1
2015 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Ivan Aleksandrov Sport Club Achilles
Maksim Elizarov Sport Club Achilles
2
2015 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Maxim Ovaska Sport Club Achilles
Lari Lipsanen BJJ Kouvola
3
2015 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Osvald Juokslahti Hipko
Pyry Hurskainen GB Gym
4
2014-2013 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Lilian Popov GB Gym
Arsenij Aleksandrov Sport Club Achilles
5
2014-2013 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Maksim Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Marko Mandri Sport Club Achilles
6
2014-2013 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Lev Perevoshchikov Sport Club Achilles
Ilja Sanaia Sport Club Achilles
7
2014-2013 synt. -35 kg Semi-final
Points
Timur Aminov Orion's Belt
Oliver Lahti Ahjo Training Center
8
2014-2013 synt. -35 kg Semi-final
Points
Emil Remeshkov Orion's Belt
Lily Nykänen Hipko
9
2014-2013 synt. +35 kg Final
Points
Eero Hyytiäinen Hipko
Viktors Lukjanovs Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
10
2012-2011 synt. -30 kg Semi-final
Points
Toivo Pitkänen Hipko
Jeremias Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
2012-2011 synt. -30 kg Semi-final
Points
Mohsen Tantawi Sport Club Achilles
Aatos Hynninen Hipko
12
2015 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Ratibor Korotkiy Sport Club Achilles
Lari Lipsanen BJJ Kouvola
13
2015 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Milo Itkonen Flow Combat
Rotari Dominic Sport Club Achilles
14
2015 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Walkover
Timo Remeshkov Orion's Belt
Osvald Juokslahti Hipko
15
2014-2013 synt. -25 kg Semi-final
Points
Kristian Pukki Sambo Espoo ry.
Lilian Popov GB Gym
16
2014-2013 synt. -25 kg Semi-final
Points
Nikita Martsenko Sport Club Achilles
Eetu Gunnar BJJ Kouvola
17
2014-2013 synt. -30 kg Semi-final
Points
Lev Filippov Sport Club Achilles
Maksim Veidenbaum Sambo Espoo ry.
18
2014-2013 synt. -30 kg Semi-final
Points
Vladimir Simonov Sport Club Achilles
Ilja Sanaia Sport Club Achilles
19
2014-2013 synt. -35 kg Bronze Fight
Walkover
Timur Aminov Orion's Belt
Lily Nykänen Hipko
20
2014-2013 synt. -35 kg Final
Points
Oliver Lahti Ahjo Training Center
Emil Remeshkov Orion's Belt
21
2012-2011 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Toivo Pitkänen Hipko
Aatos Hynninen Hipko
22
2012-2011 synt. -30 kg Final
Points
Jeremias Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mohsen Tantawi Sport Club Achilles
23
2015 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Ratibor Korotkiy Sport Club Achilles
Milo Itkonen Flow Combat
24
2015 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Lari Lipsanen BJJ Kouvola
Rotari Dominic Sport Club Achilles
25
2015 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Pyry Hurskainen GB Gym
Osvald Juokslahti Hipko
26
2014-2013 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Lilian Popov GB Gym
Nikita Martsenko Sport Club Achilles
27
2014-2013 synt. -25 kg Final
Points
Kristian Pukki Sambo Espoo ry.
Eetu Gunnar BJJ Kouvola
28
2014-2013 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Maksim Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Ilja Sanaia Sport Club Achilles
29
2014-2013 synt. -30 kg Final
Points
Lev Filippov Sport Club Achilles
Vladimir Simonov Sport Club Achilles
30
2012-2011 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Bianca Popov GB Gym
Devid Sanaia Sport Club Achilles
31
2012-2011 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Anton Hanski Flow Combat
Nikita Mironov Orion's Belt
32
2012-2011 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Karina Abdurafikova Hipko
David Koliadin Orion's Belt
33
2012-2011 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
Nikita Vodakov Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
34
2012-2011 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
35
2012-2011 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Emil Gunnar BJJ Kouvola
Artem Kosarev Orion's Belt
36
2012-2011 synt. +45 kg Semi-final
Points
Rostislav Korotkiy Sport Club Achilles
Ernest Koliadin Orion's Belt
37
2012-2011 synt. +45 kg Semi-final
Points
Wilhelm Schildt Polar Jiu Jitsu Team
Mikhail Krasnov Sport Club Achilles
38
2010-2009 synt. -41 kg Semi-final
Triangle
Semjon Vodakov Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Sisu Hannula Total Center Lahti
39
2010-2009 synt. -41 kg Semi-final
Points
Vladislav Moskaljov Sport Club Achilles
Dario Mikel Hipko
40
2012-2011 synt. -35 kg Semi-final
Points
Titus Nylund Sports Academy No.1
Devid Sanaia Sport Club Achilles
41
2012-2011 synt. -35 kg Semi-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Anton Hanski Flow Combat
42
2010-2009 synt. -47 kg Quarter-final
Lapel Choke
Aleksandra Jortikka Sport Club Achilles
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
43
2010-2009 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Otso Soppela Hipko
Amelia Hanski Flow Combat
44
2012-2011 synt. -40 kg Semi-final
Points
David Koliadin Orion's Belt
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
45
2012-2011 synt. -40 kg Semi-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Artem Kosarev Orion's Belt
46
2010-2009 synt. -53 kg Semi-final
Americana
Eemil Mäkelä Crest - Professional Fighting Center
Roman Andrushchenko Sambo Espoo ry.
47
2012-2011 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Rostislav Korotkiy Sport Club Achilles
Wilhelm Schildt Polar Jiu Jitsu Team
48
2012-2011 synt. +45 kg Final
DQ
Ernest Koliadin Orion's Belt
Mikhail Krasnov Sport Club Achilles
49
2010-2009 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Sisu Hannula Total Center Lahti
Dario Mikel Hipko
50
2010-2009 synt. -41 kg Final
Armbar
Semjon Vodakov Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Vladislav Moskaljov Sport Club Achilles
51
2012-2011 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Titus Nylund Sports Academy No.1
Lilia Luukkonen GB Gym
52
2012-2011 synt. -35 kg Final
Points
Devid Sanaia Sport Club Achilles
Anton Hanski Flow Combat
53
2010-2009 synt. -47 kg Semi-final
Points
Hugo Alve Hipko
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
54
2010-2009 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Kira Karjalainen Sport Club Achilles
Amelia Hanski Flow Combat
55
2012-2011 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
Artem Kosarev Orion's Belt
56
2012-2011 synt. -40 kg Final
Points
David Koliadin Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
57
2010-2009 synt. -53 kg Semi-final
Points
Kaisa Pulkkinen Finnfighters Gym
Eemil Mäkelä Crest - Professional Fighting Center
58
2010-2009 synt. +53 kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Pinja Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
59
Men White Belts -64 kg Quarter-final
Guillotine
Martin Trubnikov Sport Club Achilles
Shahin Dehghan Sisu Gym
60
Men White Belts -64 kg Quarter-final
Armbar
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Saleh Muchtar DOJO ry.
61
Men White Belts -64 kg Quarter-final
Points
Jerry Rinne Vantaan Kamppailukeskus
Artjom Samohvalov Sport Club Achilles
62
Men White Belts -64 kg Quarter-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Elmo Matero Sports Academy No.1
63
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Choke
Nicky Hoddy Sports Academy No.1
Juhani Laidinen BJJ Kouvola
64
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Choke
Aziz Abdraimov AOGG Jiu-Jitsu
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
65
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Olli Huovinen Delariva Finland/SSC
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
66
2010-2009 synt. -47 kg Bronze Fight
Choke
Hugo Alve Hipko
Amelia Hanski Flow Combat
67
2010-2009 synt. -47 kg Final
Choke
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kira Karjalainen Sport Club Achilles
68
2010-2009 synt. -53 kg Final
Triangle
Roman Andrushchenko Sambo Espoo ry.
Kaisa Pulkkinen Finnfighters Gym
69
2010-2009 synt. +53 kg Semi-final
Choke
Iivari Törmälehto Takado
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
70
Men Värivöiset -88.3 kg 16th-final
Choke
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Mika Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
71
Men White Belts -64 kg Semi-final
Points
Shahin Dehghan Sisu Gym
Saleh Muchtar DOJO ry.
72
Men White Belts -64 kg Semi-final
Triangle
Artjom Samohvalov Sport Club Achilles
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
73
Men White Belts -76 kg 16th-final
Walkover
Jarno Björkqvist Hangon Hyrskyt
ville tarpila Oulun Kamppailuklubi
74
Men White Belts -76 kg 16th-final
Points
Victor Gustafsson Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Nico Hopeasaari Barreto Helsinki
75
Men White Belts -70 kg Semi-final
Walkover
Victor Granholm Fight4All
Nicky Hoddy Sports Academy No.1
76
Men White Belts -70 kg Semi-final
Armbar
Aziz Abdraimov AOGG Jiu-Jitsu
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
77
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Omoplata
Gheorghe Rotari Sport Club Achilles
Mikael Nieminen Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
78
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Triangle
Jani Koski Polar Jiu Jitsu Team
Dan Liiman Crest - Professional Fighting Center
79
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Ibrahim Nazari Hangon Hyrskyt
Kalle Kuha Loop Jiu-Jitsu
80
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Aaro Sillanpää RJS Samurai
Meelis Teder Nurmijärven Kamppailijat
81
2010-2009 synt. +53 kg Final
Triangle
Pinja Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
82
Men White Belts -64 kg Bronze Fight
Walkover
Saleh Muchtar DOJO ry.
Artjom Samohvalov Sport Club Achilles
83
Men White Belts -64 kg Final
Guillotine
Shahin Dehghan Sisu Gym
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
84
Men Värivöiset -88.3 kg Quarter-final
Armbar
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Kalle Rämä BJJ Kouvola
85
Men Värivöiset -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Juho Kaikko Helsingin Ju-jutsuklubi
Eduard Duplenkov Sport Club Achilles
86
Men Värivöiset -88.3 kg Quarter-final
Choke
Joni Suojärvi Delariva Finland/SSC
Petri Portaankorva Sisu Gym
87
Men Värivöiset -88.3 kg Quarter-final
Points
Filip Juselius Fight4All
Niki Kahila BJJ Kouvola
88
Men White Belts -70 kg Bronze Fight
Walkover
Victor Granholm Fight4All
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
89
Men White Belts -70 kg Final
Points
Nicky Hoddy Sports Academy No.1
Aziz Abdraimov AOGG Jiu-Jitsu
90
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
ville tarpila Oulun Kamppailuklubi
91
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Petter Lunabba Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Roni Arvonen MMA Vantaa
92
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Mats Böök PP Jiujitsu Helsinki ry
Nico Hopeasaari Barreto Helsinki
93
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Eino Alamettälä Tampereen Jujutsukoulu
Anton Sohlman Polar Jiu Jitsu Team
94
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Georgios Kavvas Helsingin Ju-jutsuklubi
Gheorghe Rotari Sport Club Achilles
95
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Jaakko Antikainen Helsingin Ju-jutsuklubi
Dan Liiman Crest - Professional Fighting Center
96
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Felix Nygård Finnfighters Gym
Ibrahim Nazari Hangon Hyrskyt
97
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Otto Haahti Helsingin Ju-jutsuklubi
Meelis Teder Nurmijärven Kamppailijat
98
Men Värivöiset -88.3 kg Semi-final
Choke
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Eduard Duplenkov Sport Club Achilles
99
Men Värivöiset -88.3 kg Semi-final
Points
Joni Suojärvi Delariva Finland/SSC
Niki Kahila BJJ Kouvola
100
Women White Belts -69 kg 16th-final
Points
Jaana Alanen Hangon Hyrskyt
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
101
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Points
Mia-Monica Segervall Fight4All
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
102
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Points
Heidi Rautio Buli Jiu-Jitsu
Noora Kotanen BJJ Kouvola
103
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Points
Sanja Hänninen Total Center Lahti
Sofia Kyro Loop Jiu-Jitsu
104
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Points
Kelli Soon Delariva Finland/SSC
Marianne Winter Sisu Gym
105
Men White Belts -76 kg Semi-final
Choke
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
Petter Lunabba Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
106
Men White Belts -76 kg Semi-final
Armbar
Mats Böök PP Jiujitsu Helsinki ry
Eino Alamettälä Tampereen Jujutsukoulu
107
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Armbar
Georgios Kavvas Helsingin Ju-jutsuklubi
Dan Liiman Crest - Professional Fighting Center
108
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Collar Choke
Felix Nygård Finnfighters Gym
Otto Haahti Helsingin Ju-jutsuklubi
109
Men Värivöiset -88.3 kg Bronze Fight
Choke
Eduard Duplenkov Sport Club Achilles
Joni Suojärvi Delariva Finland/SSC
110
Men Värivöiset -88.3 kg Final
Collar Choke
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Niki Kahila BJJ Kouvola
111
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Points
Maria Klata DOJO ry.
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
112
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Points
Liisa Putkonen Polar Jiu Jitsu Team
Heini Nuutinen Barreto Helsinki
113
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Points
Heidi Johansson Hangon Hyrskyt
Isella Rautio Buli Jiu-Jitsu
114
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Walkover
Aino Saarinen Finnfighters Gym
Angela Charmakar Sisu Gym
115
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Armbar
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
Heidi Rautio Buli Jiu-Jitsu
116
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Judges Decision
Sofia Kyro Loop Jiu-Jitsu
Marianne Winter Sisu Gym
117
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Points
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
Mats Böök PP Jiujitsu Helsinki ry
118
Men White Belts -76 kg Final
Triangle
Petter Lunabba Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Eino Alamettälä Tampereen Jujutsukoulu
119
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Triangle
Dan Liiman Crest - Professional Fighting Center
Felix Nygård Finnfighters Gym
120
Men White Belts -82.3 kg Final
Armbar
Georgios Kavvas Helsingin Ju-jutsuklubi
Otto Haahti Helsingin Ju-jutsuklubi
121
Women White Belts -58.5 kg Quarter-final
Points
Fiona Kosonen Heracles
Golnaz Shabani Helsingin Ju-jutsuklubi
122
Women White Belts -58.5 kg Quarter-final
Points
Tia Porthan Nurmijärven Kamppailijat
Enni Tuomola Finnfighters Gym
123
Women White Belts -69 kg Semi-final
Armbar
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
Heini Nuutinen Barreto Helsinki
124
Women White Belts -69 kg Semi-final
Points
Heidi Johansson Hangon Hyrskyt
Angela Charmakar Sisu Gym
125
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Sakari Salminen GB Gym
Paavo Petäys Turun Ju-jutsuseura
126
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
Markus Laitinen Crest - Professional Fighting Center
127
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Ville Salminen Loop Jiu-Jitsu
Oliver Gustafsson Hipko
128
Women White Belts 69+ kg Bronze Fight
Points
Heidi Rautio Buli Jiu-Jitsu
Marianne Winter Sisu Gym
129
Women White Belts 69+ kg Final
Points
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
Sofia Kyro Loop Jiu-Jitsu
130
Men White Belts -94.3 kg 16th-final
Walkover
Jan Niemi Sisu Gym
Jesse Kangas Combat Academy of Finland
131
Men White Belts -94.3 kg 16th-final
Walkover
Kuutti Asikainen Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksei Pomelov Sport Club Achilles
132
Men White Belts -94.3 kg 16th-final
Points
Matias Sarvela Delariva Finland/SSC
Jesse Fabritius Sigma Jiu-Jitsu
133
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Points
Sara Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
Fiona Kosonen Heracles
134
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Triangle
Pinja Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
Enni Tuomola Finnfighters Gym
135
Women White Belts -69 kg Bronze Fight
Points
Heini Nuutinen Barreto Helsinki
Heidi Johansson Hangon Hyrskyt
136
Women White Belts -69 kg Final
Judges Decision
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
Angela Charmakar Sisu Gym
137
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Ville Sahravuo Takado
Sakari Salminen GB Gym
138
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
139
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Mahmuud Al-hello PP Jiujitsu Helsinki ry
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
140
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Vladimir Moroz Loop Jiu-Jitsu
Oliver Gustafsson Hipko
141
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Tuomas Juhonen Sigma Jiu-Jitsu
Jan Niemi Sisu Gym
142
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
Joona Keränen Sigma Jiu-Jitsu
143
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Samuli Ojala Sigma Jiu-Jitsu
Aleksei Pomelov Sport Club Achilles
144
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Iiro Loijas PP Jiujitsu Helsinki ry
Jesse Fabritius Sigma Jiu-Jitsu
145
Women White Belts -58.5 kg Bronze Fight
Points
Fiona Kosonen Heracles
Enni Tuomola Finnfighters Gym
146
Women White Belts -58.5 kg Final
Triangle
Sara Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
Pinja Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
147
Men White Belts +94,3 kg 16th-final
Collar Choke
Nedzad Ulakovic Loop Jiu-Jitsu
Reeti Laihorinne Crest - Professional Fighting Center
148
Men White Belts +94,3 kg 16th-final
Collar Choke
Jaakko Erkkilä Combat Society
Topias Kukkola Sigma Jiu-Jitsu
149
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Ville Sahravuo Takado
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
150
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Kimura
Mahmuud Al-hello PP Jiujitsu Helsinki ry
Oliver Gustafsson Hipko
151
Men Värivöiset -64 kg Quarter-final
Points
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
152
Men Värivöiset -70 kg Quarter-final
Collar Choke
Erik Wikström Hilti Raasepori
Otto Tehiluoto Finnfighters Gym
153
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Points
Tuomas Juhonen Sigma Jiu-Jitsu
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
154
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Ankle Lock
Samuli Ojala Sigma Jiu-Jitsu
Iiro Loijas PP Jiujitsu Helsinki ry
155
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Americana
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
max hynninen Sisu Gym
156
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Collar Choke
Otto-Elias Lampela Hipko
Roope Niemi Combat Society
157
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Points
Juha Kuusela Nurmijärven Kamppailijat
Tapio Vepsäläinen REvolution Fight ry
158
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Judges Decision
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
159
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Walkover
Argenis Porkka AthletictoZen BJJ
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
160
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Toni Heidenstrauch Combat Society
161
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Walkover
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Christopher Kangas Hipko
162
Men Värivöiset -76 kg 16th-final
Points
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
Sulo Junnila Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
163
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Choke
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Oliver Gustafsson Hipko
164
Men White Belts -88.3 kg Final
Points
Ville Sahravuo Takado
Mahmuud Al-hello PP Jiujitsu Helsinki ry
165
Men White Belts -94.3 kg Bronze Fight
Points
Tuomas Juhonen Sigma Jiu-Jitsu
Iiro Loijas PP Jiujitsu Helsinki ry
166
Men White Belts -94.3 kg Final
Ankle Lock
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
Samuli Ojala Sigma Jiu-Jitsu
167
Men White Belts +94,3 kg Quarter-final
Walkover
Leonid Sharkov Sport Club Achilles
Nedzad Ulakovic Loop Jiu-Jitsu
168
Men White Belts +94,3 kg Quarter-final
Points
Rasmus Nylund Fight4All
Phu Nguyen Buli Jiu-Jitsu
169
Men White Belts +94,3 kg Quarter-final
Points
Igor Musakka GB Gym
Jaakko Erkkilä Combat Society
170
Men White Belts +94,3 kg Quarter-final
Points
Joonas Korhonen Kuopion Gladiator Factory
Edvard Nyman Helsingin Ju-jutsuklubi
171
Men Värivöiset -64 kg Semi-final
Collar Choke
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
172
Men Värivöiset -64 kg Semi-final
Triangle
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Daniel Hoddy Sports Academy No.1
173
Men Värivöiset -70 kg Semi-final
Points
Rasmus Mäkinen MMA Team 300
Erik Wikström Hilti Raasepori
174
Men Värivöiset -70 kg Semi-final
Armbar
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Octavio Ornelas DOJO ry.
