1
Men Sinivyöt -76 kg 32nd-final
Points
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Tapio Vepsäläinen Polar Jiu Jitsu Team
2
Women Sinivyöt -69 kg Quarter-final
Points
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
Mari Kesti Järvenpään Kehäkarhut
3
Women Sinivyöt -74 kg Quarter-final
Points
Siiri Mikola Takado
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
4
Women Sinivyöt -74 kg Quarter-final
Walkover
Natalia Starast Lahden Gentai
Sara Kähärä Ahjo Training Center
5
Women Sinivyöt -74 kg Quarter-final
Collar Choke
Ann-Sofie Backman BJJ Vaasa
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
6
Women Sinivyöt 74+ kg Quarter-final
Points
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Tiia Lahti Järvenpään Kehäkarhut
7
Men Ruskea- ja mustavyöt -70 kg Quarter-final
Points
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
8
Men Purppuravyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Ilkka Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
9
Men Purppuravyöt -76 kg Quarter-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
10
Men Purppuravyöt -76 kg Quarter-final
Points
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Christian Ahokas Finnfighters Gym
11
Men Sinivyöt -88.3 kg 32nd-final
Ankle Lock
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
12
Men Sinivyöt -88.3 kg 32nd-final
RNC
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Anttoni Heinänen Jyväskylän Fight Club
13
Men Purppuravyöt -88.3 kg 16th-final
Collar Choke
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
14
Men Purppuravyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Antti Jokinen Vieskan Voima
Aatu Pihamaa Total Center Lahti
15
Men Purppuravyöt -88.3 kg 16th-final
Triangle
Daniel Rönnvall Helsingin Ju-jutsuklubi
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
16
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Triangle
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Tapio Vepsäläinen Polar Jiu Jitsu Team
17
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Points
Iiro Dufvelin MMA Rovaniemi
Martin Lehtomaa Turun Ju-jutsuseura
18
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Points
Santtu Heikkinen Buli Jiu-Jitsu
Tuomo Mäkelä Nurmijärven Kamppailijat
19
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Triangle
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Teemu Hyytiäinen Jyväskylän Fight Club
20
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Kevin Nieminen Gracie Barra Kouvola
21
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Triangle
Kasper Portin GB Gym
Onni Jokinen Barreto Helsinki
22
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Points
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Aki Laakso PP Jiujitsu Helsinki ry
23
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Walkover
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
Sampo Putkuri Porin Kamppailu-urheilukeskus
24
Women Sinivyöt -69 kg Semi-final
Judges Decision
Minna Grusander Finnfighters Gym
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
25
Women Sinivyöt -69 kg Semi-final
Kimura
Aamu Kurjenpuu GB Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
26
Women Sinivyöt -74 kg Semi-final
Collar Choke
Mira Hautamäki GB Gym
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
27
Women Sinivyöt -74 kg Semi-final
Walkover
Natalia Starast Lahden Gentai
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
28
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Points
Venla Nivala Hipko
Tiia Lahti Järvenpään Kehäkarhut
29
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Choke
Tiina-Eeva Lindström Turun Ju-jutsuseura
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
30
Men Ruskea- ja mustavyöt -70 kg Semi-final
Collar Choke
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
31
Men Ruskea- ja mustavyöt -70 kg Semi-final
Choke
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Ville Isokoski Lahden Gentai
32
Men Purppuravyöt -76 kg Semi-final
Ankle Lock
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
33
Men Purppuravyöt -76 kg Semi-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Christian Ahokas Finnfighters Gym
34
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Armbar
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Martin Lehtomaa Turun Ju-jutsuseura
35
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Santtu Heikkinen Buli Jiu-Jitsu
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
36
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Ankle Lock
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Onni Jokinen Barreto Helsinki
37
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Choke
Aki Laakso PP Jiujitsu Helsinki ry
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
38
Women Sinivyöt -69 kg Final
Points
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
Aamu Kurjenpuu GB Gym
39
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Walkover
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
40
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Walkover
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Miro Kuokkanen Total Center Lahti
41
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Kimura
Julius Pelkonen Sisu Gym
Mikko Puuronen Helsingin Ju-jutsuklubi
42
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Judges Decision
Marko Nieminen GB Gym
Saku Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
43
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
44
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Lapel Choke
Petri Portaankorva Sisu Gym
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
45
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Jukka Katajamäki GB Gym
Joonas Kaunisto Tampereen Jujutsukoulu
46
Men Sinivyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Hugo Eriksson Turun Ju-jutsuseura
47
Women Sinivyöt -74 kg Final
Choke
Mira Hautamäki GB Gym
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
48
Women Sinivyöt 74+ kg Final
Points
Venla Nivala Hipko
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
49
Men Sinivyöt -76 kg Semi-final
Points
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
50
Men Sinivyöt -76 kg Semi-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
51
Men Ruskea- ja mustavyöt -70 kg Final
Ankle Lock
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
52
Men Purppuravyöt -76 kg Final
Walkover
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
53
Men Purppuravyöt -88.3 kg Quarter-final
DQ
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
54
Men Purppuravyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Roope Lindfors DOJO ry.
Joachim Miinalainen Combat Society
55
Men Purppuravyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Aatu Pihamaa Total Center Lahti
56
Men Purppuravyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Tatu Piispanen GB Gym
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
57
Men Sinivyöt -88.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
58
Men Sinivyöt -88.3 kg Quarter-final
Choke
Julius Pelkonen Sisu Gym
Marko Nieminen GB Gym
59
Men Sinivyöt -88.3 kg Quarter-final
Choke
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
60
Men Sinivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Joonas Kaunisto Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
61
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Quarter-final
Figure Four
Oskari Auvinen Hipko
Otto Ohrimovitsch Sigma Jiu-Jitsu
62
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Tommi Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
Ali Aalto Heracles
63
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Kristjan Mäe GB Gym
Joona Posa Kamppailu Center
64
Men Sinivyöt -76 kg Final
Armbar
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
65
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
66
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Juhani Mikkonen Takado
67
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
Olli Santalahti Finnfighters Gym
68
Men Purppuravyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Roope Lindfors DOJO ry.
69
Men Purppuravyöt -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
70
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3 kg Quarter-final
Knee Bar
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
71
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3 kg Quarter-final
Triangle
Mikko Mutanen Hipko
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
72
Men Sinivyöt -88.3 kg Semi-final
Armbar
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Marko Nieminen GB Gym
73
Men Sinivyöt -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
74
Men Sinivyöt -100.5 kg 16th-final
Walkover
Mergim Maxhuni GB Gym
Joonas Hyväjoki Tampereen Jujutsukoulu
75
Men Sinivyöt -100.5 kg 16th-final
Armbar
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
Rostislav Aminov Orion's Belt
76
Men Sinivyöt -100.5 kg 16th-final
Triangle
Mika Rajala Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Peltoniemi AthletictoZen BJJ
77
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
Oskari Auvinen Hipko
78
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Tommi Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
Kristjan Mäe GB Gym
79
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
80
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
81
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Judges Decision
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
82
Men Purppuravyöt -88.3 kg Final
Points
Roope Lindfors DOJO ry.
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
83
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Jesse Vuorio GB Gym
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
84
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3 kg Semi-final
Lapel Choke
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Mutanen Hipko
85
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Arto Valkama Nurmijärven Kamppailijat
86
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Triangle
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
87
Men Sinivyöt -88.3 kg Final
Collar Choke
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
88
Men Sinivyöt -100.5 kg Quarter-final
Points
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
Joonas Hyväjoki Tampereen Jujutsukoulu
89
Men Sinivyöt -100.5 kg Quarter-final
Points
Sakari Valo MMA Kotka
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
90
Men Sinivyöt -100.5 kg Quarter-final
Collar Choke
Aleksi Luhtanen Helsingin Ju-jutsuklubi
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
91
Men Sinivyöt -100.5 kg Quarter-final
Points
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Mika Rajala Polar Jiu Jitsu Team
92
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3 kg Final
Armbar
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
Kristjan Mäe GB Gym
93
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3 kg Final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
94
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
95
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
Antti Halonen GB Gym
96
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Walkover
Tero Pesola Porin Kamppailu-urheilukeskus
Risto Pajula BJJ Vaasa
97
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Erik Tauriainen Sisu Gym
98
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3 kg Final
Collar Choke
Jesse Vuorio GB Gym
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
99
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Collar Choke
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Arto Valkama Nurmijärven Kamppailijat
100
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Choke
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
101
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Akseli Kaasalainen MMA Vantaa
Vladislav Veidenbaum Sambo Espoo ry.
