1
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Rikhard Kallioniemi Orion's Belt
Antti Isomäki Tampereen Jujutsukoulu
2
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Alvari Vehmainen Takado
3
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Rebekka Kallioniemi Rajamäen Kamppailukeskus
4
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
5
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Jenna Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Otto Turunen Ahjo Training Center
6
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
7
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Freija Rauvanto Heracles
Väinö Arveli Hipko
8
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Moona Laitila Heracles
Rikhard Kallioniemi Orion's Belt
9
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alvari Vehmainen Takado
10
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
11
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Minnea Da Silva Barreto Helsinki
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
12
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Leo Kerminen Tampereen Jujutsukoulu
Konrad Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
13
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
14
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Onni Heilimö Finnfighters Gym
15
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Injury
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
16
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Lukas Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Sairanen Total Center Lahti
17
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Walkover
Rikhard Kallioniemi Orion's Belt
Alvari Vehmainen Takado
18
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
19
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Judges Decision
Pinja Määttänen Hipko
Jenna Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
20
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sani Albrecht Takado
21
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Freija Rauvanto Heracles
22
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Väinö Arveli Hipko
23
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Konrad Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
24
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Total Center Lahti
Jeremias Räikkönen Heracles
25
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Lehtimäki Takado
Rasmus Rintee MMA Imatra
26
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Onni Heilimö Finnfighters Gym
27
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
28
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Aimo Partanen MMA Imatra
29
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Sairanen Total Center Lahti
30
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Saarinen Hipko
Viljami Rauvanto Heracles
31
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Walkover
Rikhard Kallioniemi Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
32
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
33
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Pinja Määttänen Hipko
Sani Albrecht Takado
34
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Jenna Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Jemina Matilainen Total Center Lahti
36
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tyyne Manninen Hipko
37
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Jeremias Räikkönen Heracles
38
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Onni Heilimö Finnfighters Gym
39
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Aimo Partanen MMA Imatra
40
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Saarinen Hipko
41
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Jesse Tuovinen Takado
42
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Olli Laaksoviita Polar Jiu Jitsu Team
43
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Henri Kantanen Hipko
44
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
DQ
Aaron Albrecht Takado
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
45
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Atte Kautonen MMA Imatra
Rino Vask Sambo Helsinki
46
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jennika Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Edvin Pihlak Orion's Belt
47
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
48
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sara Määttänen Hipko
49
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
Emma Kari Hilti Raasepori
50
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oliver Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
51
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
52
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
German Gildemann Ahjo Training Center
Iida Suvanto MMA Imatra
53
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
Veeti Kudjoi Heracles
54
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Rasmus Rintee MMA Imatra
55
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
Jesse Tuovinen Takado
57
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
58
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
59
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
Henri Kantanen Hipko
60
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
61
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
62
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
63
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
64
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Aaron Albrecht Takado
65
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
66
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Elias Gröhn Barreto Helsinki
Atte Kautonen MMA Imatra
67
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Vilho Silvennoinen Heracles
68
2008-2007 synt. -30 kg Bronze Fight
Judges Decision
Aapo Haataja Barreto Helsinki
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
69
2008-2007 synt. -30 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
70
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Julius Wirlander Ahjo Training Center
71
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Judges Decision
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Henri Kantanen Hipko
72
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
74
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Jesper Julin MMA Team 300
75
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Teemu Pokkinen Total Center Lahti
76
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Roni Tuovinen Takado
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
77
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Silja Piironen MMA Imatra
78
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
79
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Atte Kautonen MMA Imatra
Vilho Silvennoinen Heracles
80
2006-2005 synt. +45 kg 16th-final
Points
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
Michal Wrobel Turun Ju-jutsuseura
81
2008-2007 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Jesse Tuovinen Takado
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
82
2008-2007 synt. 35+ kg Final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Henri Kantanen Hipko
83
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
84
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iida Suvanto MMA Imatra
85
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
86
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
87
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Points
Kuutti Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
88
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Points
Roni Tuovinen Takado
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
89
2006-2005 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Aaron Albrecht Takado
Vilho Silvennoinen Heracles
90
2006-2005 synt. -35 kg Final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Atte Kautonen MMA Imatra
91
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Michal Wrobel Turun Ju-jutsuseura
92
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Igor Kalina MMA Imatra
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
93
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
94
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Jimi Salama Barreto Helsinki
95
2006-2005 synt. -45 kg Bronze Fight
Injury
Kuutti Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
2006-2005 synt. -40 kg Bronze Fight
Injury
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Arttu Syysmäki Heracles
97
2006-2005 synt. -40 kg Final
Points
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
98
2006-2005 synt. -45 kg Final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Roni Tuovinen Takado
99
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
100
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Triangle
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
101
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Choke
Minja Lehtinen Combat Society
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
102
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
103
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
104
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Matias Behm Total Center Lahti
105
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Justus Vesala MMA Imatra
Pette Uski Barreto Helsinki
106
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Mimosa Saareks Takado
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
107
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Leevi Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
108
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Triangle
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
109
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Combat Society
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
110
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Juho Suvanto MMA Imatra
111
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Triangle
Artem Filatov Orion's Belt
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
112
2004-2003 synt. +53 kg Semi-final
Points
Amir Pugoev AYUB TEAM
Kirill Zuravlev MMA Imatra
113
2004-2003 synt. +53 kg Semi-final
Americana
Matti Aurala MMA Imatra
Eemeli Leppälä Polar Jiu Jitsu Team
114
2006-2005 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Maiju Aurala MMA Imatra
115
2006-2005 synt. +45 kg Final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
116
2004-2003 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
Minja Lehtinen Combat Society
117
2004-2003 synt. -41 kg Final
Judges Decision
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
118
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Judges Decision
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Justus Vesala MMA Imatra
119
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
120
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
RNC
Jimi Nyman Sisu Gym
Juho Suvanto MMA Imatra
121
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
RNC
Eero Perttula Tampereen Jujutsukoulu
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
122
2004-2003 synt. +53 kg Bronze Fight
Americana
Kirill Zuravlev MMA Imatra
Eemeli Leppälä Polar Jiu Jitsu Team
123
2004-2003 synt. +53 kg Final
Points
Amir Pugoev AYUB TEAM
Matti Aurala MMA Imatra
124
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Minja Lehtinen Combat Society
125
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Venla Viinikka Takado
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
126
2004-2003 synt. -47 kg Bronze Fight
Triangle
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
127
2004-2003 synt. -47 kg Final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Juho Kuparinen Heracles
128
2004-2003 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Eero Perttula Tampereen Jujutsukoulu
129
2004-2003 synt. -53 kg Final
Judges Decision
Juho Suvanto MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
130
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
Kimura
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
131
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Ville Kemppainen Takado
132
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Alma Leikas Takado
Miina Lindeman Pankration Gym
133
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
RNC
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
134
2002-2001 synt.  -58 kg Quarter-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Henry Suntio Pankration Gym
135
2002-2001 synt.  -58 kg Quarter-final
Collar Choke
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Chanon Alijärvi Takado
136
2002-2001 synt. -64 kg Quarter-final
Collar Choke
Joe Liimatainen GB Gym
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
137
2002-2001 synt. -70 kg Final
Kimura
Jon Kuusimaa Polar Jiu Jitsu Team
Robin Leino Finnfighters Gym
138
2002-2001 synt. -52 kg Bronze Fight
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Veeti Maksimainen MMA Imatra
139
2002-2001 synt. -52 kg Final
Points
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Ville Kemppainen Takado
140
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Collar Choke
Alma Leikas Takado
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
141
2004-2003 synt. Tytöt Final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
142
2002-2001 synt.  -58 kg Semi-final
Points
Daniel Forsell MMA Imatra
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
143
2002-2001 synt.  -58 kg Semi-final
Kimura
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Chanon Alijärvi Takado
144
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Triangle
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Joe Liimatainen GB Gym
145
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Points
Riku Pirinen Total Center Lahti
Salla Simola Finnfighters Gym
146
2002-2001 synt. 70+ kg Quarter-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Roope Uski MMA Team 300
147
2002-2001 synt. 70+ kg Quarter-final
Choke
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
148
2002-2001 synt. 70+ kg Quarter-final
Points
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Maksim Fokin MMA Imatra
149
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lotta Marttila Finnfighters Gym
150
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Points
Salla Simola Hangon Hyrskyt
Neea Haataja Barreto Helsinki
151
2002-2001 synt.  -58 kg Bronze Fight
Points
Daniel Forsell MMA Imatra
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
152
2002-2001 synt.  -58 kg Final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
153
2002-2001 synt. -64 kg Bronze Fight
Armbar
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Salla Simola Finnfighters Gym
154
2002-2001 synt. -64 kg Final
Armbar
Joe Liimatainen GB Gym
Riku Pirinen Total Center Lahti
155
2002-2001 synt. 70+ kg Semi-final
Collar Choke
Neea Haataja Barreto Helsinki
Roope Uski MMA Team 300
156
2002-2001 synt. 70+ kg Semi-final
Armbar
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
157
2002-2001 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Salla Simola Hangon Hyrskyt
158
2002-2001 synt. Tytöt Final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
159
2000-1999 synt. valkovöiset -64 kg Semi-final
Points
Mikael Kunttu Rajamäen Kamppailukeskus
Tero Juntunen Lahden Gentai
160
2000-1999 synt. valkovöiset -70 kg Semi-final
Points
Valtteri Koponen Gracie Barra Varkaus
Miko Schadewitz MMA Imatra
161
2000-1999 synt. valkovöiset -76 kg Final
Walkover
Reino Piirilä Rajamäen Kamppailukeskus
Hamza Rostedt Pankration Gym
162
2000-1999 synt. valkovöiset 76+ kg Final
DQ
Werner Järvinen Barreto Helsinki
Thomas Tuomi Loop Jiu-Jitsu
163
2002-2001 synt. 70+ kg Bronze Fight
Armbar
Neea Haataja Barreto Helsinki
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
164
2002-2001 synt. 70+ kg Final
Collar Choke
Roope Uski MMA Team 300
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
165
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -64 kg Semi-final
Armbar
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
166
2000-1999 synt. valkovöiset -64 kg Semi-final
Points
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Mikael Kunttu Rajamäen Kamppailukeskus
167
2000-1999 synt. valkovöiset -70 kg Semi-final
Armbar
Max Zerkin Costa Estima BJJ
Miko Schadewitz MMA Imatra
168
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -70 kg Semi-final
Ankle Lock
Krizha Ruiz Finnfighters Gym
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
169
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -64 kg Semi-final
Armbar
Miro Honkanen MMA Imatra
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
170
2000-1999 synt. valkovöiset -64 kg Final
Points
Tero Juntunen Lahden Gentai
Mikael Kunttu Rajamäen Kamppailukeskus
171
2000-1999 synt. valkovöiset -70 kg Final
Points
Valtteri Koponen Gracie Barra Varkaus
Max Zerkin Costa Estima BJJ
172
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -70 kg Semi-final
Points
Aleksi Björn Finnfighters Gym
Krizha Ruiz Finnfighters Gym
173
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -64 kg Final
Judges Decision
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Miro Honkanen MMA Imatra
174
2000-1999 sinivöiset+ylemmät -70 kg Final
Points
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Björn Finnfighters Gym