1
Men Valkovyöt -70 kg Final
Points
Samuel Laire Hipko
Jussi Pylvänäinen Jyväskylän Fight Club
2
Men Valkovyöt -70 kg Final
Choke
Joonas Vaakanainen Jyväskylän Fight Club
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
3
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Aleksi Heikkinen Kamppailu Center
Samuli Jalkanen Polar Jiu Jitsu Team
4
Men Valkovyöt -76 kg Final
Triangle
Janne Rajamäki Jyväskylän Fight Club
Antti Laakso Kamppailu Center
5
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Armbar
Vili Tuominen Function X Jiu Jitsu
Eemeli Santala Lahden Gentai
6
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Bow and Arrow
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
aatu santala Lahden Gentai
7
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Juho Kalander Polar Jiu Jitsu Team
Eelis Rossi Jyväskylän Fight Club
8
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Samuli Schildt Function X Jiu Jitsu
Joonas Lastunen BJJ Vaasa
9
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Simo Laaksokivi Jyväskylän Fight Club
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
10
Men Valkovyöt -70 kg Final
Americana
Samuel Laire Hipko
Joonas Vaakanainen Jyväskylän Fight Club
11
Men Valkovyöt -70 kg Final
Armbar
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
Jussi Pylvänäinen Jyväskylän Fight Club
12
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Aleksi Heikkinen Kamppailu Center
Janne Rajamäki Jyväskylän Fight Club
13
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Antti Laakso Kamppailu Center
Samuli Jalkanen Polar Jiu Jitsu Team
14
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Points
Vili Tuominen Function X Jiu Jitsu
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
15
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Points
aatu santala Lahden Gentai
Eemeli Santala Lahden Gentai
16
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Walkover
Toni Lempinen Kamppailu Center
Juho Kalander Polar Jiu Jitsu Team
17
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Joonas Lastunen BJJ Vaasa
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
18
Men Valkovyöt -70 kg Final
Points
Samuel Laire Hipko
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
19
Men Valkovyöt -70 kg Final
Armbar
Jussi Pylvänäinen Jyväskylän Fight Club
Joonas Vaakanainen Jyväskylän Fight Club
20
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Aleksi Heikkinen Kamppailu Center
Antti Laakso Kamppailu Center
21
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Samuli Jalkanen Polar Jiu Jitsu Team
Janne Rajamäki Jyväskylän Fight Club
22
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Points
Vili Tuominen Function X Jiu Jitsu
aatu santala Lahden Gentai
23
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Armbar
Eemeli Santala Lahden Gentai
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
24
Men Valkovyöt -88.3 kg Bronze Fight
Walkover
Toni Lempinen Kamppailu Center
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
25
Men Valkovyöt -88.3 kg Final
Points
Juho Kalander Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Lastunen BJJ Vaasa
26
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Rami Vilmunen Tampereen Jujutsukoulu
Albert Helisten Kamppailu Center
27
Men Valkovyöt +94.3kg Semi-final
Choke
Pyry Hartman Function X Jiu Jitsu
Phu Nguyen Buli Jiu-Jitsu
28
Men Värivyöt -64 kg Final
Points
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Ville Leppinen RNC Sport Club
29
Men Värivyöt -76 kg Final
Injury
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
30
Men Värivyöt -76 kg Final
Choke
Eetu Miettinen Heracles
Teemu Hyytiäinen Jyväskylän Fight Club
31
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Judges Decision
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
32
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
33
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Samu Käyhty Kamppailu Center
Rami Vilmunen Tampereen Jujutsukoulu
34
Men Valkovyöt +94.3kg Semi-final
Collar Choke
Samuli Välimäki Jyväskylän Fight Club
Pyry Hartman Function X Jiu Jitsu
35
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Choke
Jussi Saarela MMA Kuopio
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
36
Men Värivyöt -76 kg Final
Ankle Lock
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
37
Men Värivyöt -76 kg Final
Walkover
Teemu Hyytiäinen Jyväskylän Fight Club
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
38
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Points
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
39
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Judges Decision
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
40
Men Valkovyöt -94.3 kg Final
Choke
Albert Helisten Kamppailu Center
Rami Vilmunen Tampereen Jujutsukoulu
41
Men Valkovyöt +94.3kg Final
Collar Choke
Phu Nguyen Buli Jiu-Jitsu
Samuli Välimäki Jyväskylän Fight Club
42
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Choke
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Jussi Saarela MMA Kuopio
43
Men Värivyöt -76 kg Final
Bow and Arrow
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
44
Men Värivyöt -76 kg Final
Points
Teemu Hyytiäinen Jyväskylän Fight Club
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
45
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Walkover
Tuomas Tuovinen Polar Jiu Jitsu Team
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
46
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Judges Decision
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
Men Värivyöt -100.5 kg Final
Walkover
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
48
Men Värivyöt -76 kg Final
Choke
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Teemu Hyytiäinen Jyväskylän Fight Club
49
Men Värivyöt -76 kg Final
Walkover
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Miettinen Heracles
50
Men Värivyöt -76 kg Final
Walkover
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
51
Men Värivyöt -76 kg Final
Choke
Tiago Nascimento Jyväskylän Fight Club
Eetu Miettinen Heracles