1
Men Pojat 2006-2005 synt. -52 kg Semi-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
2
Men Pojat 2006-2005 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Teppo Salo MMA Imatra
3
Women Tytöt 2006-2005 synt. -52 kg Final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
4
Men Pojat 2006-2005 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Roni Tuovinen Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
5
Men Pojat 2006-2005 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Andrei Antonov Sambo Espoo ry.
Isak Mathisen Sports Academy No. 1
6
Women Tytöt 2006-2005 synt. 52+ kg Quarter-final
Armbar
Ida Julin MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
7
Women Tytöt 2006-2005 synt. 52+ kg Quarter-final
Walkover
Maiju Aurala MMA Imatra
Henna Kantanen Hipko
8
Men Pojat 2006-2005 synt. -64 kg Semi-final
Walkover
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
9
Men Pojat 2006-2005 synt. -64 kg Semi-final
Triangle
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
10
Men Pojat 2004-2003 synt. -58 kg Final
Points
Berkant Turkileri Ahjo Training Center
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
11
Men Pojat 2006-2005 synt. -70 kg Semi-final
Armbar
Otso Kokkonen Takado
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
12
Men Pojat 2006-2005 synt. -70 kg Semi-final
DQ
Matias Behm Total Center Lahti
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
13
Men Pojat 2006-2005 synt. 70+ kg Semi-final
Points
Viljami Karppinen MMA Rovaniemi
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
14
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg 16th-final
Points
Onni Jokinen Barreto Helsinki
Teuvo Väänänen MMA Rovaniemi
15
Men Pojat 2006-2005 synt. -52 kg Final
Armbar
Emil Ketola MMA Imatra
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
16
Women Tytöt 2004-2003 synt. Avoin Quarter-final
Choke
Enni Silvennoinen Heracles
Ronja Kettunen Loop Jiu-Jitsu
17
Men 2002-2000 synt. -70 kg Semi-final
Armbar
Eeri Hyppänen Gracie Barra Kouvola
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
18
Men Pojat 2006-2005 synt. -58 kg Final
Triangle
Roni Tuovinen Takado
Isak Mathisen Sports Academy No. 1
19
Women Tytöt 2006-2005 synt. 52+ kg Semi-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
20
Women Tytöt 2006-2005 synt. 52+ kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Maiju Aurala MMA Imatra
21
Men Pojat 2004-2003 synt. -76 kg Semi-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
22
Men Pojat 2004-2003 synt. -76 kg Semi-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Aaro Ritala Total Center Lahti
23
Men Pojat 2006-2005 synt. -64 kg Final
Triangle
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Jokinen Barreto Helsinki
24
Women 2002-2000 synt. -60 kg Final
RNC
Reetta Knuuttila Jyväskylän Fight Club
Essi Salmela Sisu Gym
25
Men Pojat 2006-2005 synt. -70 kg Final
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
26
Men Pojat 2006-2005 synt. 70+ kg Semi-final
Points
Kuutti Asikainen Helsingin Ju-jutsuklubi
Viljami Karppinen MMA Rovaniemi
27
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Onni Jokinen Barreto Helsinki
28
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Daniel Korkala Total Center Lahti
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
29
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Injury
Tuomo Salo MMA Imatra
Joel Haikonen Kachi-Kan ry
30
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Walkover
Kasper Nurmi Sigma Jiu-Jitsu
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
31
Women Tytöt 2004-2003 synt. Avoin Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Enni Silvennoinen Heracles
32
Women Tytöt 2004-2003 synt. Avoin Semi-final
Choke
Ada Gustafsson Hipko
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
33
Women Tytöt 2006-2005 synt. 52+ kg Final
Bow and Arrow
Silja Piironen MMA Imatra
Maiju Aurala MMA Imatra
34
Men 2002-2000 synt. -70 kg Semi-final
Collar Choke
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Eeri Hyppänen Gracie Barra Kouvola
35
Men Pojat 2004-2003 synt. -76 kg Final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Justus Vesala MMA Imatra
36
Men Pojat 2004-2003 synt. 76+ kg Quarter-final
Armbar
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Jonne Heikkilä Polar Jiu Jitsu Team
37
Men 2002-2000 synt. -80 kg Quarter-final
Armbar
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
Julius Pelkonen Sisu Gym
38
Women 2002-2000 synt. 60+ kg Semi-final
Americana
Nea Koskelainen Total Center Lahti
Neea Haataja Barreto Helsinki
39
Men Pojat 2006-2005 synt. 70+ kg Final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Viljami Karppinen MMA Rovaniemi
40
Men 2002-2000 synt. -90 kg Semi-final
Ankle Lock
Aadolf Nurmela Function X Jiu Jitsu
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
41
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Armbar
Tuomo Salo MMA Imatra
Kasper Nurmi Sigma Jiu-Jitsu
43
Women Tytöt 2004-2003 synt. Avoin Final
Choke
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Ada Gustafsson Hipko
44
Men 2002-2000 synt. -70 kg Final
DQ
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Veeti Maksimainen MMA Imatra
45
Men Pojat 2004-2003 synt. 76+ kg Semi-final
Walkover
Lauri Ranta MMA Imatra
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
46
Men Pojat 2004-2003 synt. 76+ kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Johannes Mathisen Sports Academy No. 1
47
Men 2002-2000 synt. -80 kg Semi-final
Ankle Lock
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Julius Pelkonen Sisu Gym
48
Men 2002-2000 synt. -80 kg Semi-final
Armbar
Robin Leino Finnfighters Gym
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
49
Women 2002-2000 synt. 60+ kg Semi-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Nea Koskelainen Total Center Lahti
50
Men 2002-2000 synt. -90 kg Semi-final
Walkover
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Aadolf Nurmela Function X Jiu Jitsu
51
Men Pojat 2004-2003 synt. -70 kg Final
Judges Decision
Eetu Miettinen Heracles
Tuomo Salo MMA Imatra
52
Men Pojat 2004-2003 synt. 76+ kg Final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Juho Suvanto MMA Imatra
53
Men 2002-2000 synt. -80 kg Final
Ankle Lock
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
54
Women 2002-2000 synt. 60+ kg Final
Armbar
Neea Haataja Barreto Helsinki
Salla Simola Finnfighters Gym
55
Men 2002-2000 synt. -90 kg Final
Ankle Lock
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
56
Men Valkovöiset seniorit +35v -70 kg Final
Triangle
Teemu Antero Bäckman Buli Jiu-Jitsu
Markku Halinen Savate Club Fight & Fitness ry
57
Men Valkovöiset seniorit +35v -76 kg Final
Lock
Tuomas Väihkönen Sigma Jiu-Jitsu
Joni Hätinen Gracie Barra Kouvola
58
Women Naiset avoin +35v -64 kg Quarter-final
Points
Maria Niemelä Sisu Gym
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
59
Men Valkovöiset seniorit +35v -82.3 kg Semi-final
Points
Karl Schultheis GB Gym
Kyösti Määttänen MMA Joensuu
60
Men Valkovöiset seniorit +35v -82.3 kg Semi-final
DQ
Jari Pöyhönen Takado
Marko Karjalainen GB Gym
61
Men Valkovöiset seniorit +35v -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Pekka Luukkonen GB Gym
Paavo Ruohonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
62
Men Valkovöiset seniorit +35v -88.3 kg Semi-final
Judges Decision
Ilari Juurimo Turun Ju-jutsuseura
David Mathisen Polar Jiu Jitsu Team
63
Men Valkovöiset seniorit +35v -94.3 kg Semi-final
Choke
Panu Kangas Savate Club Fight & Fitness ry
Timo Harju Vieskan Voima
64
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Quarter-final
Armbar
Juha Kautto Ahjo Training Center
Keran Ibragimkhalilov Sambo Hokuto BJJ
65
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Quarter-final
Collar Choke
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
Terjo Vihersalo Barreto Helsinki
66
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Quarter-final
Collar Choke
Jussi Alve Hipko
Kai Paalanen Brazilian Jiu-jitsu Academy
67
Women Naiset avoin +35v 64+ kg Quarter-final
Points
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
68
Men Värivöiset seniorit +35v -70 kg Quarter-final
Points
Juan de Dios Magdaleno DOJO ry.
Juha Kuusela Nurmijärven Kamppailijat
69
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg 16th-final
Points
Santtu Heikkinen Buli Jiu-Jitsu
Sergio Fernandez Rodriguez GB Gym
70
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Quarter-final
Points
Saku Kuparinen Heracles
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
71
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Quarter-final
Points
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
Teemu Jäppinen Hipko
72
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Quarter-final
Points
Antti Kajaste Takado
Luukas Lindeman Porin Kamppailu-urheilukeskus
73
Women Naiset avoin +35v -64 kg Semi-final
Points
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Maria Niemelä Sisu Gym
74
Women Naiset avoin +35v -64 kg Semi-final
Bow and Arrow
Heidi Haraholma MMA Team 300
Tiina Elomaa MMA Imatra
75
Men Valkovöiset seniorit +35v -82.3 kg Final
Points
Karl Schultheis GB Gym
Jari Pöyhönen Takado
76
Men Valkovöiset seniorit +35v -88.3 kg Final
Judges Decision
Pekka Luukkonen GB Gym
Ilari Juurimo Turun Ju-jutsuseura
77
Men Valkovöiset seniorit +35v -94.3 kg Semi-final
Collar Choke
Hannu Koskenkorva Polar Jiu Jitsu Team
Timo Harju Vieskan Voima
78
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Semi-final
DQ
Jari Rudov Gracie Barra Kouvola
Keran Ibragimkhalilov Sambo Hokuto BJJ
79
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Semi-final
Collar Choke
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
Jussi Alve Hipko
80
Women Naiset avoin +35v 64+ kg Semi-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
81
Women Naiset avoin +35v 64+ kg Semi-final
Kimura
Päivi Aittamaa Sali24
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
82
Men Värivöiset seniorit +35v -70 kg Semi-final
Collar Choke
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Juan de Dios Magdaleno DOJO ry.
83
Men Värivöiset seniorit +35v -70 kg Semi-final
Armbar
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
84
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Quarter-final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Sergio Fernandez Rodriguez GB Gym
85
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Quarter-final
Walkover
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Ricardo Gutierrez anaya Hipko
86
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Quarter-final
Triangle
Tero Ahola Hipko
Janne Kunnas GB Gym
87
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Quarter-final
Choke
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
Lari-Matti Miettinen Heracles
88
Women Naiset avoin +35v -64 kg Final
Points
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Tiina Elomaa MMA Imatra
89
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Semi-final
Omoplata
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Saku Kuparinen Heracles
90
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Semi-final
Points
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
Luukas Lindeman Porin Kamppailu-urheilukeskus
91
Men Valkovöiset seniorit +35v -94.3 kg Final
Points
Panu Kangas Savate Club Fight & Fitness ry
Hannu Koskenkorva Polar Jiu Jitsu Team
92
Men Valkovöiset seniorit +35v 94.3+ kg Final
Points
Jari Rudov Gracie Barra Kouvola
Jussi Alve Hipko
93
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Ari Ylipalo Combat Society
Tatu Piispanen GB Gym
94
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Quarter-final
Points
Aki Moilanen MMA Vantaa
Ilari Marstio Ahjo Training Center
95
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Quarter-final
Points
Artur Gildemann Orion's Belt
Janne Haataja Barreto Helsinki
96
Women Naiset avoin +35v 64+ kg Final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Päivi Aittamaa Sali24
97
Men Värivöiset seniorit +35v -70 kg Final
Points
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
98
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Quarter-final
Americana
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
Mikko Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
99
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Quarter-final
Triangle
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Mikael Holmström Hangon Hyrskyt
100
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Quarter-final
Americana
Jari Kantanen Kachi-Kan ry
Marcus Takala BJJ Vaasa
101
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Semi-final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Juha Karjalainen Total Center Lahti
102
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Semi-final
Points
Tero Ahola Hipko
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
103
Men Värivöiset seniorit +35v -82.3 kg Final
Points
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
104
Men Värivöiset seniorit +35v -100.5 kg Quarter-final
Walkover
Erik Tauriainen Sisu Gym
Jani Ranta Takado
105
Men Värivöiset seniorit +35v -100.5 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Risto Pajula BJJ Vaasa
Juha Timberg MMA Vantaa
106
Men Värivöiset seniorit +35v 100.5+ kg Quarter-final
Armbar
Oleg Pihlak Orion's Belt
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
107
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Semi-final
Triangle
