1
Men Sinivyöt -64kg 16th-final
Points
Ramin Mollaei Finnfighters Gym
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
2
Men Sinivyöt -64kg 16th-final
Walkover
Joel korhonen Kuopion Gladiator Factory
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
3
Women Sinivyöt -58.5kg 16th-final
Points
Cassandra Hietalahti GB Gym
Jemina Suojärvi Delariva Finland/SSC
4
Women Sinivyöt -58.5kg 16th-final
Triangle
Leia Savander Buli Jiu-Jitsu
Noémie Hueber Turun Ju-jutsuseura
5
Women Sinivyöt -69kg 16th-final
Points
Pihla Mattila Loop Jiu-Jitsu
Emilia Kujala BJJ Veto
6
Women Sinivyöt -69kg 16th-final
Wrist Lock
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
Sara Majaranta Heracles
7
Women Sinivyöt -69kg 16th-final
Walkover
Laura Kainulainen Brazilian Jiu-jitsu Academy
Ninna-Maria Vahla Jyväskylän Fight Club
8
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Quarter-final
Points
Jussi Nieminen Tampereen Jujutsukoulu
Sami Silvennoinen Heracles
9
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Quarter-final
Collar Choke
Tero Juntunen Vieskan Voima
Mikko Särkkä Kombat Klubi Kouvola
10
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Quarter-final
Judges Decision
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
11
Men Purppuravyöt -76kg 16th-final
Walkover
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Pekka Nummela GB Gym
12
Women Sinivyöt -74kg Quarter-final
Points
Piia Nordlund Combat Society
Kati Kajander Turun Ju-jutsuseura
13
Women Sinivyöt -74kg Quarter-final
Armbar
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
14
Women Sinivyöt -74kg Quarter-final
Points
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
Marika Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
15
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Semi-final
Collar Choke
Minja Lehtinen Combat Society
Gislene Ivanoff Takado
16
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Semi-final
Points
Saidi Backman Järvenpään Kehäkarhut
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
17
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
Armbar
Daniel Hoddy Sports Academy No.1
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
18
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
DQ
Eetu Hopponen Järvenpään Kehäkarhut
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
19
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
Judges Decision
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
20
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
Choke
Elmo Matero Sports Academy No.1
Henri Ämmälä MMA Seinäjoki
21
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Choke
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Jemina Suojärvi Delariva Finland/SSC
22
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Armbar
Ada Gustafsson Hipko
Serine Jesmantsik Sport Club Achilles
23
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Armbar
Maria Lavemäki Loop Jiu-Jitsu
Noémie Hueber Turun Ju-jutsuseura
24
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Points
Sofia Palin Combat Society
Niina Apunen GB Gym
25
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Points
Angela Charmakar Sisu Gym
Emilia Kujala BJJ Veto
26
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Choke
Aino Saarinen Finnfighters Gym
Enni Silvennoinen Oulun Kamppailuklubi
27
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Walkover
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
28
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
RNC
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
Ninna-Maria Vahla Jyväskylän Fight Club
29
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Semi-final
Ankle Lock
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Sami Silvennoinen Heracles
30
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Semi-final
Ankle Lock
Tero Juntunen Vieskan Voima
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
31
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Judges Decision
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
32
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Points
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
Jukka Leppänen Sigma Jiu-Jitsu
33
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Toni Heidenstrauch Combat Society
34
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Points
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
35
Men Sinivyöt -64kg Semi-final
Armbar
Daniel Hoddy Sports Academy No.1
Eetu Hopponen Järvenpään Kehäkarhut
36
Men Sinivyöt -64kg Semi-final
Choke
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Henri Ämmälä MMA Seinäjoki
37
Women Sinivyöt -74kg Semi-final
Americana
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Piia Nordlund Combat Society
38
Women Sinivyöt -74kg Semi-final
Armbar
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
39
Women Sinivyöt -58.5kg Semi-final
Armbar
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Serine Jesmantsik Sport Club Achilles
40
Women Sinivyöt -58.5kg Semi-final
Armbar
Noémie Hueber Turun Ju-jutsuseura
Niina Apunen GB Gym
41
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Final
Ankle Lock
Minja Lehtinen Combat Society
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
42
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Armbar
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
43
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Armbar
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
Tuomas Teittinen Combat Society
44
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Collar Choke
Mergim Syla Sports Academy No.1
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
45
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Niko Karhunen Vantaan Kamppailukeskus
46
Women Sinivyöt -69kg Semi-final
Points
Angela Charmakar Sisu Gym
Enni Silvennoinen Oulun Kamppailuklubi
47
Women Sinivyöt -69kg Semi-final
Collar Choke
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
48
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Final
Ankle Lock
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Tero Juntunen Vieskan Voima
49
Men Purppuravyöt -76kg Semi-final
Triangle
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Jukka Leppänen Sigma Jiu-Jitsu
50
Men Purppuravyöt -76kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
51
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
John Tedeschi GB Gym
52
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Points
Jami Heino Turun Ju-jutsuseura
Can Kolho Loop Jiu-Jitsu
53
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Karo Wrja Helsingin Ju-jutsuklubi
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
54
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Onni Rostila RNC Sport Club
Giuseppe De luca Finnfighters Gym
55
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Points
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
Antti Lempiäinen Tampereen Jujutsukoulu
56
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Armbar
Petter Lunabba Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Eemeli Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
57
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Brabo
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/SSC
Robin Pajunen Kamppailu Center
58
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Juha Peltola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Philipp Arkhipov BJJ Kouvola
59
Men Sinivyöt -64kg Final
Triangle
Daniel Hoddy Sports Academy No.1
Henri Ämmälä MMA Seinäjoki
60
Women Sinivyöt -58.5kg Final
Armbar
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Noémie Hueber Turun Ju-jutsuseura
61
Women Sinivyöt -74kg Final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
62
Men Purppuravyöt -82.3kg Semi-final
Side choke
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Tuomas Teittinen Combat Society
63
Men Purppuravyöt -82.3kg Semi-final
Choke
Mergim Syla Sports Academy No.1
Niko Karhunen Vantaan Kamppailukeskus
64
Women Sinivyöt -69kg Final
Points
Angela Charmakar Sisu Gym
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
65
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg 16th-final
Choke
Jussi Sirenius F4Sport
Timo Peuhkuri Kuopion Gladiator Factory
66
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg 16th-final
Walkover
Ali Aalto Heracles
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
67
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg 16th-final
Injury
Oskari Auvinen Hipko
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
68
Men Purppuravyöt -76kg Final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Eetu Miettinen Heracles
69
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Armbar
Juhani Mikkonen Takado
Daniel Rönnvall Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
70
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
71
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Triangle
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
72
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Ankle Lock
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Can Kolho Loop Jiu-Jitsu
73
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Walkover
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Giuseppe De luca Finnfighters Gym
74
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Points
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
Petter Lunabba Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
75
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Points
Robin Pajunen Kamppailu Center
Philipp Arkhipov BJJ Kouvola
76
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Points
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
77
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Choke
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
78
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Knee Bar
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
79
Men Purppuravyöt -82.3kg Final
Points
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Mergim Syla Sports Academy No.1
80
Men Sinivyöt -100.5kg 16th-final
Points
Juho Oinas Tornion Jujutsuseura
Aapeli Haanpuu GB Gym
81
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Armbar
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Jussi Sirenius F4Sport
82
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
83
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Anaconda
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
84
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Choke
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Oskari Auvinen Hipko
85
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Semi-final
Walkover
Krista Latvala Ahjo Training Center
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
86
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Semi-final
Choke
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Juhani Mikkonen Takado
87
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Semi-final
Triangle
Konsta Koivisto GB Gym
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
88
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg 16th-final
Armbar
Riku Jansson Combat Society
Saku Heikurinen REvolution Fight ry
89
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Americana
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Niko Länsipuro Tampereen Jujutsukoulu
90
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Joonas Rintala Savate Club Fight & Fitness ry
91
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Walkover
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Tero Mäkelä MMA Seinäjoki
92
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Quarter-final
Choke
teemu häkkinen Delariva Finland/SSC
Kasper Virtanen Combat Society
93
Men Sinivyöt -76kg Semi-final
Triangle
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Giuseppe De luca Finnfighters Gym
94
Men Sinivyöt -76kg Semi-final
Brabo
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
Robin Pajunen Kamppailu Center
95
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Semi-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
96
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Semi-final
Collar Choke
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
97
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Jesse Räkköläinen Hipko
Aapeli Haanpuu GB Gym
98
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
Walkover
Joonas Hyväjoki Tampereen Jujutsukoulu
Jani Mäenpää GB Gym
99
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
Kimura
Jere Komulainen Sisu Gym
Aleksi Haviala Brazilian Jiu-jitsu Academy
100
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
DQ
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
Yuriy Tkachenko GB Gym
101
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Semi-final
Points
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
102
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Semi-final
Ankle Lock
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
103
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Final
Points
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
104
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Semi-final
Walkover
Mira Mäe GB Gym
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
105
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Choke
Janne Toivanen Sisu Gym
Riku Jansson Combat Society
106
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Collar Choke
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Tatu Immonen Finnfighters Gym
107
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Kimura
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
108
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Quarter-final
Triangle
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
109
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Niko Länsipuro Tampereen Jujutsukoulu
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
110
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Choke
Aleksi Virta Finnfighters Gym
teemu häkkinen Delariva Finland/SSC
111
Men Sinivyöt -76kg Final
Armbar
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Robin Pajunen Kamppailu Center
112
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
113
Men Sinivyöt 100.5+ kg 16th-final
Choke
Roni Tuomi Finnfighters Gym
Jesse Liukkonen Tampereen Jujutsukoulu
114
Men Sinivyöt 100.5+ kg 16th-final
Walkover
Mikko Vierikka Tampereen Jujutsukoulu
juho hietavirta MMA Seinäjoki
115
Men Sinivyöt -100.5kg Semi-final
Kimura
Jesse Räkköläinen Hipko
Jani Mäenpää GB Gym
116
Men Sinivyöt -100.5kg Semi-final
Points
Jere Komulainen Sisu Gym
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
117
Men Purppuravyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Niklas Karvinen MMA Vantaa
Hannu Hiltunen Barreto Helsinki
118
Men Purppuravyöt -100.5kg Quarter-final
Triangle
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
Victor Knieling Finnfighters Gym
119
Men Purppuravyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
Topi Kärkkäinen Oulun Kamppailuklubi
120
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Final
Points
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
121
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Final
Knee Bar
Krista Latvala Ahjo Training Center
Mira Mäe GB Gym
122
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74kg Semi-final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Kaisu Pajunen BJJ Kouvola
123
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74kg Semi-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Anni Salo Finnfighters Gym
124
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Points
Riku Jansson Combat Society
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
125
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Armbar
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
126
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Final
Points
Niko Länsipuro Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Virta Finnfighters Gym
127
Men Purppuravyöt -94.3kg 16th-final
Points
Ruslan Vestsunov Hipko
Anttoni Heinänen Jyväskylän Fight Club
128
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Walkover
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Anton Kalmi Lohjan Kamppailukeskus
129
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Points
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
Aki Pippola Oulun Kamppailuklubi
130
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Choke
Jan Niemi Sisu Gym
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
131
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Judges Decision
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
Juha-Matti Tolvanen Sigma Jiu-Jitsu
132
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Points
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Oliver Gustafsson Hipko
133
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Points
Mergim Maxhuni GB Gym
Aku Lindström Järvenpään Kehäkarhut
134
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Walkover
Samuel Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Joni Bäckman Jyväskylän Fight Club
135
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Armbar
Samu Mahkonen Combat Society
Juuso Honkonen Loop Jiu-Jitsu
136
Men Sinivyöt -100.5kg Final
Armbar
Jesse Räkköläinen Hipko
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
137
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
Roni Tuomi Finnfighters Gym
138
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Bow and Arrow
Topi Ihalainen Combat Society
Eemeli Heikkinen Hipko
139
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Kimura
Jussi Harju Combat Juju
juho hietavirta MMA Seinäjoki
140
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Wrist Lock
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Jari Hautero RJS Samurai
141
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Final
Americana
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
142
Men Purppuravyöt -100.5kg Semi-final
Points
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Hannu Hiltunen Barreto Helsinki
143
Men Purppuravyöt -100.5kg Semi-final
Armbar
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
144
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -74kg Final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Anni Salo Finnfighters Gym
145
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Collar Choke
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Ruslan Vestsunov Hipko
146
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Walkover
Juho Kaikko Helsingin Ju-jutsuklubi
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
147
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Armbar
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Joonas Söderlund MMA Vantaa
148
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
149
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Armbar
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Aki Pippola Oulun Kamppailuklubi
150
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Choke
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
Topi Kotti Tampereen Jujutsukoulu
151
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Choke
Oliver Gustafsson Hipko
Mergim Maxhuni GB Gym
152
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Points
Joni Bäckman Jyväskylän Fight Club
Samu Mahkonen Combat Society
153
Women Sinivyöt 74+ kg Quarter-final
Points
Emma Simonen Loop Jiu-Jitsu
Enja Kapanen Tampereen Jujutsukoulu
154
Women Sinivyöt 74+ kg Quarter-final
Walkover
Salla Ylistö-Vesala Combat Society
Jenny Heikkinen Kickboxing Team
155
Women Sinivyöt 74+ kg Quarter-final
Walkover
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
Sanja Huovinen Tampereen Jujutsukoulu
156
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Choke
Roni Tuomi Finnfighters Gym
Eemeli Heikkinen Hipko
157
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Jussi Harju Combat Juju
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
158
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Choke
Henri Juntunen Oulun Kamppailuklubi
Kimmo Kaakinen Turun Ju-jutsuseura
159
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Choke
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aleksei Pomelov Sport Club Achilles
160
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Armbar
Mikko Kivenne Loop Jiu-Jitsu
Toivo Rappu BJJ Kouvola
161
Men Purppuravyöt -100.5kg Final
Points
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
162
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Walkover
Antti Orlimo Helsingin Ju-jutsuklubi
Mikko Theman Finnfighters Gym
163
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Points
Jesse Alanko Finnfighters Gym
Henry Suhonen GB Gym
164
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Ankle Lock
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
165
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Points
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Juho Hermunen BJJ Kouvola
166
Men Purppuravyöt -94.3kg Semi-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
167
Men Purppuravyöt -94.3kg Semi-final
Collar Choke
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Lauri Voog Combat Society
168
Men Sinivyöt -94.3kg Semi-final
Armbar
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
169
Men Sinivyöt -94.3kg Semi-final
Points
Mergim Maxhuni GB Gym
Samu Mahkonen Combat Society
170
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Injury
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Emma Simonen Loop Jiu-Jitsu
171
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Armbar
Jenny Heikkinen Kickboxing Team
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
172
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Knee Bar
Salla Simola Finnfighters Gym
Venla Nivala Hipko
173
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
174
Men Sinivyöt 100.5+ kg Final
Americana
Eemeli Heikkinen Hipko
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
175
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Henri Juntunen Oulun Kamppailuklubi
176
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Tuomas Mäki MMA Rovaniemi
Joakim Väärälä Tornion Jujutsuseura
177
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Walkover
Atte Lehtonen Sisu Gym
Vesa Hiltunen Kickboxing Team
178
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Choke
Ville Salminen Loop Jiu-Jitsu
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
179
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Choke
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
180
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Armbar
Joni Saastamoinen Nurmijärven Kamppailijat
Heikki Mäkelä Total Center Lahti
181
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Walkover
Aleksi Hakkarainen Turun Ju-jutsuseura
Toivo Rappu BJJ Kouvola
182
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Johannes Vanne Kilo Jiu-Jitsu
Rami Vilmunen Tampereen Jujutsukoulu
183
Men Purppuravyöt -94.3kg Final
Armbar
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
184
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Choke
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikko Theman Finnfighters Gym
185
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Kimura
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Henry Suhonen GB Gym
186
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Markus Oksman Finnfighters Gym
Artem Rybushkin Loop Jiu-Jitsu
187
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Topi Mäntyniemi Jyväskylän Fight Club
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
188
Men Sinivyöt -94.3kg Final
Points
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Mergim Maxhuni GB Gym
189
Women Sinivyöt 74+ kg Final
Americana
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
190
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
191
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Aulis Honkanen Buli Jiu-Jitsu
Juraj Kyppö Helsingin Ju-jutsuklubi
192
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Armbar
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Mikael Perttula Vantaan Kamppailukeskus
193
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Walkover
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
Jesse Fabritius Sigma Jiu-Jitsu
194
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Triangle
Karl Schultheis GB Gym
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
195
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Ronny Kengo Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Jani Koski Polar Jiu Jitsu Team
196
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Aleksandr Tikkanen Sisu Gym
197
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Armbar
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
Atte Räty Kuopion Gladiator Factory
198
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Oliver Hakkarainen Hipko
Joonas Kaitala Järvenpään Kehäkarhut
199
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Jarno Laine MMA Team 300
Jasper Nordlund Combat Society
200
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Triangle
Hugo Eriksson Turun Ju-jutsuseura
Ivan Rogozhin Delariva Finland/SSC
201
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Buja Rezvani Buli Jiu-Jitsu
Eino Alamettälä Tampereen Jujutsukoulu
202
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Mäki MMA Rovaniemi
203
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Wrist Lock
Vesa Hiltunen Kickboxing Team
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
204
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Heikki Mäkelä Total Center Lahti
205
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Toivo Rappu BJJ Kouvola
Johannes Vanne Kilo Jiu-Jitsu
206
Men Purppuravyöt -88.3kg Semi-final
Choke
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
207
Men Purppuravyöt -88.3kg Semi-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Topi Mäntyniemi Jyväskylän Fight Club
208
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Armbar
Janne Kunnas GB Gym
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
209
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Walkover
Topias Hassinen Barreto Helsinki
Antti Kajaste Takado
210
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Triangle
Eetu Lehto Oulun Kamppailuklubi
Tero Ahola Sigma Jiu-Jitsu
211
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
DQ
Paulus Nivala Finnfighters Gym
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
212
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Anaconda
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Sergio Fernandez Rodriguez GB Gym
213
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Triangle
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aulis Honkanen Buli Jiu-Jitsu
214
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Armbar
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
215
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Points
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
216
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Points
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Ronny Kengo Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
217
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Collar Choke
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksandr Tikkanen Sisu Gym
218
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Armbar
Atte Räty Kuopion Gladiator Factory
Oliver Hakkarainen Hipko
219
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Ankle Lock
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
Jarno Laine MMA Team 300
220
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Armbar
Hugo Eriksson Turun Ju-jutsuseura
Buja Rezvani Buli Jiu-Jitsu
221
Men Sinivyöt -88.3kg Semi-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
222
Men Sinivyöt -88.3kg Semi-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Johannes Vanne Kilo Jiu-Jitsu
223
Men Purppuravyöt -88.3kg Final
Ankle Lock
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Topi Mäntyniemi Jyväskylän Fight Club
224
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Armbar
Oskari Piipponen Tampereen Jujutsukoulu
Atte Alanne BJJ Vaasa
225
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Points
Juha Kuusela Nurmijärven Kamppailijat
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
226
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Triangle
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
227
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Choke
Topias Hassinen Barreto Helsinki
Tero Ahola Sigma Jiu-Jitsu
228
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Walkover
Severi Nenonen Total Center Lahti
Paulus Nivala Finnfighters Gym
229
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Sergio Fernandez Rodriguez GB Gym
230
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Quarter-final
Walkover
Tiina Elomaa Flow Combat
Laura Aurolahti Hipko
231
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Quarter-final
Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Emilia Lång MMA Rovaniemi
232
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Quarter-final
Walkover
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Maaria Haltsonen Flow Combat
233
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
234
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
235
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Atte Räty Kuopion Gladiator Factory
236
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
Hugo Eriksson Turun Ju-jutsuseura
237
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Ankle Lock
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Jere Laukkanen Kokkolan Budo
238
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Side choke
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
Niko Anttila Ahjo Training Center
239
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Points
Erno Rättö Sigma Jiu-Jitsu
Mairo uussaar MMA Vantaa
240
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Walkover
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
Nicky Hoddy Sports Academy No.1
241
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Armbar
Jesse Keihäs Takado
Ainars Zemturis Sport Club Achilles
242
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Nuuti Keinänen Kuopion Gladiator Factory
243
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Armbar
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
244
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Armbar
Pauli Lehtomurto Hämeenlinnan Kamppailukeskus ry
Kasper Portin GB Gym
245
Men Sinivyöt -88.3kg Final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Johannes Vanne Kilo Jiu-Jitsu
246
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Semi-final
Armbar
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Topias Hassinen Barreto Helsinki
247
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Semi-final
Collar Choke
Paulus Nivala Finnfighters Gym
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
248
Men Purppuravyöt -70kg Semi-final
Choke
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Oskari Piipponen Tampereen Jujutsukoulu
249
Men Purppuravyöt -70kg Semi-final
Armbar
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
250
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Semi-final
Walkover
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tiina Elomaa Flow Combat
251
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Semi-final
Points
Emilia Lång MMA Rovaniemi
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
252
Men Sinivyöt -82.3kg Semi-final
Points
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
253
Men Sinivyöt -82.3kg Semi-final
DQ
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
254
Women Sinivyöt -64kg 16th-final
Walkover
Suvi Kärmeniemi Tampereen Jujutsukoulu
Johanna Normia Brazilian Jiu-jitsu Academy
255
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Ankle Lock
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
256
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Triangle
Erno Rättö Sigma Jiu-Jitsu
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
257
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Kimura
Jesse Keihäs Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
258
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Points
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
Pauli Lehtomurto Hämeenlinnan Kamppailukeskus ry
259
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Final
Judges Decision
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
260
Men Purppuravyöt -70kg Final
RNC
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
261
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Final
Points
Tiina Elomaa Flow Combat
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
262
Men Sinivyöt -82.3kg Final
Points
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
263
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Walkover
Sara Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
Johanna Normia Brazilian Jiu-jitsu Academy
264
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Armbar
Lumi Haraholma Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
265
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Collar Choke
Silja Piironen Sisu Gym
Emilia Hovi Heracles
266
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Ankle Lock
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
267
Men Sinivyöt -70kg Semi-final
Points
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Pavel Tchernykh Sport Club Achilles
268
Men Sinivyöt -70kg Semi-final
Points
Jesse Keihäs Takado
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
269
Women Sinivyöt -64kg Semi-final
Armbar
Johanna Normia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
270
Women Sinivyöt -64kg Semi-final
RNC
Silja Piironen Sisu Gym
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
271
Men Sinivyöt -70kg Final
Ankle Lock
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Jesse Keihäs Takado
272
Women Sinivyöt -64kg Final
Armbar
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
273
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Tero Ahola Sigma Jiu-Jitsu
274
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Choke
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Paulus Nivala Finnfighters Gym
275
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Choke
Oskari Auvinen Hipko
Daniel Rönnvall Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
276
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Points
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Janne Toivanen Sisu Gym
277
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Points
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
278
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Konsta Koivisto GB Gym
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
279
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Saku Heikurinen REvolution Fight ry
280
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Jussi Sirenius F4Sport
281
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Collar Choke
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
282
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
283
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Mikko Pouru Finnfighters Gym
284
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Tatu Immonen Finnfighters Gym
285
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
RNC
Eetu Lehto Oulun Kamppailuklubi
Timo Peuhkuri Kuopion Gladiator Factory
286
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
Figure Four
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
Emilia Lång MMA Rovaniemi
287
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Armbar
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
288
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Oskari Auvinen Hipko
289
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
290
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Armbar
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
291
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Bow and Arrow
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
292
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
293
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
294
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Eetu Lehto Oulun Kamppailuklubi
295
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Emilia Lång MMA Rovaniemi
296
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Armbar
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Tiina Elomaa Flow Combat
297
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
298
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Kimura
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Venla Nivala Hipko
299
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Choke
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
300
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
301
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
302
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
303
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
304
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
305
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Triangle
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
306
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
307
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
308
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Final
Points
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
309
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
310
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
311
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Ruslan Vestsunov Hipko
312
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Choke
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Niklas Karvinen MMA Vantaa
313
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Juha Kuusela Nurmijärven Kamppailijat
314
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
315
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Kasper Virtanen Combat Society
316
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
317
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Americana
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Aino Saarinen Finnfighters Gym
318
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
Kati Kajander Turun Ju-jutsuseura
319
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
320
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
Enja Kapanen Tampereen Jujutsukoulu
321
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
Leia Savander Buli Jiu-Jitsu
322
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Lumi Haraholma Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Noémie Hueber Turun Ju-jutsuseura
323
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
Piia Nordlund Combat Society
324
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
Emilia Kujala BJJ Veto
325
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Kimura
Oliver Hakkarainen Hipko
Juho Oinas Tornion Jujutsuseura
326
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Bow and Arrow
Rasmus Edsvik Sports Academy No.1
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
327
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Armbar
Juha-Matti Tolvanen Sigma Jiu-Jitsu
Ainars Zemturis Sport Club Achilles
328
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Americana
Jussi Harju Combat Juju
Philipp Arkhipov BJJ Kouvola
329
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Armbar
Joni Saastamoinen Nurmijärven Kamppailijat
Jani Koski Polar Jiu Jitsu Team
330
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Collar Choke
Elmo Matero Sports Academy No.1
Mairo uussaar MMA Vantaa
331
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Judges Decision
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
Oliver Gustafsson Hipko
332
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
333
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Niklas Karvinen MMA Vantaa
334
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
335
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
336
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
337
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
Enja Kapanen Tampereen Jujutsukoulu
338
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
Lumi Haraholma Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
339
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
340
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Juho Oinas Tornion Jujutsuseura
341
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
342
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kasper Portin GB Gym
343
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
Giuseppe De luca Finnfighters Gym
344
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Juha Mattila Porin Kamppailu-urheilukeskus
345
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
Heikki Mäkelä Total Center Lahti
346
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Jere Komulainen Sisu Gym
Juha-Matti Tolvanen Sigma Jiu-Jitsu
347
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Lock
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
Yuriy Tkachenko GB Gym
348
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Jussi Harju Combat Juju
349
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Jesse Keihäs Takado
Aku Lindström Järvenpään Kehäkarhut
350
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Jesse Räkköläinen Hipko
Joni Saastamoinen Nurmijärven Kamppailijat
351
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Jan Niemi Sisu Gym
Joakim Väärälä Tornion Jujutsuseura
352
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Elmo Matero Sports Academy No.1
353
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
Aulis Honkanen Buli Jiu-Jitsu
354
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Riku Häkkänen Sigma Jiu-Jitsu
355
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Kimura
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joni Bäckman Jyväskylän Fight Club
356
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
357
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Walkover
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
358
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Enja Kapanen Tampereen Jujutsukoulu
359
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Armbar
Natalia Starast Function X Jiu Jitsu
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
360
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Juho Oinas Tornion Jujutsuseura
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
361
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
362
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Heikki Mäkelä Total Center Lahti
363
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Jere Komulainen Sisu Gym
Yuriy Tkachenko GB Gym
364
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Jesse Keihäs Takado
365
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Kimura
Jesse Räkköläinen Hipko
Jan Niemi Sisu Gym
366
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
367
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Guillotine
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
Joni Bäckman Jyväskylän Fight Club
368
Men Purppuravyöt Open weight Final
Walkover
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
369
Women Sinivyöt Open weight Final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
370
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Mika Pitkänen BJJ Kouvola
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
371
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Yuriy Tkachenko GB Gym
372
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Jesse Räkköläinen Hipko
373
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
374
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Ankle Lock
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
375
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Ankle Lock
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Ramzan Gazmagomaev TK Sports
376
Men Sinivyöt Open weight Final
Armbar
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
Ramzan Gazmagomaev TK Sports