1
Men Valkovyöt -67,5 kg Semi-final
Choke
Aleksi Toivari MMA Imatra
Eemeli Vihula MMA Lappeenranta
2
Men Valkovyöt -67,5 kg Semi-final
RNC
Jukka Leppänen Vantaan Kamppailukeskus
Justus Hiltunen MMA Imatra
3
Men Valkovyöt -73,5 kg Semi-final
Walkover
Janne Syväri Polar Jiu Jitsu Team
Daniel Kuha Orion's Belt
4
Men Valkovyöt -73,5 kg Semi-final
Walkover
Miro Lappalainen MMA Lappeenranta
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
5
Men Valkovyöt -79,5 kg Quarter-final
Points
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Ville-Veikko Hietala MMA Lappeenranta
6
Men Valkovyöt -79,5 kg Quarter-final
RNC
Teemu Salo MMA Imatra
Sami Kelloniemi Tampereen Jujutsukoulu
7
Men Valkovyöt -85,5 kg Quarter-final
Triangle
Roman Monahhov Orion's Belt
Tino Joutsenneva Sali24
8
Men Valkovyöt -97,5 kg Semi-final
Kimura
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
Juuso Kenttämaa MMA Imatra
9
Men Värivyöt -67,5 kg Quarter-final
Walkover
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Yaroslav Rudenko Strela Team
10
Men Värivyöt -73,5 kg Quarter-final
Points
James Mytikainen MMA Imatra
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
11
Men Värivyöt -73,5 kg Quarter-final
Points
Artem Kotchkin MMA Lappeenranta
Aki Bergman CFO Grappling Team
12
Men Värivyöt -73,5 kg Quarter-final
Judges Decision
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Ville Isotalo MMA Imatra
13
Men Värivyöt -73,5 kg Quarter-final
Walkover
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
14
Men Valkovyöt -67,5 kg Bronze Fight
Points
Aleksi Toivari MMA Imatra
Justus Hiltunen MMA Imatra
15
Men Valkovyöt -67,5 kg Final
RNC
Eemeli Vihula MMA Lappeenranta
Jukka Leppänen Vantaan Kamppailukeskus
16
Men Valkovyöt -73,5 kg Bronze Fight
DQ
Janne Syväri Polar Jiu Jitsu Team
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
17
Men Valkovyöt -73,5 kg Final
Ankle Lock
Daniel Kuha Orion's Belt
Miro Lappalainen MMA Lappeenranta
18
Men Valkovyöt -79,5 kg Semi-final
Ankle Lock
Jimi Orava MMA Imatra
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
19
Men Valkovyöt -79,5 kg Semi-final
Points
Mika Lempiäinen MMA Lappeenranta
Sami Kelloniemi Tampereen Jujutsukoulu
20
Men Valkovyöt -85,5 kg Semi-final
Points
Severi Kosunen MMA Imatra
Roman Monahhov Orion's Belt
21
Men Valkovyöt -85,5 kg Semi-final
Points
Merab Sanaia Orion's Belt
Joonas Lamminen MMA Kotka
22
Men Valkovyöt -97,5 kg Semi-final
DQ
Rostislav Aminov Orion's Belt
Juuso Kenttämaa MMA Imatra
23
Men Värivyöt -67,5 kg Semi-final
Americana
Miro Honkanen MMA Imatra
Yaroslav Rudenko Strela Team
24
Men Värivyöt -67,5 kg Semi-final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Tuomo Salo MMA Imatra
25
Men Värivyöt -73,5 kg Semi-final
Armbar
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Artem Kotchkin MMA Lappeenranta
26
Men Värivyöt -73,5 kg Semi-final
Points
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
27
Men Värivyöt -79,5 kg 16th-final
Judges Decision
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
28
Men Värivyöt -79,5 kg 16th-final
Points
Mikhail Vasilenko Strela Team
Aleksandr Cassén Orion's Belt
29
Men Värivyöt -79,5 kg 16th-final
Walkover
Tony Kiander MMA Imatra
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
30
Men Värivyöt -79,5 kg 16th-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Vitalijs Smolakovs Sport Club Achilles
31
Men Värivyöt -79,5 kg 16th-final
Kimura
Toni Kosunen Kachi-Kan ry
Vitalii Sergeev Strela Team
32
Men Valkovyöt -79,5 kg Bronze Fight
Points
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Mika Lempiäinen MMA Lappeenranta
33
Men Valkovyöt -79,5 kg Final
Americana
Jimi Orava MMA Imatra
Sami Kelloniemi Tampereen Jujutsukoulu
34
Men Valkovyöt -85,5 kg Bronze Fight
Points
Roman Monahhov Orion's Belt
Merab Sanaia Orion's Belt
35
Men Valkovyöt -85,5 kg Final
RNC
Severi Kosunen MMA Imatra
Joonas Lamminen MMA Kotka
36
Men Valkovyöt -97,5 kg Final
Points
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
Juuso Kenttämaa MMA Imatra
37
Men Värivyöt -67,5 kg Bronze Fight
Walkover
Miro Honkanen MMA Imatra
Veeti Maksimainen MMA Imatra
38
Men Värivyöt -67,5 kg Final
RNC
Yaroslav Rudenko Strela Team
Tuomo Salo MMA Imatra
39
Men Värivyöt -73,5 kg Bronze Fight
Points
Artem Kotchkin MMA Lappeenranta
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
40
Men Värivyöt -73,5 kg Final
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
41
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
42
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Armbar
Mikhail Vasilenko Strela Team
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
43
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Oskari Auvinen Hipko
44
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Points
Antti Toiviainen MMA Imatra
Vitalii Sergeev Strela Team
45
Men Värivyöt -85,5 kg Quarter-final
Walkover
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
46
Men Värivyöt -85,5 kg Quarter-final
Points
Niko Muurinen Pankration Gym
Mika Häyrinen Espoon Kehähait
47
Men Värivyöt -91,5 kg Semi-final
Points
Tomi Häkkänen Kachi-Kan ry
Romeo Thanveera MMA Imatra
48
Men Värivyöt -91,5 kg Semi-final
Guillotine
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Olli Metsola MMA Kotka
49
Men Värivyöt -97,5 kg Quarter-final
Walkover
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Eero Kosamo Kuopion Gladiator Factory
50
Women Valkovyöt -61,5 kg Semi-final
Points
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Silja Piironen MMA Imatra
51
Women Valkovyöt +66,5 kg Final
Points
Marikki Viholainen MMA Imatra
Maiju Aurala MMA Imatra
52
Women Värivyöt -61,5 kg Semi-final
Judges Decision
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
53
Men Värivyöt -79,5 kg Semi-final
Ankle Lock
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Mikhail Vasilenko Strela Team
54
Men Värivyöt -79,5 kg Semi-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Antti Toiviainen MMA Imatra
55
Men Värivyöt -85,5 kg Semi-final
Armbar
Roman Tarkil Strela Team
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
56
Men Värivyöt -85,5 kg Semi-final
Triangle
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Niko Muurinen Pankration Gym
57
Women Värivyöt +61,5 kg Semi-final
Points
Elina Rintee MMA Imatra
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
58
Men Värivyöt -91,5 kg Bronze Fight
Kimura
Tomi Häkkänen Kachi-Kan ry
Olli Metsola MMA Kotka
59
Men Värivyöt -91,5 kg Final
Points
Romeo Thanveera MMA Imatra
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
60
Men Värivyöt -97,5 kg Semi-final
Points
Iyroslav Iunka Strela Team
Eero Kosamo Kuopion Gladiator Factory
61
Men Värivyöt -97,5 kg Semi-final
RNC
Niki Vesanto MMA Imatra
Mikko Matikainen Kachi-Kan ry
62
Women Valkovyöt -61,5 kg Semi-final
Ankle Lock
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
63
Women Värivyöt -61,5 kg Semi-final
Judges Decision
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
64
Men Värivyöt -79,5 kg Bronze Fight
Choke
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Oskari Auvinen Hipko
65
Men Värivyöt -79,5 kg Final
Ankle Lock
Mikhail Vasilenko Strela Team
Antti Toiviainen MMA Imatra
66
Men Värivyöt -85,5 kg Bronze Fight
Points
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
Niko Muurinen Pankration Gym
67
Men Värivyöt -85,5 kg Final
Points
Roman Tarkil Strela Team
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
68
Women Värivyöt +61,5 kg Semi-final
RNC
Maiju Suotama MMA Imatra
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
69
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Armbar
Juuso Kenttämaa MMA Imatra
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
70
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
Ville-Veikko Hietala MMA Lappeenranta
71
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Armbar
Daniel Kuha Orion's Belt
Tino Joutsenneva Sali24
72
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Rostislav Aminov Orion's Belt
Joonas Lamminen MMA Kotka
73
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Severi Kosunen MMA Imatra
Sami Kelloniemi Tampereen Jujutsukoulu
74
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Jimi Orava MMA Imatra
Eemeli Vihula MMA Lappeenranta
75
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Roman Monahhov Orion's Belt
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
76
Men Värivyöt -97,5 kg Bronze Fight
Guillotine
Eero Kosamo Kuopion Gladiator Factory
Niki Vesanto MMA Imatra
77
Men Värivyöt -97,5 kg Final
RNC
Iyroslav Iunka Strela Team
Mikko Matikainen Kachi-Kan ry
78
Women Valkovyöt -61,5 kg Final
Kimura
Silja Piironen MMA Imatra
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
79
Women Värivyöt -61,5 kg Final
Points
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Maaria Haltsonen MMA Imatra
80
Women Värivyöt +61,5 kg Final
Choke
Elina Rintee MMA Imatra
Maiju Suotama MMA Imatra
81
Men Värivyöt Open weight 64th-final
RNC
Aleksandr Cassén Orion's Belt
James Mytikainen MMA Imatra
82
Men Värivyöt Open weight 64th-final
Points
Antti Toiviainen MMA Imatra
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
83
Men Värivyöt Open weight 64th-final
Walkover
Niki Vesanto MMA Imatra
Iyroslav Iunka Strela Team
84
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Merab Sanaia Orion's Belt
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
85
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
RNC
Ville-Veikko Hietala MMA Lappeenranta
Daniel Kuha Orion's Belt
86
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Rostislav Aminov Orion's Belt
Severi Kosunen MMA Imatra
87
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Choke
Eemeli Vihula MMA Lappeenranta
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
88
Women Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Maiju Aurala MMA Imatra
89
Women Värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
90
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Aleksandr Cassén Orion's Belt
91
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Americana
Olli Metsola MMA Kotka
Mikko Matikainen Kachi-Kan ry
92
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Vitalii Sergeev Strela Team
Tony Kiander MMA Imatra
93
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
Aki Bergman CFO Grappling Team
94
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Artem Kotchkin MMA Lappeenranta
95
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Roman Tarkil Strela Team
Veeti Maksimainen MMA Imatra
96
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
97
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Vitalijs Smolakovs Sport Club Achilles
98
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Antti Toiviainen MMA Imatra
99
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Mikhail Vasilenko Strela Team
Niko Muurinen Pankration Gym
100
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
101
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Romeo Thanveera MMA Imatra
102
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Eero Kosamo Kuopion Gladiator Factory
Iyroslav Iunka Strela Team
103
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Toni Kosunen Kachi-Kan ry
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
104
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Miro Honkanen MMA Imatra
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
105
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
106
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
Daniel Kuha Orion's Belt
107
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
RNC
Rostislav Aminov Orion's Belt
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
108
Men Värivyöt Open weight 16th-final
RNC
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Olli Metsola MMA Kotka
109
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Guillotine
Vitalii Sergeev Strela Team
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
110
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Roman Tarkil Strela Team
111
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
Matti Aurala MMA Imatra
112
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Oskari Auvinen Hipko
Mikhail Vasilenko Strela Team
113
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Romeo Thanveera MMA Imatra
114
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Iyroslav Iunka Strela Team
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
115
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Miro Honkanen MMA Imatra
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
116
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Walkover
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Silja Piironen MMA Imatra
117
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Triangle
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Marikki Viholainen MMA Imatra
118
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Choke
Daniel Kuha Orion's Belt
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
119
Men Valkovyöt Open weight Final
Points
Kristian Järvenpää Hilti Fightcenter Åland
Rostislav Aminov Orion's Belt
120
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Armbar
Maiju Suotama MMA Imatra
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
121
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Choke
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
Elina Rintee MMA Imatra
122
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Vitalii Sergeev Strela Team
123
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Roman Tarkil Strela Team
Matti Aurala MMA Imatra
124
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
RNC
Mikhail Vasilenko Strela Team
Romeo Thanveera MMA Imatra
125
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Iyroslav Iunka Strela Team
Miro Honkanen MMA Imatra
126
Women Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Walkover
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Marikki Viholainen MMA Imatra
127
Women Valkovyöt Open weight Final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
128
Women Värivyöt Open weight Bronze Fight
Points
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Elina Rintee MMA Imatra
129
Women Värivyöt Open weight Final
Points
Maiju Suotama MMA Imatra
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
130
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Triangle
Vitalii Sergeev Strela Team
Roman Tarkil Strela Team
131
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Mikhail Vasilenko Strela Team
Iyroslav Iunka Strela Team
132
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Walkover
Roman Tarkil Strela Team
Mikhail Vasilenko Strela Team
133
Men Värivyöt Open weight Final
Choke
Vitalii Sergeev Strela Team
Iyroslav Iunka Strela Team