1
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Choke
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Bao Vu BJJ Vaasa
2
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
DQ
Juan de Dios Magdaleno Helsingin Ju-jutsuklubi
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/SSC
3
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Points
Mauri-Matti Lahti MMA Team 300
Onni Rostila RNC Sport Club
4
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Walkover
Mici Saaristo Finnfighters Gym
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
5
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
DQ
Santeri Kangas Total Center Lahti
Kasper Vuorijärvi Polar Jiu Jitsu Team
6
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Walkover
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joonas Toivola Sisu Gym
7
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Walkover
Mikko Lindroos DOJO ry.
rasul khataev Loop Jiu-Jitsu
8
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
9
Women Sinivyöt -66.5 kg 16th-final
Points
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Lulu Marins GB Gym
10
Women Sinivyöt -66.5 kg 16th-final
Armbar
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
Maija Vähä Oulun Kamppailuklubi
11
Women Sinivyöt -66.5 kg 16th-final
Guillotine
Enni Silvennoinen Oulun Kamppailuklubi
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
12
Women Sinivyöt -66.5 kg 16th-final
Walkover
Anniina Saksanen MMA Lappeenranta
Emmi Nurmilaakso Sisu Gym
13
Women Sinivyöt -71.5 kg Quarter-final
Walkover
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
Elisa Koivupuu MMA Team 300
14
Women Sinivyöt -71.5 kg Quarter-final
Kimura
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Siiri Mikola Takado
15
Women Sinivyöt -71.5 kg Quarter-final
RNC
Ann-Sofie Backman BJJ Vaasa
Anni Salo Finnfighters Gym
16
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Judges Decision
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
Maiju Aurala MMA Imatra
17
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Points
Katariina Heikkilä Savate Club Fight & Fitness ry
Katri Vänttilä Heracles
18
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Points
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Karolina Hulkko Sisu Gym
19
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Walkover
Martta Koiranen MMA Team 300
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
20
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Judges Decision
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/SSC
21
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Onni Rostila RNC Sport Club
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
22
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Walkover
Santeri Kangas Total Center Lahti
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
23
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Mikko Lindroos DOJO ry.
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
24
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
Walkover
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Lulu Marins GB Gym
25
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
Choke
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
Maija Vähä Oulun Kamppailuklubi
26
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
RNC
Noora Virkkunen Sisu Gym
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
27
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Anniina Saksanen MMA Lappeenranta
28
Women Sinivyöt -71.5 kg Semi-final
Points
Mira Mäe GB Gym
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
29
Women Sinivyöt -71.5 kg Semi-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Anni Salo Finnfighters Gym
30
Men Purppuravyöt -73.5 kg 16th-final
Americana
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
31
Women Sinivyöt 71.5+ kg Semi-final
Judges Decision
Maija Luoma Nurmijärven Kamppailijat
Katri Vänttilä Heracles
32
Women Sinivyöt 71.5+ kg Semi-final
Points
Karolina Hulkko Sisu Gym
Martta Koiranen MMA Team 300
33
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Ankle Lock
Arseni Aznjuk Orion's Belt
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
34
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Choke
Willem Hietala Crest - Professional Fighting Center
Emil Mattsson Sports Academy No.1
35
Men Sinivyöt -73.5 kg Semi-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
36
Men Sinivyöt -73.5 kg Semi-final
Points
Santeri Kangas Total Center Lahti
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
37
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Walkover
Veikko Peltonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
38
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Lauri Rossinen Combat Heaven
39
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
40
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Joona Posa Kamppailu Center
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
41
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
RNC
Petri Aaltonen F4Sport
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
42
Women Sinivyöt -66.5 kg Semi-final
Choke
Lulu Marins GB Gym
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
43
Women Sinivyöt -66.5 kg Semi-final
Points
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
44
Women Sinivyöt -71.5 kg Final
Points
Mira Mäe GB Gym
Anni Salo Finnfighters Gym
45
Women Sinivyöt 71.5+ kg Final
Judges Decision
Katri Vänttilä Heracles
Karolina Hulkko Sisu Gym
46
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
47
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
48
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
DQ
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Miika Lohtander Polar Jiu Jitsu Team
49
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Eetu Miettinen Heracles
50
Men Sinivyöt -73.5 kg Final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Santeri Kangas Total Center Lahti
51
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Arseni Aznjuk Orion's Belt
52
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Triangle
Tuomas Tuovinen MMA Kuopio
Karo Salminen Ahjo Training Center
53
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Armbar
Julius Pelkonen Sisu Gym
Jesse Mutikainen MMA Imatra
54
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Yvan Kasongo GB Gym
55
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Choke
Sami Weber Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emil Mattsson Sports Academy No.1
56
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Walkover
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Valtteri Merilehto Oulun Kamppailuklubi
57
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksi Kousa Hipko
58
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Choke
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Tomi Keinänen DOJO ry.
59
Women Sinivyöt -66.5 kg Final
Points
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
60
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
61
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Triangle
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
62
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Tatu Piispanen GB Gym
Antti Jokinen Vieskan Voima
63
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Juhani Nordman DOJO ry.
64
Men Purppuravyöt -73.5 kg Semi-final
Walkover
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
65
Men Purppuravyöt -73.5 kg Semi-final
Triangle
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Eetu Miettinen Heracles
66
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
Walkover
Jaakko Hulkkonen Tampereen Jujutsukoulu
Lauri Rossinen Combat Heaven
67
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
RNC
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
68
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
Judges Decision
Kristjan Mäe GB Gym
Joona Posa Kamppailu Center
69
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
Lock
Oskari Auvinen Hipko
Petri Aaltonen F4Sport
70
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
RNC
Markus Oksman Finnfighters Gym
Tuomas Tuovinen MMA Kuopio
71
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Julius Pelkonen Sisu Gym
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
72
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Emil Mattsson Sports Academy No.1
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
73
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Roope Koskinen Finnfighters Gym
74
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Petteri Vuorinen MMA Seinäjoki
Aku Peltola PP Jiujitsu Helsinki ry
75
Men Purppuravyöt -85.5 kg Semi-final
RNC
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
76
Men Purppuravyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Tatu Piispanen GB Gym
Juhani Nordman DOJO ry.
77
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Tuomas Simola Tampereen Jujutsukoulu
Jouni Leinonen MMA Seinäjoki
78
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Semi-final
Walkover
Juha Käki DOJO ry.
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
79
Men Purppuravyöt -73.5 kg Final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
80
Men Sinivyöt -97.5 kg 16th-final
Walkover
Samu Mahkonen Combat Society
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
81
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Lauri Rossinen Combat Heaven
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
82
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Kristjan Mäe GB Gym
Oskari Auvinen Hipko
83
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Quarter-final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Venla Nivala Hipko
84
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Quarter-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Marcus Takala BJJ Vaasa
85
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Quarter-final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
86
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Quarter-final
RNC
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Tella Jyväskylän Fight Club
87
Men Sinivyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Tuomas Tuovinen MMA Kuopio
Julius Pelkonen Sisu Gym
88
Men Sinivyöt -85.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Roope Koskinen Finnfighters Gym
89
Men Purppuravyöt -85.5 kg Final
Points
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
Juhani Nordman DOJO ry.
90
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Semi-final
Armbar
Ville Heikkonen Sigma Jiu-Jitsu
Petteri Vuorinen MMA Seinäjoki
91
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
92
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Final
Points
Tuomas Simola Tampereen Jujutsukoulu
Juha Käki DOJO ry.
93
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Walkover
Aleksi Luhtanen Helsingin Ju-jutsuklubi
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
94
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Walkover
Rostislav Aminov Orion's Belt
Ville Uimi Function X Jiu Jitsu
95
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Walkover
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Juha-Matti Tolvanen Sigma Jiu-Jitsu
96
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Walkover
Joni Huusko Ahjo Training Center
Antti Okuloff Kamppailuareena Mikkeli BJJ
97
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Final
Points
Lauri Rossinen Combat Heaven
Kristjan Mäe GB Gym
98
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Semi-final
Walkover
Salla Simola Finnfighters Gym
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
99
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Semi-final
Ankle Lock
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
100
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Semi-final
RNC
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Marcus Takala BJJ Vaasa
101
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Semi-final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
102
Men Sinivyöt -85.5 kg Final
Ankle Lock
Julius Pelkonen Sisu Gym
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
103
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Quarter-final
Choke
Oleg Pihlak Orion's Belt
Jussi Halonen DOJO ry.
104
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Juho Sormunen Tampereen Jujutsukoulu
105
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Final
Points
Ville Heikkonen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
106
Men Sinivyöt 97.5+ kg Quarter-final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Jere Komulainen Sisu Gym
107
Men Purppuravyöt -91.5 kg Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
108
Men Purppuravyöt -91.5 kg Semi-final
Walkover
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
109
Men Sinivyöt -97.5 kg Semi-final
Choke
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Rostislav Aminov Orion's Belt
110
Men Sinivyöt -97.5 kg Semi-final
Choke
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Joni Huusko Ahjo Training Center
111
Men Purppuravyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Tomi Lastunen Finnfighters Gym
Jaakko Kivioja Vieskan Voima
112
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Walkover
Anttoni Koivulehto MMA Team 300
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
114
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Walkover
Eemeli Ronkonen Sigma Jiu-Jitsu
Joonas Lastunen Helsingin Ju-jutsuklubi
115
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Kimura
Mikael Nikki Combat Juju
Henri Göös Sigma Jiu-Jitsu
116
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Walkover
Joonas Kaunisto Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Rintamaa Kalajoen junkkarit
117
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Choke
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Panu Kangas Savate Club Fight & Fitness ry
118
Men Ruskea- ja mustavyöt 91.5+ kg Final
Points
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
119
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Jussi Halonen DOJO ry.
120
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Markus Vilkka MMA Team 300
Aleksi Virta Finnfighters Gym
121
Men Sinivyöt 97.5+ kg Semi-final
RNC
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
Jere Komulainen Sisu Gym
122
Men Sinivyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Sakari Valo Tampereen Jujutsukoulu
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
123
Men Sinivyöt -97.5 kg Final
Points
Rostislav Aminov Orion's Belt
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
124
Men Purppuravyöt -91.5 kg Final
RNC
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
125
Men Purppuravyöt -97.5 kg Semi-final
Points
Kasper Virtanen Combat Society
Tomi Lastunen Finnfighters Gym
126
Men Purppuravyöt -97.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Riku Kerkkä Lahden Kamppailulajikeskus
127
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Points
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anttoni Koivulehto MMA Team 300
128
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Injury
Juho Suvanto MMA Imatra
Johan Koskinen Sports Academy No.1
129
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Triangle
Lauri Voog Combat Society
Joonas Lastunen Helsingin Ju-jutsuklubi
130
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Points
Jymy Parhiala DOJO ry.
Mikael Nikki Combat Juju
131
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Eetu Rintamaa Kalajoen junkkarit
132
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Walkover
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
Tuomas Kause Porin Kamppailu-urheilukeskus
133
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Points
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
134
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Choke
Tuomas Manninen MMA Rovaniemi
Aleksi Stoilov MMA Team 300
135
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Final
Points
Jussi Halonen DOJO ry.
Markus Vilkka MMA Team 300
136
Men Sinivyöt 97.5+ kg Final
DQ
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
137
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Semi-final
Americana
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Jenny Myllykoski Heracles
138
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Semi-final
Judges Decision
Maiju Suotama MMA Lappeenranta
Liisa Nurmivaara MMA Team 300
139
Men Purppuravyöt -97.5 kg Final
Points
Tomi Lastunen Finnfighters Gym
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
140
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Armbar
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
Josi Kokkonen MMA Kuopio
141
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
142
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Henri Saarenpää MMA Seinäjoki
143
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Tuomo Salo MMA Imatra
Sampo Putkuri Porin Kamppailu-urheilukeskus
144
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Sami Kaisanlahti Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Ville Aaltonen DOJO ry.
145
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Atte Ovaska Sisu Gym
Jarkko Kaikkonen MMA Team 300
146
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Manu Rantanen Combat Heaven
147
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
RNC
Sebastian Aarnio PP Jiujitsu Helsinki ry
Risto hämäläinen BJJ Kouvola
148
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Choke
Janne Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
149
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Aki Laakso PP Jiujitsu Helsinki ry
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
150
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Kim Teikari Sisu Gym
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
151
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Elmo Peltonen MMA Team 300
Sulo Niemi Kamppailuareena Mikkeli BJJ
152
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Choke
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Markus Ylikoski Sigma Jiu-Jitsu
153
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Jouni Turunen Total Center Lahti
154
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Tuomo Mäkelä Nurmijärven Kamppailijat
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
155
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juho Suvanto MMA Imatra
156
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Mikael Nikki Combat Juju
157
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
158
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksi Stoilov MMA Team 300
159
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Final
Judges Decision
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Liisa Nurmivaara MMA Team 300
160
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Josi Kokkonen MMA Kuopio
161
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
162
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
163
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
DQ
Mergim Syla Sports Academy No.1
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
164
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
165
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Triangle
Tuomo Salo MMA Imatra
Ville Aaltonen DOJO ry.
166
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Guillotine
Atte Ovaska Sisu Gym
Roope Nuorento Ahjo Training Center
167
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Risto hämäläinen BJJ Kouvola
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
168
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Niko Rantala F4Sport
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
169
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Guillotine
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Elmo Peltonen MMA Team 300
170
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Justus Vesala MMA Imatra
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
171
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
172
Men Sinivyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Lauri Voog Combat Society
173
Men Sinivyöt -91.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Aleksi Stoilov MMA Team 300
174
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Semi-final
Walkover
Emilia Lång MMA Rovaniemi
Ronja Kurka GB Gym
175
Men Purppuravyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
176
Men Purppuravyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Mergim Syla Sports Academy No.1
177
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Quarter-final
Walkover
Severi Nenonen Total Center Lahti
Arttu Virtala Porin Kamppailu-urheilukeskus
178
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
179
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
180
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Quarter-final
Walkover
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Kristoffer Berglund DOJO ry.
181
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Tuomo Salo MMA Imatra
182
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Risto hämäläinen BJJ Kouvola
183
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
Elmo Peltonen MMA Team 300
184
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Guillotine
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
185
Men Purppuravyöt -67.5 kg Quarter-final
Points
Miro Honkanen MMA Imatra
Akseli Ilkka MMA Team 300
186
Men Sinivyöt -91.5 kg Final
Armbar
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
187
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Semi-final
Walkover
Laura Rättyä GB Gym
Emilia Lång MMA Rovaniemi
188
Women Sinivyöt -61.5 kg 16th-final
Walkover
Janika Antinmaa MMA Team 300
Peppi Paananen BJJ Vaasa
189
Women Sinivyöt -61.5 kg 16th-final
Armbar
Milla Orava MMA Rovaniemi
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
190
Women Sinivyöt -61.5 kg 16th-final
Points
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
Ida Laine Finnfighters Gym
191
Men Purppuravyöt -79.5 kg Final
RNC
Lemar Khan Sisu Gym
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
192
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Semi-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
193
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Semi-final
Judges Decision
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Kristoffer Berglund DOJO ry.
194
Women Sinivyöt -56.5 kg Quarter-final
Points
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Laura Aurolahti Hipko
195
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Triangle
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
Atte Alanne BJJ Vaasa
196
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Judges Decision
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Konsta Urhonen MMA Imatra
197
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Choke
Verneri Hakkinen MMA Team 300
Riku Virpi Ahjo Training Center
198
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Guillotine
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
199
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Guillotine
max hynninen Sisu Gym
Rasmus Mäkinen MMA Team 300
200
Men Sinivyöt -79.5 kg Semi-final
RNC
Tuomo Salo MMA Imatra
Roope Nuorento Ahjo Training Center
201
Men Sinivyöt -79.5 kg Semi-final
Armbar
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
202
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Final
Points
Ronja Kurka GB Gym
Laura Rättyä GB Gym
203
Men Purppuravyöt -67.5 kg Semi-final
Armbar
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
Miro Honkanen MMA Imatra
204
Men Purppuravyöt -67.5 kg Semi-final
Walkover
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
205
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Walkover
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Janika Antinmaa MMA Team 300
206
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Armbar
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
207
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
RNC
Minna Grusander Finnfighters Gym
Milla Orava MMA Rovaniemi
208
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Choke
Anniina Loponen Takado
Ida Laine Finnfighters Gym
209
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Final
Points
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
210
Women Sinivyöt -56.5 kg Semi-final
Points
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Laura Aurolahti Hipko
211
Women Sinivyöt -56.5 kg Semi-final
Choke
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
212
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Walkover
Jukka Leppänen Sigma Jiu-Jitsu
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
213
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Points
Konsta Urhonen MMA Imatra
Verneri Hakkinen MMA Team 300
214
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
215
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Triangle
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
max hynninen Sisu Gym
216
Men Sinivyöt -79.5 kg Final
Points
Tuomo Salo MMA Imatra
Tomi Pitkänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
217
Men Purppuravyöt -67.5 kg Final
Armbar
Miro Honkanen MMA Imatra
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
218
Men Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
219
Men Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
Henri Sihvo MMA Lappeenranta
220
Men Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Roope Tuomi Finnfighters Gym
221
Men Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Walkover
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juuso Renfors MMA Team 300
222
Women Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Kimura
Janika Antinmaa MMA Team 300
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
223
Women Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Choke
Minna Grusander Finnfighters Gym
Ida Laine Finnfighters Gym
224
Women Sinivyöt -56.5 kg Final
Points
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
225
Men Sinivyöt -67.5 kg Semi-final
Points
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
Verneri Hakkinen MMA Team 300
226
Men Sinivyöt -67.5 kg Semi-final
Choke
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
max hynninen Sisu Gym
227
Men Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
RNC
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Henri Sihvo MMA Lappeenranta
228
Men Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Points
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Juuso Renfors MMA Team 300
229
Women Sinivyöt -61.5 kg Final
Armbar
Janika Antinmaa MMA Team 300
Minna Grusander Finnfighters Gym
230
Men Sinivyöt -67.5 kg Final
Triangle
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
max hynninen Sisu Gym
231
Men Sinivyöt -61.5 kg Final
Americana
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Juuso Renfors MMA Team 300
232
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Simola Tampereen Jujutsukoulu
233
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
234
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Janne Toivanen Sisu Gym
235
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
236
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Lock
Severi Nenonen Total Center Lahti
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
237
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
238
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Knee Bar
Kristjan Mäe GB Gym
Juha Käki DOJO ry.
239
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Armbar
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Petri Aaltonen F4Sport
240
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Americana
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venla Nivala Hipko
241
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Markus Vilkka MMA Team 300
Riku Kerkkä Lahden Kamppailulajikeskus
242
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
243
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Siiri Mikola Takado
Ida Laine Finnfighters Gym
244
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Milla Orava MMA Rovaniemi
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
245
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
Maiju Aurala MMA Imatra
246
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Elisa Koivupuu MMA Team 300
247
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Janika Antinmaa MMA Team 300
Laura Aurolahti Hipko
248
Women Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
249
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
RNC
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
250
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
251
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
252
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Juha Käki DOJO ry.
