1
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg 16th-final
Points
Amos Pietikäinen Wasamove
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
2
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Joona Salonen Heracles
Eero Kotilainen GB Gym
3
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
4
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Walkover
Viktor Forsström Sports Academy No.1
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
5
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 32nd-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Laine Polar Jiu Jitsu Team
6
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Eetu Miettinen-obs Heracles
7
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
8
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
9
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
10
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen-obs Heracles
Matias Vehmasaho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Amos Pietikäinen Wasamove
12
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joose Leiponen Heracles
13
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
14
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Quarter-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Konsta Silander Tampereen Jujutsukoulu
15
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joona Salonen Heracles
16
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Otto Jääskeläinen Tampereen Jujutsukoulu
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
17
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
18
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Judges Decision
Leevi Oksanen GB Gym
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
19
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Injury
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
20
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Matias Laitila Heracles
21
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Genrih Kireev GB Gym
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg 16th-final
Points
Emil Filla Wasamove
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
23
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
Points
Amos Pietikäinen Wasamove
Joose Leiponen Heracles
24
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Vilho Silvennoinen Heracles
25
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
26
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Eetu Miettinen-obs Heracles
27
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Joona Salonen Heracles
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
28
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Leevi Oksanen GB Gym
29
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Matias Laitila Heracles
30
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Filla Wasamove
31
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Bronze Fight
Points
Joose Leiponen Heracles
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
32
ennen 2003 synt. (<10v) -25kg Final
Points
Amos Pietikäinen Wasamove
Vilho Silvennoinen Heracles
33
2003-2002 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
34
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Peppi Hedman Oulun Kamppailuklubi
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
36
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
37
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg 16th-final
Points
Anton Tuomola GB Gym
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Points
Joona Salonen Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
39
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Semi-final
Injury
Matias Laitila Heracles
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Bronze Fight
Points
Jasu Tervanen GB Gym
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
41
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg 16th-final
Points
Jasu Tervanen GB Gym
Piia Ström Wasamove
42
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg 16th-final
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Samuli Vehmasaho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
43
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
44
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Atte Willberg Sali24
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
45
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Renny Poutanen Barreto Helsinki
46
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Quarter-final
Points
Neea Haataja Barreto Helsinki
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Bronze Fight
Points
Joona Salonen Heracles
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
48
ennen 2003 synt. (<10v) +25kg Final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Matias Laitila Heracles
49
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasu Tervanen GB Gym
50
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Salla Simola Finnfighters Gym
51
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
52
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Quarter-final
Points
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
53
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Atte Willberg Sali24
54
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
55
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Points
Viljami Koivisto Oulun Kamppailuklubi
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Collar Choke
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
57
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Points
Juuso Nieminen Heracles
Roosa Saarinen Tampereen Jujutsukoulu
58
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Collar Choke
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Judges Decision
Jasu Tervanen GB Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
60
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
61
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Bronze Fight
Points
Atte Willberg Sali24
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
62
2003-2002 synt. (10-11v) -45kg Final
Injury
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
63
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Americana
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
64
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Walkover
Viljami Koivisto Oulun Kamppailuklubi
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
65
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Kimura
Juuso Nieminen Heracles
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
66
2001-2000 synt. (12-13v) +55kg Semi-final
Points
Jose Uusi-Oukari Porin Kamppailu-urheilukeskus
Maxim Roudak Barreto Helsinki
67
2001-2000 synt. (12-13v) +55kg Semi-final
Armbar
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Jesse Löppönen GB Gym
68
2003-2002 synt. (10-11v) +45kg Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Julia Liusvaara Helsingin NMKY ry
69
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
RNC
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Inka Kettunen Lohjan Kamppailukeskus
70
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Collar Choke
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
71
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
72
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Armbar
Maiken Halme GB Gym
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
73
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Bronze Fight
Walkover
Viljami Koivisto Oulun Kamppailuklubi
Juuso Nieminen Heracles
74
2001-2000 synt. (12-13v) -45kg Final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
75
2001-2000 synt. (12-13v) +55kg Bronze Fight
Armbar
Jose Uusi-Oukari Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jesse Löppönen GB Gym
76
2001-2000 synt. (12-13v) +55kg Final
DQ
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
77
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Armbar
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
78
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Points
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eppu Riihelä Lahden Gentai
79
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Bronze Fight
Points
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
80
2001-2000 synt. (12-13v) -55kg Final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Maiken Halme GB Gym
81
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Armbar
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Elina Friman Jyväskylän Fight Club
82
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Final
Armbar
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Juha Aaltonen Helsingin NMKY ry
83
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
Points
Anton Valkeinen Jyväskylän Fight Club
Daniel Hägg Jyväskylän Fight Club
84
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Bronze Fight
Points
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
85
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Eppu Riihelä Lahden Gentai
86
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Collar Choke
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
87
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Triangle
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Artturi Norgård Porin Kamppailu-urheilukeskus
88
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Armbar
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
89
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Judges Decision
Joona Ihalainen Heracles
90
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
RNC
Jim Hagström Takado
Anton Valkeinen Jyväskylän Fight Club
91
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Collar Choke
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Lock
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
93
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Final
Choke
Daniel Hägg Jyväskylän Fight Club
Jim Hagström Takado
94
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Bronze Fight
Armbar
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
95
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Final
Triangle
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut