1
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Judges Decision
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maria Linna GB Gym
2
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Enni Silvennoinen Heracles
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
Women Valkovyöt +64 kg Quarter-final
Armbar
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Marianne Winter Sisu Gym
4
Women Värivyöt +64 kg Quarter-final
Armbar
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Tuuli Kaven Sisu Gym
5
Women Värivyöt +64 kg Quarter-final
Judges Decision
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sanna Pyykönen Sigma Jiu-Jitsu
6
Women Värivyöt +64 kg Quarter-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
7
Women Värivyöt +64 kg Quarter-final
Judges Decision
Venla Nivala Hipko
Natalia Starast Lahden Gentai
8
Women Värivyöt -58.5 kg Quarter-final
Kimura
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maria Linna GB Gym
9
Women Valkovyöt -64 kg Bronze Fight
Collar Choke
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Enni Silvennoinen Heracles
10
Women Valkovyöt -64 kg Final
RNC
Maria Linna GB Gym
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
Women Valkovyöt +64 kg Semi-final
Choke
Pia Lehto Total Center Lahti
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
12
Women Valkovyöt +64 kg Semi-final
Points
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Nenna Nikula Sisu Gym
13
Women Värivyöt +64 kg Semi-final
Armbar
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Sanna Pyykönen Sigma Jiu-Jitsu
14
Women Värivyöt +64 kg Semi-final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venla Nivala Hipko
15
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
Women Valkovyöt +64 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Pia Lehto Total Center Lahti
Nenna Nikula Sisu Gym
18
Women Valkovyöt +64 kg Final
Armbar
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
19
Women Värivyöt +64 kg Bronze Fight
Collar Choke
Sanna Pyykönen Sigma Jiu-Jitsu
Venla Nivala Hipko
20
Women Värivyöt +64 kg Final
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
Women Värivyöt -58.5 kg Bronze Fight
Triangle
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
Women Värivyöt -58.5 kg Final
Bow and Arrow
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
23
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Wrist Lock
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
24
Women Valkovyöt AVOIN Quarter-final
Armbar
Marianne Winter Sisu Gym
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
25
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Armbar
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
26
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Armbar
Sanna Pyykönen Sigma Jiu-Jitsu
Venla Nivala Hipko
27
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Armbar
Solveiga Bucyte GG Jiu-Jitsu
Natalia Starast Lahden Gentai
28
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Wrist Lock
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
29
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Points
Pia Lehto Total Center Lahti
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
30
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Points
Enni Silvennoinen Heracles
Nenna Nikula Sisu Gym
31
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Americana
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Venla Nivala Hipko
32
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Points
Natalia Starast Lahden Gentai
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
33
Women Valkovyöt AVOIN Bronze Fight
Collar Choke
Pia Lehto Total Center Lahti
Enni Silvennoinen Heracles
34
Women Valkovyöt AVOIN Final
Choke
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Nenna Nikula Sisu Gym
35
Women Värivyöt AVOIN Bronze Fight
Bow and Arrow
Venla Nivala Hipko
Natalia Starast Lahden Gentai
36
Women Värivyöt AVOIN Final
Walkover
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry