1
Men Aloittelijat -83 Quarter-final
RNC
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
Jaakko Kivioja Vieskan Voima
2
Men Aloittelijat +100 Semi-final
Points
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
3
Men Aloittelijat +100 Semi-final
Walkover
Leevi Lauri Vieskan Voima
Mikko Holappa Oulun Kamppailuklubi
4
Men Aloittelijat -76 Quarter-final
Armbar
Hannu Hannula Vieskan Voima
Lauri Leppänen Skeletor Wrestling
5
Men Aloittelijat -76 Quarter-final
Armbar
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
6
Men Aloittelijat -76 Quarter-final
Guillotine
Pirkka Horsma MMA Rovaniemi
Robin Sandbacka BJJ Vaasa
7
Men Aloittelijat -83 Semi-final
Walkover
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
8
Men Aloittelijat -83 Semi-final
Armbar
Paavo Kettunen MMA Team 300
Ates Korkmaz BJJ Vaasa
9
Men Aloittelijat +100 Bronze Fight
Walkover
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Mikko Holappa Oulun Kamppailuklubi
10
Men Aloittelijat +100 Final
Guillotine
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
Leevi Lauri Vieskan Voima
11
Men Aloittelijat -76 Semi-final
Points
Niko Poutiainen Vieskan Voima
Hannu Hannula Vieskan Voima
12
Men Aloittelijat -76 Semi-final
Triangle
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Robin Sandbacka BJJ Vaasa
13
Men Aloittelijat -83 Bronze Fight
Walkover
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Ates Korkmaz BJJ Vaasa
14
Men Aloittelijat -83 Final
Points
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
Paavo Kettunen MMA Team 300
15
Women Aloittelijat +60 Quarter-final
RNC
Maria Niemelä Sisu Gym
Heidi Vuoma Oulun Kamppailuklubi
16
Men Aloittelijat -76 Bronze Fight
Kimura
Hannu Hannula Vieskan Voima
Robin Sandbacka BJJ Vaasa
17
Men Aloittelijat -76 Final
Ankle Lock
Niko Poutiainen Vieskan Voima
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
18
Men Ammattilaiset -76,9 Semi-final
Lock
mikael nyyssönen MMA Team 300
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
19
Men Ammattilaiset -76,9 Semi-final
Choke
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Stefan Kok Skeletor Wrestling
20
Women Aloittelijat +60 Semi-final
Points
Laura Misk Miller Tornion Jujutsuseura
Heidi Vuoma Oulun Kamppailuklubi
21
Women Aloittelijat +60 Semi-final
Walkover
Nea Huttunen Finnfighters Gym
Karoliina Niiranen Vieskan Voima
22
Men Ammattilaiset -87,9 Quarter-final
Points
Antti Jokinen Vieskan Voima
Jari Ylimäinen Oulun Kamppailuklubi
23
Men Ammattilaiset -76,9 Bronze Fight
Triangle
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Stefan Kok Skeletor Wrestling
24
Men Ammattilaiset -76,9 Final
Knee Bar
mikael nyyssönen MMA Team 300
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
25
Women Aloittelijat +60 Bronze Fight
Walkover
Laura Misk Miller Tornion Jujutsuseura
Nea Huttunen Finnfighters Gym
26
Women Aloittelijat +60 Final
Points
Heidi Vuoma Oulun Kamppailuklubi
Karoliina Niiranen Vieskan Voima
27
Men Ammattilaiset -87,9 Semi-final
Guillotine
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
Antti Jokinen Vieskan Voima
28
Men Ammattilaiset -87,9 Semi-final
Choke
Mikko Ahmala Loop martial arts
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
29
Men Ammattilaiset -98,9 Final
Choke
Tuukka Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
Pauli Takanen Vieskan Voima
30
Men Ammattilaiset -87,9 Bronze Fight
Kimura
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
31
Men Ammattilaiset -87,9 Final
Points
Antti Jokinen Vieskan Voima
Mikko Ahmala Loop martial arts
32
Men Ammattilaiset -98,9 Final
Points
Tuomo Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
Tuukka Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
33
Men Ammattilaiset -98,9 Final
Choke
Tuomo Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
Pauli Takanen Vieskan Voima