175
Men Värivöiset -76 kg Quarter-final
Armbar
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Roope Niemi Combat Society
176
Men Värivöiset -76 kg Quarter-final
Armbar
Tapio Vepsäläinen REvolution Fight ry
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
177
Men Värivöiset -76 kg Quarter-final
Collar Choke
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
178
Men Värivöiset -76 kg Quarter-final
Points
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
179
Men White Belts +94,3 kg Semi-final
Kimura
Nedzad Ulakovic Loop Jiu-Jitsu
Rasmus Nylund Fight4All
180
Men White Belts +94,3 kg Semi-final
Americana
Igor Musakka GB Gym
Edvard Nyman Helsingin Ju-jutsuklubi
181
Women Värivöiset -64 kg Quarter-final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Carola Saarinen Delariva Finland/SSC
182
Women Värivöiset -64 kg Quarter-final
Armbar
Minja Lehtinen Combat Society
Amanda Ruosteluoma BJJ Kouvola
183
Women Värivöiset -64 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Sari Haimi BJJ Kouvola
Ada Gustafsson Hipko
184
Women Värivöiset -64 kg Quarter-final
Armbar
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
Tessa Salminen Finnfighters Gym
185
Men Värivöiset -64 kg Bronze Fight
Walkover
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
186
Men Värivöiset -64 kg Final
Points
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Daniel Hoddy Sports Academy No.1
187
Men Värivöiset -70 kg Bronze Fight
Points
Rasmus Mäkinen MMA Team 300
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
188
Men Värivöiset -70 kg Final
Armbar
Erik Wikström Hilti Raasepori
Octavio Ornelas DOJO ry.
189
Men Värivöiset -76 kg Semi-final
Triangle
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
190
Men Värivöiset -76 kg Semi-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
191
Men White Belts +94,3 kg Bronze Fight
Collar Choke
Rasmus Nylund Fight4All
Edvard Nyman Helsingin Ju-jutsuklubi
192
Men White Belts +94,3 kg Final
Points
Nedzad Ulakovic Loop Jiu-Jitsu
Igor Musakka GB Gym
193
Women Värivöiset -64 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Combat Society
194
Women Värivöiset -64 kg Semi-final
Collar Choke
Sari Haimi BJJ Kouvola
Tessa Salminen Finnfighters Gym
195
Men Värivöiset -82.3 kg 16th-final
Choke
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Roope Nuorento Ahjo Training Center
196
Men Värivöiset -82.3 kg 16th-final
Points
Jussi Repo Tampereen Jujutsukoulu
Antti Kajaste Takado
197
Men Värivöiset -82.3 kg 16th-final
Armbar
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
Kasper Portin GB Gym
198
Men Värivöiset -82.3 kg 16th-final
Choke
Roger Snellman Fight4All
Janne Apiainen Delariva Finland/SSC
199
Men Värivöiset -82.3 kg 16th-final
Points
Mikko Nyberg Polar Jiu Jitsu Team
Ronny Kengo Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
200
Men Värivöiset -76 kg Bronze Fight
Points
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
201
Men Värivöiset -76 kg Final
Points
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
202
Women Värivöiset -69 kg Quarter-final
Points
Verna Kuutti GB Gym
Titta Nielikäinen Sisu Gym
203
Women Värivöiset -69 kg Quarter-final
Choke
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Erin McGee Barreto Helsinki
204
Women Värivöiset -69 kg Quarter-final
Points
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
205
Women Värivöiset -64 kg Bronze Fight
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sari Haimi BJJ Kouvola
206
Women Värivöiset -64 kg Final
Collar Choke
Minja Lehtinen Combat Society
Tessa Salminen Finnfighters Gym
207
Men Värivöiset -82.3 kg Quarter-final
Triangle
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Roope Nuorento Ahjo Training Center
208
Men Värivöiset -82.3 kg Quarter-final
Points
Antti Kajaste Takado
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
209
Men Värivöiset -82.3 kg Quarter-final
Armbar
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Janne Apiainen Delariva Finland/SSC
210
Men Värivöiset -82.3 kg Quarter-final
Points
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
Mikko Nyberg Polar Jiu Jitsu Team
211
Men Värivöiset -94.3 kg 16th-final
Points
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
Andrei Kipahti DOJO ry.
