1
Juniorit yhdistetty -25 Semi-final
Points
Mio Chan CFO Grappling Team
Daniel Rintala Oulun Kamppailuklubi
2
Juniorit yhdistetty -25 Semi-final
Points
Egor Nimikhin Kostomuksha BJJ
Samuel Niskala Oulun Kamppailuklubi
3
Juniorit yhdistetty -30 Quarter-final
Points
Maxim Poluyantsevich Kostomuksha BJJ
Nuutti Mahlamäki Kuopion Gladiator Factory
4
Juniorit yhdistetty -35 Quarter-final
Points
Galaktionov Semyon Kostomuksha BJJ
Urho Liimatainen Oulun Kamppailuklubi
5
Juniorit yhdistetty -35 Quarter-final
Points
Polina Koneva Kostomuksha BJJ
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
6
Juniorit yhdistetty -35 Quarter-final
Points
Daniel Niskala Oulun Kamppailuklubi
Reko Härkönen CFO Grappling Team
7
Juniorit yhdistetty -40 Quarter-final
Points
Roope Moilanen Oulun Kamppailuklubi
Setti Kaarlela Oulun Kamppailuklubi
8
Juniorit yhdistetty -40 Quarter-final
Points
Kim Salonen Oulun Kamppailuklubi
Yaroslav Kolotov Kostomuksha BJJ
9
Juniorit yhdistetty -40 Quarter-final
Injury
Ilya Ivanov Kostomuksha BJJ
Onni Katajamäki Oulun Kamppailuklubi
10
Juniorit yhdistetty -25 Bronze Fight
Points
Mio Chan CFO Grappling Team
Egor Nimikhin Kostomuksha BJJ
11
Juniorit yhdistetty -25 Final
Points
Daniel Rintala Oulun Kamppailuklubi
Samuel Niskala Oulun Kamppailuklubi
12
Juniorit yhdistetty -30 Semi-final
Points
Hugo Korhonen Kuopion Gladiator Factory
Nuutti Mahlamäki Kuopion Gladiator Factory
13
Juniorit yhdistetty -30 Semi-final
Points
Joona Antikainen Kuopion Gladiator Factory
Maxim Kolotov Kostomuksha BJJ
14
Juniorit yhdistetty -35 Semi-final
Points
Astahov Matvey Kostomuksha BJJ
Galaktionov Semyon Kostomuksha BJJ
15
Juniorit yhdistetty -35 Semi-final
Judges Decision
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Reko Härkönen CFO Grappling Team
16
Juniorit yhdistetty -40 Semi-final
Points
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
Setti Kaarlela Oulun Kamppailuklubi
17
Juniorit yhdistetty -40 Semi-final
Points
Kim Salonen Oulun Kamppailuklubi
Onni Katajamäki Oulun Kamppailuklubi
18
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
pyry raappana CFO Grappling Team
Niila Rönkkö Oulun Kamppailuklubi
19
2009-2008 synt. +45 kg Final
Points
Leevi Lahti Oulun Kamppailuklubi
Jessica Rintala Oulun Kamppailuklubi
20
Juniorit yhdistetty -30 Bronze Fight
Points
Nuutti Mahlamäki Kuopion Gladiator Factory
Joona Antikainen Kuopion Gladiator Factory
21
Juniorit yhdistetty -30 Final
Points
Hugo Korhonen Kuopion Gladiator Factory
Maxim Kolotov Kostomuksha BJJ
22
Juniorit yhdistetty -35 Bronze Fight
Points
Astahov Matvey Kostomuksha BJJ
Reko Härkönen CFO Grappling Team
23
Juniorit yhdistetty -35 Final
Points
Galaktionov Semyon Kostomuksha BJJ
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
24
Juniorit yhdistetty -40 Bronze Fight
Points
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
Onni Katajamäki Oulun Kamppailuklubi
25
Juniorit yhdistetty -40 Final
Points
Setti Kaarlela Oulun Kamppailuklubi
Kim Salonen Oulun Kamppailuklubi
26
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Olli Jouhten Oulun Kamppailuklubi
pyry raappana CFO Grappling Team
27
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Walkover
Joel Immonen CFO Grappling Team
Kaapo Tölli Oulun Kamppailuklubi
28
2009-2008 synt. +45 kg Final
Points
Arseniy Kolotov Kostomuksha BJJ
Leevi Lahti Oulun Kamppailuklubi
29
2007-2006 synt. +54 Final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Roman Gavrish Kostomuksha BJJ
30
Men Colored Belts 67.5 Semi-final
Guillotine
Herkko Lokka Polar Jiu Jitsu Team
Samuli Päkkilä Oulun Kamppailuklubi
31
Men Colored Belts 67.5 Semi-final
Lock
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
Mikhail Remshu Polar Jiu Jitsu Team
32
Men Colored Belts 73.5 Quarter-final
Points
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
Jarkko Kaikkonen CORE Athlete Team
33
Women White Belts 66.5+ Final
Points
Isla Penttilä Oulun Kamppailuklubi
Pihla Hantula Vieskan Voima
34
Women White Belts 66.5+ Final
Triangle
Lotta Latvala Oulun Kamppailuklubi
Pilvi Laihonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
35
2009-2008 synt. -45 kg Bronze Fight
Walkover
Olli Jouhten Oulun Kamppailuklubi
Kaapo Tölli Oulun Kamppailuklubi
36
2009-2008 synt. -45 kg Final
Points
pyry raappana CFO Grappling Team
Joel Immonen CFO Grappling Team
37
2009-2008 synt. +45 kg Final
Walkover
Arseniy Kolotov Kostomuksha BJJ
Jessica Rintala Oulun Kamppailuklubi
38
2007-2006 synt. +54 Final
Points
Leevi Turunen Kuopion Gladiator Factory
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
39
Men Colored Belts 67.5 Bronze Fight
Walkover
Samuli Päkkilä Oulun Kamppailuklubi
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
40
Men Colored Belts 67.5 Final
RNC
Herkko Lokka Polar Jiu Jitsu Team
Mikhail Remshu Polar Jiu Jitsu Team
41
Men Colored Belts 73.5 Semi-final
Walkover
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
42
Men Colored Belts 73.5 Semi-final
Walkover
Ahmed Al-jubouri Kokkolan Budo
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
43
Women White Belts 66.5+ Final
Armbar
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
Isla Penttilä Oulun Kamppailuklubi
44
Women White Belts 66.5+ Final
Points
Pilvi Laihonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Pihla Hantula Vieskan Voima
45
2007-2006 synt. +54 Final
Points
Leevi Turunen Kuopion Gladiator Factory
Roman Gavrish Kostomuksha BJJ
46
Women Colored Belts 66.5+ Final
Points
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
Karoliina Niiranen Vieskan Voima
47
Men Colored Belts 79.5 16th-final
Choke
Jere Kaikkonen CORE Athlete Team
Petri Jalonen Oulun Kamppailuklubi
48
Men Colored Belts 91.5 Quarter-final
Points
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
49
Men Colored Belts 91.5 Quarter-final
Kimura
Arturo Alvarez KBT Kokkola
Markus Pääkkönen Kajaanin Ju-Jutsuseura
50
Men Colored Belts 73.5 Bronze Fight
Points
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Ahmed Al-jubouri Kokkolan Budo
51
Men Colored Belts 73.5 Final
Points
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
52
Women White Belts 66.5+ Final
Points
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
Lotta Latvala Oulun Kamppailuklubi
53
Women White Belts 66.5+ Final
Triangle
Pilvi Laihonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Isla Penttilä Oulun Kamppailuklubi
54
Men Colored Belts 79.5 Quarter-final
Choke
Josi Kokkonen Polar Jiu Jitsu Team
Petri Jalonen Oulun Kamppailuklubi
55
Men Colored Belts 79.5 Quarter-final
Guillotine
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
56
Men Colored Belts 79.5 Quarter-final
Points
Pasi Jukka MMA Joensuu
Pyry Kiviluoma Oulun Kamppailuklubi
57
Men Colored Belts 79.5 Quarter-final
Points
Assyl Tuleubekov Jyväskylän Fight Club
Joonas Kelloniemi Oulun Kamppailuklubi
58
Men Colored Belts 91.5 Semi-final
Triangle
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
59
Men Colored Belts 91.5 Semi-final
RNC
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Markus Pääkkönen Kajaanin Ju-Jutsuseura
60
Women White Belts 66.5+ Final
Armbar
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
Pilvi Laihonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
61
Women White Belts 66.5+ Final
Points
Pihla Hantula Vieskan Voima
Lotta Latvala Oulun Kamppailuklubi
62
Men Colored Belts 97.5+ Semi-final
Choke
Tommi Köngäs Oulun Kamppailuklubi
eero kosamo Kuopion Gladiator Factory
63
Men Colored Belts 97.5+ Semi-final
Choke
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
64
Men Colored Belts 79.5 Semi-final
Injury
Josi Kokkonen Polar Jiu Jitsu Team
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
65
Men Colored Belts 79.5 Semi-final
Injury
Pyry Kiviluoma Oulun Kamppailuklubi
Joonas Kelloniemi Oulun Kamppailuklubi
66
Men Colored Belts 91.5 Bronze Fight
Points