Petri Aaltonen F4Sport
253
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Points
Laura Rättyä GB Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
254
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Points
Hennariikka Mäenpää Jyväskylän Fight Club
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
255
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Kimura
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Markus Vilkka MMA Team 300
256
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Jussi Paakkinen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
257
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Kimura
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Mergim Syla Sports Academy No.1
258
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
RNC
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juho Sormunen Tampereen Jujutsukoulu
259
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
260
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
261
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
262
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Choke
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
263
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
RNC
Mira Mäe GB Gym
Ida Laine Finnfighters Gym
264
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Noora Virkkunen Sisu Gym
Martta Koiranen MMA Team 300
265
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Kimura
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Milla Orava MMA Rovaniemi
266
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
267
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
RNC
Minna Grusander Finnfighters Gym
Elisa Koivupuu MMA Team 300
268
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
269
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Janika Antinmaa MMA Team 300
270
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
271
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Points
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
272
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Knee Bar
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Juha Käki DOJO ry.
273
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Final
Judges Decision
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
274
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
275
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
RNC
Mergim Syla Sports Academy No.1
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
276
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
277
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Choke
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
278
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
RNC
Mikko Lindroos DOJO ry.
rasul khataev Loop Jiu-Jitsu
279
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Walkover
Verneri Hakkinen MMA Team 300
Matti Aurala MMA Imatra
280
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Kimura
Rasmus Mäkinen MMA Team 300
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
281
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
Ville Aaltonen DOJO ry.
282
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Choke
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
283
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Tuomas Manninen MMA Rovaniemi
Yvan Kasongo GB Gym
284
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Armbar
max hynninen Sisu Gym
Manu Rantanen Combat Heaven
285
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Walkover
Henri Göös Sigma Jiu-Jitsu
Tomi Keinänen DOJO ry.
286
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Emil Mattsson Sports Academy No.1
287
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Mikael Nikki Combat Juju
Jarkko Kaikkonen MMA Team 300
288
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Final
Injury
Perttu Tepponen Tampereen Jujutsukoulu
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
289
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Points
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
290
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
RNC
Lemar Khan Sisu Gym
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
291
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Mira Mäe GB Gym
Martta Koiranen MMA Team 300
292
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Milla Orava MMA Rovaniemi
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
293
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Minna Grusander Finnfighters Gym
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
294
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
RNC
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
295
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
rasul khataev Loop Jiu-Jitsu
296
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
RNC
Atte Ovaska Sisu Gym
Rostislav Aminov Orion's Belt
297
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Niko Rantala F4Sport
Verneri Hakkinen MMA Team 300
298
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
299
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
300
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Sampo Putkuri Porin Kamppailu-urheilukeskus
301
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Santeri Kangas Total Center Lahti
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
302
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
RNC
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
303
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Yvan Kasongo GB Gym
304
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Sakari Valo Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
305
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Tomi Kasper Ahjo Training Center
max hynninen Sisu Gym
306
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Tomi Keinänen DOJO ry.
307
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Sami Weber Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emil Mattsson Sports Academy No.1
308
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Jymy Parhiala DOJO ry.
Aleksi Kousa Hipko
309
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
RNC
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Mikael Nikki Combat Juju
310
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Injury
Arseni Aznjuk Orion's Belt
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
311
Men Purppuravyöt Open weight Final
Points
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
312
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
RNC
Mira Mäe GB Gym
Milla Orava MMA Rovaniemi
313
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Johanna Sillanpää Total Center Lahti
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
314
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
Rostislav Aminov Orion's Belt
315
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Niko Rantala F4Sport
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
316
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Roope Koskinen Finnfighters Gym
317
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Elia Linnapuomi Ahjo Training Center
318
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Sakari Valo Tampereen Jujutsukoulu
319
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
max hynninen Sisu Gym
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
320
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Emil Mattsson Sports Academy No.1
Aleksi Kousa Hipko
321
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Arseni Aznjuk Orion's Belt
322
Women Sinivyöt Open weight Final
Points
Mira Mäe GB Gym
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
323
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Rostislav Aminov Orion's Belt
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
324
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
325
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Sakari Valo Tampereen Jujutsukoulu
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
326
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Emil Mattsson Sports Academy No.1
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
327
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
DQ
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
328
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Emil Mattsson Sports Academy No.1
329
Men Sinivyöt Open weight Final
Choke
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Emil Mattsson Sports Academy No.1