102
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Mikko Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
103
Men Sinivyöt -100.5 kg Semi-final
DQ
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
104
Men Sinivyöt -100.5 kg Semi-final
Bow and Arrow
Aleksi Luhtanen Helsingin Ju-jutsuklubi
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
105
Men Purppuravyöt -100.5 kg Semi-final
Choke
Jari Kantanen Kachi-Kan ry
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
106
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74 kg Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
107
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Final
Choke
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
Salla Simola Finnfighters Gym
108
Men Purppuravyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Ruslan Karppinen Hipko
109
Men Purppuravyöt -94.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Atte Heiskanen Polar Jiu Jitsu Team
110
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Timo Suhonen Polar Jiu Jitsu Team
Antti Halonen GB Gym
111
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Injury
Risto Pajula BJJ Vaasa
Erik Tauriainen Sisu Gym
112
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Choke
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
113
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Jussi Saarela MMA Kuopio
114
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Bow and Arrow
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juho Laajalahti Crest - Professional Fighting Center
115
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Kimura
Eemeli Ronkonen Sigma Jiu-Jitsu
Andrei Kipahti DOJO ry.
116
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
117
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Walkover
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Jalmari Janhunen Helsingin Ju-jutsuklubi
118
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Henry Suhonen GB Gym
119
Men Sinivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Jymy Parhiala DOJO ry.
Tommi Linna Jyväskylän Fight Club
120
Men Sinivyöt -100.5 kg Final
Points
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Luhtanen Helsingin Ju-jutsuklubi
121
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Final
Choke
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
122
Men Sinivyöt 100.5+ kg Final
Choke
Vladislav Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Aleksi Virta Finnfighters Gym
123
Men Purppuravyöt -100.5 kg Semi-final
Armbar
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Jari Kantanen Kachi-Kan ry
124
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Final
Points
Antti Halonen GB Gym
Risto Pajula BJJ Vaasa
125
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74 kg Semi-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
126
Men Purppuravyöt -94.3 kg Semi-final
Choke
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
127
Men Purppuravyöt -94.3 kg Semi-final
Armbar
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
128
Men Purppuravyöt -82.3 kg 16th-final
Collar Choke
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
Mergim Syla Sports Academy No.1
129
Men Purppuravyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Max Tervilä GB Gym
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
130
Men Purppuravyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Haapa-aho Monkey Grip
131
Men Sinivyöt -94.3 kg Quarter-final
Choke
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
Jussi Saarela MMA Kuopio
132
Men Sinivyöt -94.3 kg Quarter-final
Kimura
Juho Laajalahti Crest - Professional Fighting Center
Andrei Kipahti DOJO ry.
133
Men Sinivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
134
Men Sinivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Jymy Parhiala DOJO ry.
135
Men Sinivyöt -82.3 kg 32nd-final
Points
Niko Karhunen Vantaan Kamppailukeskus
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
136
Men Sinivyöt -82.3 kg 32nd-final
Walkover
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
Miran Jumah Helsingin Ju-jutsuklubi
137
Men Sinivyöt -82.3 kg 32nd-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
138
Men Sinivyöt -82.3 kg 32nd-final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Tuomas Teittinen Polar Jiu Jitsu Team
139
Men Sinivyöt -82.3 kg 32nd-final
Kimura
Aleksi Hakkarainen Turun Ju-jutsuseura
Mikko Lindroos DOJO ry.
140
Men Purppuravyöt -100.5 kg Final
Points
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
141
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74 kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
142
Men Purppuravyöt -94.3 kg Final
Collar Choke
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
143
Men Purppuravyöt -82.3 kg Quarter-final
Triangle
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Mergim Syla Sports Academy No.1
144
Men Purppuravyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
145
Men Purppuravyöt -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Max Tervilä GB Gym
146
Men Purppuravyöt -82.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Veikko Peltonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
147
Men Sinivyöt -94.3 kg Semi-final
Ankle Lock
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
Andrei Kipahti DOJO ry.
148
Men Sinivyöt -94.3 kg Semi-final
Armbar
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
Lauri Voog Combat Society
149
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Niko Karhunen Vantaan Kamppailukeskus
150
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Atte Ovaska Sisu Gym
Buja Rezvani GB Gym
151
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
152
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Sebastian Aarnio PP Jiujitsu Helsinki ry
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
153
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
RNC
Sami Weber Porin Kamppailu-urheilukeskus
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
154
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Judges Decision
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
Kim Teikari Sisu Gym
155
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Mikko Nyberg Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Hakkarainen Turun Ju-jutsuseura
156
Men Sinivyöt -82.3 kg 16th-final
Collar Choke
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
Nathan Nylund Helsingin Ju-jutsuklubi
157
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64 kg Quarter-final
Choke
Milla Bahia Loop Jiu-Jitsu
Maria Niemelä Sisu Gym
158
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64 kg Quarter-final
Kimura
Ronja Kurka GB Gym
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
159
Men Purppuravyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
160
Men Purppuravyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Veikko Peltonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
161
Men Sinivyöt -94.3 kg Final
Americana
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
162
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Quarter-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Jari Illikainen Ahjo Training Center
163
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
164
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Quarter-final
Points
Tuomas Kokkonen GB Gym
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
165
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Quarter-final
Points
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
166
Men Sinivyöt -82.3 kg Quarter-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Atte Ovaska Sisu Gym
167
Men Sinivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Aarnio PP Jiujitsu Helsinki ry
168
Men Sinivyöt -82.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Sami Weber Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
169
Men Sinivyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Mikko Nyberg Polar Jiu Jitsu Team
Nathan Nylund Helsingin Ju-jutsuklubi
170
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64 kg Semi-final
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Milla Bahia Loop Jiu-Jitsu
171
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64 kg Semi-final
Armbar
Ida Posti Total Center Lahti
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
172
Men Purppuravyöt -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Tero Juntunen Lahden Gentai
Lauri Kurkela Kuopion Gladiator Factory
173
Men Purppuravyöt -70 kg Semi-final
Choke
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
174
Men Purppuravyöt -82.3 kg Final
Points
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
175
Women Sinivyöt -64 kg 16th-final
Walkover
Reetta Knuuttila Jyväskylän Fight Club
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
176
Women Sinivyöt -64 kg 16th-final
Guillotine
Kiira Auvinen Hipko
Saara Eloranta Total Center Lahti
177
Women Sinivyöt -64 kg 16th-final
Points
Anniina Loponen Takado
Ninna-Maria Vahla Jyväskylän Fight Club
178
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Semi-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
179
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Semi-final
Figure Four
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
180
Women Sinivyöt -58.5 kg Quarter-final
Walkover
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Maria Wilén Barreto Helsinki
181
Women Sinivyöt -58.5 kg Quarter-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Julia Jalovaara Delariva Finland/Salini Sport Center
182
Women Sinivyöt -58.5 kg Quarter-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Milla Orava MMA Rovaniemi
183
Men Sinivyöt -82.3 kg Semi-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
184
Men Sinivyöt -82.3 kg Semi-final
Injury
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
Nathan Nylund Helsingin Ju-jutsuklubi
185
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64 kg Final
Armbar
Milla Bahia Loop Jiu-Jitsu
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
186
Men Purppuravyöt -70 kg Final
Armbar
Tero Juntunen Lahden Gentai
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
187
Men Sinivyöt -70 kg 16th-final
Americana
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
188
Men Sinivyöt -70 kg 16th-final
Walkover
Pavel Tchernykh GB Gym
Teemu Antero Bäckman Buli Jiu-Jitsu
189
Men Sinivyöt -70 kg 16th-final
Points
Tapani Mylly Finnfighters Gym
Niko Nyyssönen Nurmijärven Kamppailijat
190
Men Sinivyöt -70 kg 16th-final
Points
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Juan de Dios Magdaleno DOJO ry.
191
Men Sinivyöt -70 kg 16th-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
192
Men Ruskea- ja mustavyöt -76 kg Final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
193
Women Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Triangle
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Reetta Knuuttila Jyväskylän Fight Club
194
Women Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Collar Choke
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
195
Women Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Collar Choke
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Kiira Auvinen Hipko
196
Women Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Anniina Loponen Takado
197
Men Sinivyöt -82.3 kg Final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
198
Women Sinivyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Aino Kartela MMA Team 300
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
199
Women Sinivyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
200
Men Sinivyöt -64 kg 16th-final
Armbar
Adrian Pesqueira DOJO ry.
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
201
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Armbar
Jukka Leppänen Vantaan Kamppailukeskus
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
202
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Choke
Teemu Antero Bäckman Buli Jiu-Jitsu
Tapani Mylly Finnfighters Gym
203
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Collar Choke
Eetu Miettinen Heracles
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
204
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Choke
Sampo Huttunen MMA Seinäjoki
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
205
Women Sinivyöt -64 kg Semi-final
Triangle
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
206
Women Sinivyöt -64 kg Semi-final
Armbar
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Anniina Loponen Takado
207
Women Sinivyöt -58.5 kg Final
Judges Decision
Aino Kartela MMA Team 300
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
208
Men Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Guillotine
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Adrian Pesqueira DOJO ry.
209
Men Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Tuomas Hurri GB Gym
Ville Leppinen RNC Sport Club
210
Men Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Ankle Lock
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
211
Men Sinivyöt -64 kg Quarter-final
Choke
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
212
Men Sinivyöt -70 kg Semi-final
Armbar
Jukka Leppänen Vantaan Kamppailukeskus
Teemu Antero Bäckman Buli Jiu-Jitsu
213
Men Sinivyöt -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Eetu Miettinen Heracles
Sampo Huttunen MMA Seinäjoki
214
Women Sinivyöt -64 kg Final
Points
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
215
Men Sinivyöt -64 kg Semi-final
Points
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Ville Leppinen RNC Sport Club
216
Men Sinivyöt -64 kg Semi-final
Choke
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
217
Men Sinivyöt -70 kg Final
Armbar
Jukka Leppänen Vantaan Kamppailukeskus
Eetu Miettinen Heracles
218
Men Sinivyöt -64 kg Final
Kimura
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
219
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Tuomas Kokkonen GB Gym
Janne Toivanen Sisu Gym
220
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Triangle
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
Otto Ohrimovitsch Sigma Jiu-Jitsu
221
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
222
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Oskari Auvinen Hipko
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
223
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Choke
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Joona Posa Kamppailu Center
224
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
Armbar
Ida Posti Total Center Lahti
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
225
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Americana
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Risto Pajula BJJ Vaasa
226
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
227
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Ruslan Karppinen Hipko
Mikko Pouru Finnfighters Gym
228
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
229
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
230
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Siiri Mikola Takado
Ann-Sofie Backman BJJ Vaasa
231
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Bow and Arrow
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Kiira Auvinen Hipko
232
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
Ninna-Maria Vahla Jyväskylän Fight Club
233
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
234
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Judges Decision
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Milla Orava MMA Rovaniemi
235
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Reetta Knuuttila Jyväskylän Fight Club
236
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
DQ
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
237
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Kokkonen GB Gym
238
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Collar Choke
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
239
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Wrist Lock
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
240
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Severi Nenonen Total Center Lahti
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
241
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Armbar
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
242
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Triangle
Salla Simola Finnfighters Gym
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
243
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
244
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Points
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
Maria Niemelä Sisu Gym
245
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Risto Pajula BJJ Vaasa
246
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Mergim Syla Sports Academy No.1
247
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
248
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Mikko Pouru Finnfighters Gym
249
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Walkover
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
250
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Otto Haapa-aho Monkey Grip
251
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Choke
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
252
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Antti Jokinen Vieskan Voima
Atte Heiskanen Polar Jiu Jitsu Team
253
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
254
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Choke
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
255
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Mira Hautamäki GB Gym
Ann-Sofie Backman BJJ Vaasa
256
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Tiina-Eeva Lindström Turun Ju-jutsuseura
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
257
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Triangle
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
258
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Aino Kartela MMA Team 300
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
259
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Minna Grusander Finnfighters Gym
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
260
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
261
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Venla Nivala Hipko
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
262
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
263
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Lock
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Salla Simola Finnfighters Gym
264
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
265
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
266
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Mikko Pouru Finnfighters Gym
267
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Choke
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
268
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Bow and Arrow
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Atte Heiskanen Polar Jiu Jitsu Team
269
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Final
Choke
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
270
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Eetu Miettinen Heracles
Rostislav Aminov Orion's Belt
271
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Kim Teikari Sisu Gym
272
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Collar Choke
Kasper Portin GB Gym
Mikko Lindroos DOJO ry.
273
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Atte Ovaska Sisu Gym
Jymy Parhiala DOJO ry.
274
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
RNC
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Saku Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
275
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
276
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
277
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
278
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Petri Portaankorva Sisu Gym
Juan de Dios Magdaleno DOJO ry.
279
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Adrian Pesqueira DOJO ry.
280
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Vladislav Veidenbaum Sambo Espoo ry.
281
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
282
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Final
Lock
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
283
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Walkover
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
284
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Points
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
285
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Mira Hautamäki GB Gym
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
286
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Collar Choke
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
287
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
288
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Venla Nivala Hipko
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
289
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Rostislav Aminov Orion's Belt
290
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Kim Teikari Sisu Gym
Mikko Lindroos DOJO ry.
291
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
Jymy Parhiala DOJO ry.
292
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Saku Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
293
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
294
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
Juan de Dios Magdaleno DOJO ry.
295
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Sami Weber Porin Kamppailu-urheilukeskus
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
296
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
297
Men Purppuravyöt Open weight Final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
298
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Mira Hautamäki GB Gym
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
299
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Kaisu Pajunen Gracie Barra Kouvola
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
300
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Collar Choke
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Lindroos DOJO ry.
301
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
Saku Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
302
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
303
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
304
Women Sinivyöt Open weight Final
Points
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
305
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
306
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
Dmitry Remeshkov Orion's Belt
307
Men Sinivyöt Open weight Final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Dmitry Remeshkov Orion's Belt