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Tatu Piispanen GB Gym
108
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Semi-final
Armbar
Ilari Marstio Ahjo Training Center
Janne Haataja Barreto Helsinki
109
Men Miehet avoin +45v 82.3+ kg Semi-final
Walkover
Janne Toivanen Sisu Gym
Jan Aarnikoivu Lahden Kamppailulajikeskus
110
Men Miehet avoin +45v 82.3+ kg Semi-final
Points
Pekka Peltola PP jiu-jitsu Helsinki
Riku Purra Brazilian Jiu-jitsu Academy
111
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Semi-final
Judges Decision
Christian Lindström Finnfighters Gym
Mikko Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
112
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Semi-final
Ankle Lock
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Marcus Takala BJJ Vaasa
113
Men Värivöiset seniorit +35v -76 kg Final
Points
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
114
Men Värivöiset seniorit +35v -100.5 kg Semi-final
Points
Joni Huusko Ahjo Training Center
Jani Ranta Takado
115
Men Värivöiset seniorit +35v -100.5 kg Semi-final
Points
Pasi Pulkkinen Finnfighters Gym
Risto Pajula BJJ Vaasa
116
Men Värivöiset seniorit +35v 100.5+ kg Semi-final
Points
Tatu Immonen Finnfighters Gym
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
117
Men Värivöiset seniorit +35v 100.5+ kg Semi-final
Judges Decision
Samuli Sulkko Kamppailu Center
Timo Suhonen Polar Jiu Jitsu Team
118
Men Värivöiset seniorit +35v -88.3 kg Final
Bow and Arrow
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Ilari Marstio Ahjo Training Center
119
Men Miehet avoin +45v 82.3+ kg Final
Triangle
Jan Aarnikoivu Lahden Kamppailulajikeskus
Pekka Peltola PP jiu-jitsu Helsinki
120
Men Värivöiset seniorit +35v -94.3 kg Final
Points
Christian Lindström Finnfighters Gym
Marcus Takala BJJ Vaasa
121
Men Värivöiset seniorit +35v -100.5 kg Final
Points
Joni Huusko Ahjo Training Center
Pasi Pulkkinen Finnfighters Gym
122
Men Värivöiset seniorit +35v 100.5+ kg Final
Lock
Tatu Immonen Finnfighters Gym
Samuli Sulkko Kamppailu Center
123
Men Valkovöiset seniorit +35v +45v Semi-final
Choke
Hannu Koskenkorva Polar Jiu Jitsu Team
Juha Kautto Ahjo Training Center
124
Men Valkovöiset seniorit +35v +45v Semi-final
Choke
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
Joni Hätinen Gracie Barra Kouvola
125
Women Naiset avoin +35v open Quarter-final
Bow and Arrow
Heidi Haraholma MMA Team 300
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
126
Women Naiset avoin +35v open Quarter-final
Collar Choke
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
127
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 32nd-final
Choke
Juha Timberg MMA Vantaa
Risto Pajula BJJ Vaasa
128
Men Valkovöiset seniorit +35v +45v Final
Points
Juha Kautto Ahjo Training Center
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
129
Women Naiset avoin +35v open Semi-final
Points
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
130
Women Naiset avoin +35v open Semi-final
Points
Päivi Aittamaa Sali24
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
131
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Triangle
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Juha Timberg MMA Vantaa
132
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Choke
Tatu Immonen Finnfighters Gym
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
133
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Points
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
134
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Walkover
Joni Huusko Ahjo Training Center
Antti Kajaste Takado
135
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Ankle Lock
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Marcus Takala BJJ Vaasa
136
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Triangle
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
Janne Kunnas GB Gym
137
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Choke
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
Jari Kantanen Kachi-Kan ry
138
Men Värivöiset seniorit +35v +45v 16th-final
Points
Tatu Piispanen GB Gym
Aki Moilanen MMA Vantaa
139
Women Naiset avoin +35v open Final
Points
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
Päivi Aittamaa Sali24
140
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Quarter-final
Judges Decision
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Tatu Immonen Finnfighters Gym
141
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Quarter-final
Points
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Joni Huusko Ahjo Training Center
142
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Quarter-final
Points
Marcus Takala BJJ Vaasa
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
143
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Quarter-final
Choke
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
Aki Moilanen MMA Vantaa
144
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Semi-final
Armbar
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Joni Huusko Ahjo Training Center
145
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Semi-final
RNC
Marcus Takala BJJ Vaasa
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
146
Men Värivöiset seniorit +35v +45v Final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team