212
Women Värivöiset 69+ kg Quarter-final
Armbar
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
213
Women Värivöiset 69+ kg Quarter-final
Armbar
Sanna Helve-Tuomainen Hipko
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
214
Women Värivöiset -69 kg Semi-final
Armbar
Suvi Koikkalainen Takado
Verna Kuutti GB Gym
215
Women Värivöiset -69 kg Semi-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
216
Men Värivöiset -100.5 kg Quarter-final
Armbar
Samu Mahkonen Combat Society
Timo Silander Giudici Brazilian Jiujitsu Academy
217
Men Värivöiset 100.5+ kg Quarter-final
Points
Antti Salminen GB Gym
Saku Heikurinen Polar Jiu Jitsu Team
218
Men Värivöiset 100.5+ kg Quarter-final
Walkover
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Erik Tauriainen Sisu Gym
219
Men Värivöiset 100.5+ kg Quarter-final
Points
Ilari Nikku DOJO ry.
Mikko Pouru Finnfighters Gym
220
Men Värivöiset -82.3 kg Semi-final
RNC
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Antti Kajaste Takado
221
Men Värivöiset -82.3 kg Semi-final
Collar Choke
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
222
Men Värivöiset -94.3 kg Quarter-final
Triangle
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Andrei Kipahti DOJO ry.
223
Men Värivöiset -94.3 kg Quarter-final
Walkover
Julius Pelkonen Sisu Gym
Lauri Voog Combat Society
224
Men Värivöiset -94.3 kg Quarter-final
Choke
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Markus Oksman Finnfighters Gym
225
Men Värivöiset -94.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Tero Kivinen Loop Jiu-Jitsu
Viktor Wikström Hilti Raasepori
226
Women Värivöiset -69 kg Bronze Fight
Points
Verna Kuutti GB Gym
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
227
Women Värivöiset -69 kg Final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
228
Women Värivöiset 69+ kg Semi-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
229
Women Värivöiset 69+ kg Semi-final
Points
Sanna Kattelus BJJ Kouvola
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
230
Men Värivöiset -100.5 kg Semi-final
Judges Decision
Sam Backlund Barreto Helsinki
Samu Mahkonen Combat Society
231
Men Värivöiset -100.5 kg Semi-final
Points
Jesse Räkköläinen Hipko
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
232
Men Värivöiset -82.3 kg Bronze Fight
Points
Antti Kajaste Takado
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
233
Men Värivöiset -82.3 kg Final
Points
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
234
Men Värivöiset -94.3 kg Semi-final
Triangle
Andrei Kipahti DOJO ry.
Lauri Voog Combat Society
235
Men Värivöiset -94.3 kg Semi-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Viktor Wikström Hilti Raasepori
236
Men Värivöiset 100.5+ kg Semi-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Saku Heikurinen Polar Jiu Jitsu Team
237
Men Värivöiset 100.5+ kg Semi-final
Points
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Mikko Pouru Finnfighters Gym
238
Women Värivöiset 69+ kg Bronze Fight
Armbar
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
Sanna Kattelus BJJ Kouvola
239
Women Värivöiset 69+ kg Final
Walkover
Satu Jokela Finnfighters Gym
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
240
Men Värivöiset -100.5 kg Bronze Fight
Judges Decision
Sam Backlund Barreto Helsinki
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
241
Men Värivöiset -100.5 kg Final
Judges Decision
Samu Mahkonen Combat Society
Jesse Räkköläinen Hipko
242
Men Värivöiset -94.3 kg Bronze Fight
Points
Lauri Voog Combat Society
Viktor Wikström Hilti Raasepori
243
Men Värivöiset -94.3 kg Final
Collar Choke
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Markus Oksman Finnfighters Gym
244
Men Värivöiset 100.5+ kg Bronze Fight
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
245
Men Värivöiset 100.5+ kg Final
Points
Saku Heikurinen Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Pouru Finnfighters Gym