1
Women White belts -60 Semi-final
Points
Jenni Tihinen Kokkolan Budo
Jenna Oksanen Oulun Kamppailuklubi
2
Women White belts +69 Semi-final
Points
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
Isella Rautio Buli Jiu-Jitsu
3
Women Elite +69 Semi-final
Choke
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Ulla Murisoja Turun Ju-jutsuseura
4
Men White belts -70 Semi-final
Choke
Juuso Makkonen Oulun Kamppailuklubi
Henry Grönholm Polar Jiu Jitsu Team
5
Men White belts -70 Semi-final
Points
Jere Laukkanen Kokkolan Budo
Roni Ylimäki Oulun Kamppailuklubi
6
Men White belts -79 Quarter-final
Points
Anthony Gyamtso Kokkolan Budo
Eemeli Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
7
Men White belts -79 Quarter-final
Points
Joona Hyvärinen Oulun Kamppailuklubi
Janne Mikkonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
8
Men White belts -79 Quarter-final
Points
Kristian Rajakangas Polar Jiu Jitsu Team
Samuli Mustakallio Oulun Kamppailuklubi
9
Women White belts -60 Semi-final
Aino Tihinen Oulun Kamppailuklubi
Jenna Oksanen Oulun Kamppailuklubi
10
Women White belts +69 Semi-final
Points
Pihla Mattila Loop Jiu-Jitsu
Isella Rautio Buli Jiu-Jitsu
11
Women Elite +69 Semi-final
Choke
Malla Ylitalo Oulun Kamppailuklubi
Ulla Murisoja Turun Ju-jutsuseura
12
Men White belts -70 Bronze Fight
Choke
Henry Grönholm Polar Jiu Jitsu Team
Roni Ylimäki Oulun Kamppailuklubi
13
Men White belts -70 Final
Points
Juuso Makkonen Oulun Kamppailuklubi
Jere Laukkanen Kokkolan Budo
14
Men White belts -79 Semi-final
Points
Joni Korpelin Oulun Kamppailuklubi
Anthony Gyamtso Kokkolan Budo
15
Men White belts -79 Semi-final
Points
Janne Mikkonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Kristian Rajakangas Polar Jiu Jitsu Team
16
Women White belts -60 Final
Jenni Tihinen Kokkolan Budo
Fighter from the fight number 9
17
Women White belts +69 Final
Points
Anni-Stiina Räsänen Kuopion Gladiator Factory
Pihla Mattila Loop Jiu-Jitsu
18
Women Elite +69 Final
Points
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Malla Ylitalo Oulun Kamppailuklubi
19
Men White belts -99 Quarter-final
Points
Henri Jaara Oulun Kamppailuklubi
Juho Oinas Tornion Jujutsuseura
20
Men White belts -99 Quarter-final
Collar Choke
Jere Valli Tampereen Jujutsukoulu
markus penttilä Oulun Kamppailuklubi
21
Men Blue belts -89 Semi-final
Judges Decision
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
Valtteri Merilehto Oulun Kamppailuklubi
22
Men Blue belts -89 Semi-final
Armbar
Mikko Tuomikoski Oulun Kamppailuklubi
Jussi Ketoluoto Kilo Jiu-Jitsu
23
Men White belts -79 Bronze Fight
Points
Anthony Gyamtso Kokkolan Budo
Janne Mikkonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
24
Men White belts -79 Final
Points
Joni Korpelin Oulun Kamppailuklubi
Kristian Rajakangas Polar Jiu Jitsu Team
25
Men Blue belts +99 Semi-final
Points
Rasmus Meller BJJ Sodankylä
Rekaut Abdulkhalek Oulun Kamppailuklubi
26
Men Blue belts +99 Semi-final
Points
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
tomi laaksonen Kokkolan Budo
27
Men White belts -99 Semi-final
Points
Viljami Kilkkilä Oulun Kamppailuklubi
Henri Jaara Oulun Kamppailuklubi
28
Men White belts -99 Semi-final
Judges Decision
Alppu Koskenkari Oulun Kamppailuklubi
markus penttilä Oulun Kamppailuklubi
29
Men Blue belts -89 Bronze Fight
Armbar
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
Mikko Tuomikoski Oulun Kamppailuklubi
30
Men Blue belts -89 Final
Points
Valtteri Merilehto Oulun Kamppailuklubi
Jussi Ketoluoto Kilo Jiu-Jitsu
31
Men Elite -70 Semi-final
Points
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
32
Men Elite -89 Semi-final
Points
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
Tuomas Kuha Oulun Kamppailuklubi
33
Men Elite -89 Semi-final
RNC
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
34
Men Blue belts +99 Bronze Fight
RNC
Rekaut Abdulkhalek Oulun Kamppailuklubi
tomi laaksonen Kokkolan Budo
35
Men White belts -99 Bronze Fight
Collar Choke
Viljami Kilkkilä Oulun Kamppailuklubi
markus penttilä Oulun Kamppailuklubi
36
Men White belts -99 Final
Points
Henri Jaara Oulun Kamppailuklubi
Alppu Koskenkari Oulun Kamppailuklubi
37
Men Blue belts +99 Final
Ankle Lock
Rasmus Meller BJJ Sodankylä
Juhani Parhiala Oulun Kamppailuklubi
38
Men Elite -70 Semi-final
Points
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
39
Men Elite -89 Bronze Fight
Collar Choke
Tuomas Kuha Oulun Kamppailuklubi
Matti Mikkola Kajaanin Ju-Jutsuseura
40
Men Elite -89 Final
RNC
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
41
Men Elite -70 Final
Points
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi