1
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
German Gildemann Orion's Belt
2
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Henri Kantanen Hipko
3
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Cassandra obs-Hietalahti Hipko
4
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Joose Leiponen Heracles
Venla Ylitalo Total Center Lahti
5
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Emil Laine Polar Jiu Jitsu Team
Santeri Miettinen Heracles
6
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
7
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Evi Sarivaara Hipko
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
8
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
9
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Oliver Gustafsson Hipko
10
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Joakim Majuri Helsingin NMKY ry
Elias Donner Takado
11
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Joona Kekki Hipko
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
12
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Henri Kantanen Hipko
13
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joose Leiponen Heracles
14
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Santeri Miettinen Heracles
15
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venni Valojärvi Hipko
16
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Genrih Kireev GB Gym
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
17
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Jesse Mertanen Helsingin NMKY ry
Evi Sarivaara Hipko
18
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
19
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
20
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Matias Laitila Heracles
Elias Donner Takado
21
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
22
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Bronze Fight
Points
Henri Kantanen Hipko
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
23
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Joose Leiponen Heracles
24
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Chanon Alijärvi Takado
25
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
26
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Virtanen Heracles
27
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
28
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
29
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Evi Sarivaara Hipko
30
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
31
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
32
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
33
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kasper Lahtinen Heracles
34
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
35
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
36
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Eetu Miettinen Heracles
37
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
38
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Matias Laitila Heracles
39
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Anton Tuomola GB Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
40
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Judges Decision
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
41
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Judges Decision
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
Salla Simola Finnfighters Gym
43
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Chanon Alijärvi Takado
Eetu Miettinen Heracles
44
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Sebastian Virtanen Heracles
45
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Bronze Fight
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Oksanen GB Gym
46
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Matias Laitila Heracles
47
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
48
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
49
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Salla Simola Finnfighters Gym
50
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Collar Choke
Juuso Nieminen Heracles
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Collar Choke
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Henri Miettinen Heracles
52
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Points
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
53
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Armbar
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
54
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
55
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Points
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
56
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Bronze Fight
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
57
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Final
Injury
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Salla Simola Finnfighters Gym
58
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Collar Choke
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
60
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
RNC
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
61
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Points
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
62
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Bronze Fight
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
63
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
64
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
65
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Collar Choke
Filippa Koski Checkmat Prana JJ
Eppu Riihelä Lahden Gentai
66
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Bronze Fight
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
67
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
68
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Bronze Fight
Points
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
69
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Final
Armbar
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
70
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Triangle
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Nieminen Finnfighters Gym
71
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Walkover
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
72
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Armbar
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Tatu Tulkki Hipko
73
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Bronze Fight
Injury
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Filippa Koski Checkmat Prana JJ
74
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Final
Collar Choke
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Eppu Riihelä Lahden Gentai
75
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Quarter-final
Points
Daniel Hägg Jyväskylän Fight Club
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
76
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Quarter-final
Armbar
Erica Kuvaja Lohjan Kamppailukeskus
Tuure Hakala RNC Sport Club
77
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Quarter-final
Bow and Arrow
Anton Valkeinen Jyväskylän Fight Club
Jim Hagström Takado
78
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Quarter-final
Points
Axel Weide GB Gym
Tobias Olenius Loop Martial Arts
79
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Points
Artturi Linna GB Gym
Mika Nieminen Finnfighters Gym
80
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Collar Choke
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Collar Choke
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
82
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Triangle
Tuomas Kiviniemi GB Gym
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
83
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Semi-final
Points
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Tuure Hakala RNC Sport Club
84
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Semi-final
Americana
Jim Hagström Takado
Tobias Olenius Loop Martial Arts
85
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Artturi Linna GB Gym
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
86
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
87
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Bronze Fight
Points
Tuure Hakala RNC Sport Club
Tobias Olenius Loop Martial Arts
88
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Final
Points
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Jim Hagström Takado
89
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Bronze Fight
Kimura
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
90
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Final
Armbar
Artturi Linna GB Gym
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry