1
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg 16th-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eliel Lyyra GB Gym
2
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg 16th-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Platon Ignatiev Team Iskra
3
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Gleb Dmitriev Team Iskra
Joakim Kuhlberg Sports Academy No.1
4
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Elias Donner Takado
Jonas Särkkä Störsvik BJJ
5
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Patrik Stenberg GB Gym
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
6
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
nico österberg Hangon Hyrskyt
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
7
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Jesse Mertanen Helsingin NMKY ry
Lauri Kankaanpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
8
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Severi Koivisto Oulun Kamppailuklubi
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Viktor Forsström Sports Academy No.1
Anton Lyyra GB Gym
10
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Roni Tuovinen Takado
11
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Andrei Rechnoin Team Iskra
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
12
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Artem Bodnev Team Iskra
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
13
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joose Leiponen Heracles
14
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Eero Ihalainen Heracles
Platon Ignatiev Team Iskra
15
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Vilho Silvennoinen Heracles
16
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Walkover
Samuel Nyyssönen GB Gym
Gleb Dmitriev Team Iskra
17
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Elias Donner Takado
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
18
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Sonja Tuovinen GB Gym
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
19
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Anton Egorov Team Iskra
Lauri Kankaanpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
20
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Artem Elizarov Team Iskra
Anton Lyyra GB Gym
22
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Matias Laitila Heracles
Leevi Oksanen GB Gym
23
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Joika Partti GB Gym
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
24
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
Points
Artem Bodnev Team Iskra
Joose Leiponen Heracles
25
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
DQ
Platon Ignatiev Team Iskra
Neea Tervanen GB Gym
26
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Points
Jesse Rautio Sports Academy No.1
Chanon Alijärvi Takado
27
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Points
Leevi Leiponen Heracles
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
28
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Gleb Dmitriev Team Iskra
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
29
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Anton Egorov Team Iskra
30
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Artem Elizarov Team Iskra
31
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
32
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Bronze Fight
Points
Artem Bodnev Team Iskra
Neea Tervanen GB Gym
33
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Final
Injury
Joose Leiponen Heracles
Platon Ignatiev Team Iskra
34
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Judges Decision
Semen Gruzdev Team Iskra
Chanon Alijärvi Takado
35
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
36
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
37
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Harman Brar Tampereen Jujutsukoulu
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
38
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Alexander Ezhov Team Iskra
Leevi Leiponen Heracles
39
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Roni Lempinen Helsingin NMKY
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Injury
Anna Gruzdeva Team Iskra
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
41
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Eetu Miettinen Heracles
42
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Anton Egorov Team Iskra
43
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Laitila Heracles
44
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 32nd-final
Points
Noel Lyyra GB Gym
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
45
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 32nd-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
46
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 32nd-final
DQ
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
Karina Pronina Team Iskra
47
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Semen Gruzdev Team Iskra
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
48
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
49
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Alexander Ezhov Team Iskra
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
50
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Anna Gruzdeva Team Iskra
Joonatan Kujanhaara GB Gym
51
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Bronze Fight
Injury
Anton Egorov Team Iskra
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
52
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Matias Laitila Heracles
53
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Julius Donner Takado
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
54
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Alexandra Nikkinen GB Gym
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
55
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Niklas Tuovinen GB Gym
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
56
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Kasper Lahtinen Heracles
Peppi Hedman Oulun Kamppailuklubi
57
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Judges Decision
Salla Simola Finnfighters Gym
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
58
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Judges Decision
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Anton Tuomola GB Gym
59
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Judges Decision
Joonatan Joensuu GB Gym
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
60
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Injury
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
61
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
DQ
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
62
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Alexander Ezhov Team Iskra
Joonatan Kujanhaara GB Gym
63
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
Ilja Roudak Helsingin NMKY ry
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
64
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
65
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Injury
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Peppi Hedman Oulun Kamppailuklubi
66
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Judges Decision
Salla Simola Finnfighters Gym
Anton Tuomola GB Gym
67
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Injury
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
68
1999-1998 synt. (14-15v) -50kg Semi-final
Triangle
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
69
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Alexander Ezhov Team Iskra
70
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Joonatan Kujanhaara GB Gym
71
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Ilja Roudak Helsingin NMKY ry
72
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Judges Decision
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasu Tervanen GB Gym
73
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
74
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
75
1999-1998 synt. (14-15v) -50kg Semi-final
Armbar
Filippa Koski Checkmat Prana JJ
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
76
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg 16th-final
Points
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
77
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg 16th-final
Armbar
Henri Miettinen Heracles
Anton Rebezov Team Iskra
78
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg 16th-final
Points
Juuso Nieminen Heracles
Viljami Koivisto Oulun Kamppailuklubi
79
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg 16th-final
Collar Choke
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Robin Pajunen Vantaan Jukara
80
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Bronze Fight
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Bronze Fight
Points
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
82
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Salla Simola Finnfighters Gym
83
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Final
Judges Decision
Ilja Roudak Helsingin NMKY ry
Jasu Tervanen GB Gym
84
1999-1998 synt. (14-15v) -50kg Final
Armbar
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Filippa Koski Checkmat Prana JJ
85
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
86
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Armbar
Emilia Laurén Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anton Rebezov Team Iskra
87
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
DQ
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Viljami Koivisto Oulun Kamppailuklubi
88
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Collar Choke
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
89
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg 16th-final
Armbar
Viktor Herrlin Hangon Hyrskyt
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
90
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg 16th-final
Armbar
Maiken Halme GB Gym
Rasmus Björs GB Gym
91
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg 16th-final
Points
Erik Nordman Hangon Hyrskyt
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
2001-2000 synt. (12-13v) +55kg Final
Points
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
Vasiliy Chepelov Team Iskra
93
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Lapel Choke
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Edvard Hallqvist Takado
94
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Armbar
Vilho Koski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Nieminen Finnfighters Gym
95
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Anton Rebezov Team Iskra
96
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Collar Choke
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
97
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Armbar
Pinja Kangas GB Gym
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
98
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Armbar
Aaro Eliasson GB Gym
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
99
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Armbar
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Maiken Halme GB Gym
100
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Points
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
101
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Armbar
Nikita Slipchenko Team Iskra
Eppu Riihelä Lahden Gentai
102
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Mika Nieminen Finnfighters Gym
103
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Bronze Fight
Armbar
Anton Rebezov Team Iskra
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
104
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
105
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Choke
Aleksey Andreichishen Team Iskra
Artturi Linna GB Gym
106
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Judges Decision
Tuomas Kiviniemi GB Gym
Tommi Tuomi Heracles
107
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Collar Choke
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Nikolay Tumanov Team Iskra
108
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Armbar
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
109
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Triangle
Maiken Halme GB Gym
Maxim Roudak Barreto Helsinki
110
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Bronze Fight
Armbar
Nikita Slipchenko Team Iskra
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
111
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Final
Points
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Mika Nieminen Finnfighters Gym
112
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Points
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Artturi Linna GB Gym
113
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Choke
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
114
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Choke
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
Tommi Tuomi Heracles
115
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Armbar
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
116
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Bronze Fight
Judges Decision
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Maxim Roudak Barreto Helsinki
117
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Maiken Halme GB Gym
118
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
Armbar
Axel Weide GB Gym
Tatu Karlsson Takado
119
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
Points
Topias Malkamäki Takado
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
120
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
Points
Georgii Luzianin Action Force
Jim Hagström Takado
121
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Artturi Linna GB Gym
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
122
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Tommi Tuomi Heracles
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
123
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
eetu sopanen GB Gym
Tatu Karlsson Takado
124
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Bronze Fight
Armbar
Topias Malkamäki Takado
Georgii Luzianin Action Force
125
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Final
Points
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Jim Hagström Takado
126
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Bronze Fight
Points
Artturi Linna GB Gym
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Final
Walkover
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Tommi Tuomi Heracles
128
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Final
Bow and Arrow
Axel Weide GB Gym
Fighter from the fight number 123