1
Women Valkovyöt -58.5 kg Quarter-final
Choke
Enni Tuomola Finnfighters Gym
Viivi Hakkinen Sisu Gym
2
Women Valkovyöt + 58.5 kg Quarter-final
Walkover
Hanna Kekki RNC Sport Club
Fanni-Lydia Rapala Finnfighters Gym
3
Women Valkovyöt + 58.5 kg Quarter-final
Armbar
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
Stella Simonen Buli Jiu-Jitsu
4
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
RNC
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Anniina Loponen Takado
5
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
Choke
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
6
Women Värivyöt -69 kg Quarter-final
Walkover
Nenna Nikula Sisu Gym
minttu elg Sisu Gym
7
Women Värivyöt +69 kg Quarter-final
Walkover
Anni Kolari Firebody, Helsingin Nyrkkeilytalli
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
8
Women Värivyöt +69 kg Quarter-final
Americana
Martta Koiranen MMA Team 300
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
9
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Lumi Haraholma Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Viivi Hakkinen Sisu Gym
10
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Heli Salapuro Tampereen Jujutsukoulu
Maria Messo RNC Sport Club
11
Women Valkovyöt + 58.5 kg Semi-final
Choke
Marianne Winter Sisu Gym
Hanna Kekki RNC Sport Club
12
Women Valkovyöt + 58.5 kg Semi-final
Triangle
Angela Charmakar Sisu Gym
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
13
Women Värivyöt -58.5 kg Bronze Fight
Points
Anniina Loponen Takado
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
14
Women Värivyöt -58.5 kg Final
Anaconda
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
15
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Walkover
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
Nenna Nikula Sisu Gym
16
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Walkover
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Niina Hietamäki MMA Team 300
17
Women Valkovyöt -58.5 kg Bronze Fight
Points
Lumi Haraholma Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heli Salapuro Tampereen Jujutsukoulu
18
Women Valkovyöt -58.5 kg Final
RNC
Viivi Hakkinen Sisu Gym
Maria Messo RNC Sport Club
19
Women Valkovyöt + 58.5 kg Bronze Fight
Points
Hanna Kekki RNC Sport Club
Angela Charmakar Sisu Gym
20
Women Valkovyöt + 58.5 kg Final
Points
Marianne Winter Sisu Gym
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
21
Women Värivyöt +69 kg Semi-final
Points
Miia Piironen RNC Sport Club
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
22
Women Värivyöt +69 kg Semi-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
23
Women Värivyöt -69 kg Bronze Fight
Walkover
Nenna Nikula Sisu Gym
Niina Hietamäki MMA Team 300
24
Women Värivyöt -69 kg Final
Lock
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
25
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Points
Maria Messo RNC Sport Club
Angela Charmakar Sisu Gym
26
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Points
Martta Koiranen MMA Team 300
Anniina Loponen Takado
27
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Ankle Lock
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
28
Women Värivyöt +69 kg Bronze Fight
Points
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
29
Women Värivyöt +69 kg Final
Points
Miia Piironen RNC Sport Club
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
30
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Points
Enni Tuomola Finnfighters Gym
Maria Messo RNC Sport Club
31
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Martta Koiranen MMA Team 300
32
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Points
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
33
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Points
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
34
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Choke
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
35
Women Valkovyöt AVOIN Final
Points
Angela Charmakar Sisu Gym
Maria Messo RNC Sport Club
36
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Kimura
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
37
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Points
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
38
Women Värivyöt AVOIN Bronze Fight
Judges Decision
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
39
Women Värivyöt AVOIN Final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu