Belts Open weight Bronze Fight
Walkover
Kimmo Hedemäki MMA Rovaniemi
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
114
Men White Belts Open weight Final
Choke
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
Joona Tähti Tornion Jujutsuseura