1
Men Seniorit Valkovöiset -82.3kg Semi-final
Points
Juri Ahokas Polar Jiu Jitsu Team
Teemu Nieminen Heracles
2
Men Seniorit Valkovöiset -82.3kg Semi-final
Points
Joonas Karjalainen Takado
Steven Wahlberg Polar Jiu Jitsu Team
3
Men Seniorit Valkovöiset -88.3kg Semi-final
Ankle Lock
Mika Ollila Lohjan Kamppailukeskus
Samuli Kulmala Action Sport Center
4
Men Seniorit Valkovöiset +100.5kg Final
Choke
Antti Kallio Action Sport Center
Juha Airio Barreto Helsinki
5
Women Seniorit Avoin Final
Points
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anne Keskinen Barreto Helsinki
6
Men Seniorit Värivöiset -76kg Quarter-final
Points
Simo Vilmunen Takado
Sami Sibakov Action Sport Center
7
Men Seniorit Värivöiset -76kg Quarter-final
Walkover
Matti Loukusa Combat Society
Jussi Ojanen Takado
8
Men Seniorit Värivöiset -76kg Quarter-final
Walkover
Jarkko Raja-aho Takado
Timo Viinikainen Lahden Gentai
9
Men Seniorit Värivöiset -76kg Quarter-final
Choke
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
mika atti Heracles
10
Men Seniorit Värivöiset -82.3kg Semi-final
Points
jari hupli Polar Jiu Jitsu Team
Paco Grundström Loop Jiu-Jitsu
11
Men Seniorit Värivöiset -82.3kg Semi-final
Walkover
Jouni Siren Crest - Professional Fighting Center
Joona Louhivuori Hipko
12
Men Seniorit Värivöiset -88.3kg Quarter-final
Points
Ari Ylipalo Combat Society
Panu Ihalainen Heracles
13
Men Seniorit Värivöiset -88.3kg Quarter-final
Points
Mika Nurminen MMA Vantaa
Marko Vaha F4Sport
14
Men Seniorit Värivöiset -94.3kg Final
Choke
Riku Korkia-aho Combat Society
Jari Sivula Loop Jiu-Jitsu
15
Men Seniorit Valkovöiset -82.3kg Final
Points
Juri Ahokas Polar Jiu Jitsu Team
Steven Wahlberg Polar Jiu Jitsu Team
16
Men Seniorit Valkovöiset -88.3kg Semi-final
Points
Kristian Teperi Takado
Mika Ollila Lohjan Kamppailukeskus
17
Men Seniorit Värivöiset -100.5kg Final
Points
Joni Heinonen Polar Jiu Jitsu Team
Terho Virrankoski Kushin-Kan ry
18
Men Seniorit Värivöiset +100.5kg Semi-final
Points
Jarno Javanainen Jyväskylän Fight Club
Juha-Matti Salmela Action Sport Center
19
Men Seniorit Värivöiset -76kg Semi-final
Points
Simo Vilmunen Takado
Matti Loukusa Combat Society
20
Men Seniorit Värivöiset -76kg Semi-final
Points
Jarkko Raja-aho Takado
mika atti Heracles
21
Men Seniorit Värivöiset -82.3kg Final
Collar Choke
Paco Grundström Loop Jiu-Jitsu
Jouni Siren Crest - Professional Fighting Center
22
Men Seniorit Värivöiset -88.3kg Semi-final
Injury
Christian Lindström Finnfighters Gym
Ari Ylipalo Combat Society
23
Men Seniorit Värivöiset -88.3kg Semi-final
Walkover
Tero Toivonen Tampereen Jujutsukoulu
Mika Nurminen MMA Vantaa
24
Men Seniorit Valkovöiset -88.3kg Final
DQ
Samuli Kulmala Action Sport Center
Mika Ollila Lohjan Kamppailukeskus
25
Men Seniorit Värivöiset +100.5kg Semi-final
Choke
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
Jarno Javanainen Jyväskylän Fight Club
26
Men Seniorit Värivöiset -76kg Final
Injury
Simo Vilmunen Takado
Jarkko Raja-aho Takado
27
Men Seniorit Värivöiset -88.3kg Final
Wrist Lock
Christian Lindström Finnfighters Gym
Mika Nurminen MMA Vantaa
28
Men Seniorit Värivöiset +100.5kg Final
RNC
Juha-Matti Salmela Action Sport Center
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
29
Men Seniorit Valkovöiset Open weight Quarter-final
Choke
Juri Ahokas Polar Jiu Jitsu Team
Mika Ollila Lohjan Kamppailukeskus
30
Men Seniorit Värivöiset Open weight Semi-final
Armbar
Ari Ylipalo Combat Society
Juha-Matti Salmela Action Sport Center
31
Men Seniorit Valkovöiset Open weight Semi-final
Armbar
Staffan Mathlin Combat Society
Juri Ahokas Polar Jiu Jitsu Team
32
Men Seniorit Valkovöiset Open weight Semi-final
Points
Juha Airio Barreto Helsinki
Steven Wahlberg Polar Jiu Jitsu Team
33
Men Seniorit Värivöiset Open weight Semi-final
Walkover
Riku Korkia-aho Combat Society
Ari Ylipalo Combat Society
34
Men Seniorit Valkovöiset Open weight Final
Armbar
Staffan Mathlin Combat Society
Steven Wahlberg Polar Jiu Jitsu Team
35
Men Seniorit Värivöiset Open weight Final
Armbar
Juha-Matti Salmela Action Sport Center
Riku Korkia-aho Combat Society