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
67
Men Colored Belts 91.5 Final
Points
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
Markus Pääkkönen Kajaanin Ju-Jutsuseura
68
Women White Belts 66.5+ Final
Guillotine
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
Pihla Hantula Vieskan Voima
69
Women White Belts 66.5+ Final
Triangle
Isla Penttilä Oulun Kamppailuklubi
Lotta Latvala Oulun Kamppailuklubi
70
Men Colored Belts 97.5+ Bronze Fight
Guillotine
Tommi Köngäs Oulun Kamppailuklubi
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
71
Men Colored Belts 97.5+ Final
Points
eero kosamo Kuopion Gladiator Factory
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
72
Men Colored Belts 79.5 Bronze Fight
Injury
Josi Kokkonen Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Kelloniemi Oulun Kamppailuklubi
73
Men Colored Belts 79.5 Final
Points
Vladimir Zuev Kosta Jiu Jitsu
Pyry Kiviluoma Oulun Kamppailuklubi
74
Men White Belts 73.5 Quarter-final
Walkover
Henri Vierumäki Vieskan Voima
Jarno Laine MMA Team 300
75
Men White Belts 79.5 Semi-final
Armbar
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Krister Hakuli Oulun Kamppailuklubi
76
Men White Belts 79.5 Semi-final
Points
Patrik Vähähyyppä KBT Kokkola
Veikko Yliranta Arctic Fight Club
77
Men White Belts 85.5 Final
Ankle Lock
Aleksi Bräysy CFO Grappling Team
Jani Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
78
Men White Belts 91.5 Quarter-final
Triangle
Karri Kolehmainen MMA Joensuu
Aleksi Kokora Arctic Fight Club
79
Men White Belts 91.5 Quarter-final
Armbar
Ville Autio Vieskan Voima
Emil McCartan Kokkolan Budo
80
Men White Belts 97.5+ Quarter-final
Points
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
Kristian Muotka Oulun Kamppailuklubi
81
Men White Belts 97.5+ Quarter-final
Points
Santtu Kilpinen MMA Joensuu
Santtu Viirret Oulun Kamppailuklubi
82
Men White Belts 97.5+ Quarter-final
Points
Niilo Niemi Kuopion Gladiator Factory
Heikki Salmela Vieskan Voima
83
Men White Belts 73.5 Semi-final
Ankle Lock
Valtteri Pouttu CFO Grappling Team
Henri Vierumäki Vieskan Voima
84
Men White Belts 73.5 Semi-final
Points
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
Ivan Ivanov Kostomuksha BJJ
85
Men White Belts 79.5 Bronze Fight
Points
Krister Hakuli Oulun Kamppailuklubi
Patrik Vähähyyppä KBT Kokkola
86
Men White Belts 79.5 Final
Points
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Veikko Yliranta Arctic Fight Club
87
Men White Belts 85.5 Final
Guillotine
Tuomas Leskelä Kuopion Gladiator Factory
Aleksi Bräysy CFO Grappling Team
88
Men White Belts 91.5 Semi-final
Guillotine
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
Karri Kolehmainen MMA Joensuu
89
Men White Belts 91.5 Semi-final
Points
Jarkko Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Emil McCartan Kokkolan Budo
90
Men White Belts 97.5+ Semi-final
Points
Rainer Taipale Vieskan Voima
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
91
Men White Belts 97.5+ Semi-final
Judges Decision
Santtu Kilpinen MMA Joensuu
Niilo Niemi Kuopion Gladiator Factory
92
Men White Belts 73.5 Bronze Fight
Choke
Henri Vierumäki Vieskan Voima
Ivan Ivanov Kostomuksha BJJ
93
Men White Belts 73.5 Final
Armbar
Valtteri Pouttu CFO Grappling Team
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
94
Men White Belts 85.5 Final
Triangle
Tuomas Leskelä Kuopion Gladiator Factory
Jani Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
95
Men White Belts 91.5 Bronze Fight
Triangle
Karri Kolehmainen MMA Joensuu
Jarkko Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
96
Men White Belts 91.5 Final
Americana
Nikita Viazankin MMA Rovaniemi
Emil McCartan Kokkolan Budo
97
Men White Belts 97.5+ Bronze Fight
Ankle Lock
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
Santtu Kilpinen MMA Joensuu
98
Men White Belts 97.5+ Final
Points
Rainer Taipale Vieskan Voima
Niilo Niemi Kuopion Gladiator Factory