1
Men valkovyöt 100.5+ kg Final
Walkover
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Tarmo Liimatainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
2
Men valkovyöt -64 kg Final
Collar Choke
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
Joona Salonen Heracles
3
Men valkovyöt -64 kg Final
Ankle Lock
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
Pette Uski Barreto Helsinki
4
Women valkovyöt -64 kg Final
Walkover
Saima Könönen Barreto Helsinki
Riikka Hakala-Rahko Tampereen Jujutsukoulu
5
Women valkovyöt -64 kg Final
Triangle
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
Women valkovyöt -64 kg Final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Combat Society
7
Women valkovyöt 64+ kg Final
Points
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sohvi Hellsten Crest - Professional Fighting Center
8
Women valkovyöt 64+ kg Final
Points
Martta Koiranen MMA Team 300
Emma Puro Barreto Helsinki
9
Men valkovyöt -76 kg Final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Niklas Hakanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
Men valkovyöt -76 kg Final
Bow and Arrow
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
11
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
12
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
13
Men valkovyöt -64 kg Final
Points
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
14
Men valkovyöt -64 kg Final
Bow and Arrow
Pette Uski Barreto Helsinki
Joona Salonen Heracles
15
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Points
Jere Grönholm Total Center Lahti
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Points
Matti Ahonen Kombat Klubi Kouvola
Jeremy Heyno Takado
17
Women valkovyöt -64 kg Final
Walkover
Saima Könönen Barreto Helsinki
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
18
Women valkovyöt -64 kg Final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Riikka Hakala-Rahko Tampereen Jujutsukoulu
19
Women valkovyöt -64 kg Final
Choke
Minja Lehtinen Combat Society
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
Women valkovyöt 64+ kg Final
Walkover
Kaisa Niidas Connexn BJJ
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
Women valkovyöt 64+ kg Final
Choke
Emma Puro Barreto Helsinki
Sohvi Hellsten Crest - Professional Fighting Center
22
Men valkovyöt -76 kg Final
Triangle
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
23
Men valkovyöt -76 kg Final
Choke
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
Niklas Hakanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
24
Men valkovyöt -64 kg Final
Points
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
Pette Uski Barreto Helsinki
25
Men valkovyöt -64 kg Final
Collar Choke
Joona Salonen Heracles
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
26
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
Women Värivyöt -64 kg Final
Kimura
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
28
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Americana
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Jere Grönholm Total Center Lahti
29
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Points
Jeremy Heyno Takado
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
30
Women valkovyöt -64 kg Final
Walkover
Saima Könönen Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
31
Women valkovyöt -64 kg Final
Armbar
Minja Lehtinen Combat Society
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
32
Women valkovyöt -64 kg Final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riikka Hakala-Rahko Tampereen Jujutsukoulu
33
Women valkovyöt 64+ kg Final
Walkover
Kaisa Niidas Connexn BJJ
Martta Koiranen MMA Team 300
34
Women valkovyöt 64+ kg Final
Points
Emma Puro Barreto Helsinki
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
Men valkovyöt -76 kg Final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joonas Saari Tampereen Jujutsukoulu
36
Men valkovyöt -76 kg Final
Judges Decision
Niklas Hakanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
37
Women Värivyöt -64 kg Final
Collar Choke
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
38
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
39
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Choke
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Matti Ahonen Kombat Klubi Kouvola
40
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Collar Choke
Jeremy Heyno Takado
Jere Grönholm Total Center Lahti
41
Men valkovyöt -88.3kg B Final
RNC
Jari Pöyhönen Takado
Emil Mattsson Polar Jiu Jitsu Team
42
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Armbar
Merab Sanaia Orion's Belt
Markus Oksman Finnfighters Gym
43
Women valkovyöt -64 kg Final
Walkover
Saima Könönen Barreto Helsinki
Minja Lehtinen Combat Society
44
Women valkovyöt -64 kg Final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
45
Women valkovyöt -64 kg Final
Triangle
Riikka Hakala-Rahko Tampereen Jujutsukoulu
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
46
Women valkovyöt 64+ kg Final
Walkover
Kaisa Niidas Connexn BJJ
Emma Puro Barreto Helsinki
47
Women valkovyöt 64+ kg Final
Armbar
Sohvi Hellsten Crest - Professional Fighting Center
Martta Koiranen MMA Team 300
48
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
Women Värivyöt -64 kg Final
Judges Decision
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
50
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Triangle
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Jeremy Heyno Takado
51
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Points
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matti Ahonen Kombat Klubi Kouvola
52
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Points
Juho Peltovirta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jari Pöyhönen Takado
53
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Guillotine
Markus Oksman Finnfighters Gym
Emil Mattsson Polar Jiu Jitsu Team
54
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
55
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Elina Rintee MMA Imatra
Satu Jokela Finnfighters Gym
56
Women Värivyöt -69 kg Final
Kimura
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Titta Nielikäinen Sisu Gym
57
Women valkovyöt -64 kg Final
Walkover
Saima Könönen Barreto Helsinki
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
Women valkovyöt -64 kg Final
Armbar
Riikka Hakala-Rahko Tampereen Jujutsukoulu
Minja Lehtinen Combat Society
59
Women valkovyöt -64 kg Final
Points
Maria Tertsunen Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
60
Women valkovyöt 64+ kg Final
Walkover
Kaisa Niidas Connexn BJJ
Sohvi Hellsten Crest - Professional Fighting Center
61
Women valkovyöt 64+ kg Final
Points
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Martta Koiranen MMA Team 300
62
Women Värivyöt -64 kg Final
Choke
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Heidi Rinne Jyväskylän Fight Club
63
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kaisa Yli-Paunu GB Gym
64
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Armbar
Jere Sakara Oulun Kamppailuklubi
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
65
Men valkovyöt -88.3kg A Final
Points
Jere Grönholm Total Center Lahti
Matti Ahonen Kombat Klubi Kouvola
66
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Points
Juho Peltovirta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Merab Sanaia Orion's Belt
67
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Ankle Lock
Markus Oksman Finnfighters Gym
Jari Pöyhönen Takado
68
Women Värivyöt -69 kg Final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elina Rintee MMA Imatra
69
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
70
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Titta Nielikäinen Sisu Gym
Satu Jokela Finnfighters Gym
71
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Collar Choke
Ossi Hietala Takado
Simo Sarimo Tampereen Jujutsukoulu
72
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Points
Rostislav Aminov Orion's Belt
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
73
Women Värivyöt 69+ kg Final
Injury
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venla Nivala Hipko
74
Women Värivyöt 69+ kg Final
Armbar
Anni Kolari Jyväskylän Fight Club
Natalia Starast Lahden Gentai
75
Men värivyöt -76 kg Final
Bow and Arrow
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
76
Men värivyöt -76 kg Final
Collar Choke
Roope Uski MMA Team 300
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
77
Men värivyöt -76 kg Final
Triangle
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ariel Cohen Studio Juju
78
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Walkover
Juho Peltovirta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Markus Oksman Finnfighters Gym
79
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Choke
Emil Mattsson Polar Jiu Jitsu Team
Merab Sanaia Orion's Belt
80
Men värivyöt -88.3kg A Final
Kimura
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
Men värivyöt -88.3kg A Final
Wrist Lock
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
82
Women Värivyöt -69 kg Final
Lapel Choke
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
83
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Titta Nielikäinen Sisu Gym
Elina Rintee MMA Imatra
84
Women Värivyöt -69 kg Final
Judges Decision
Satu Jokela Finnfighters Gym
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
85
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Walkover
Jimi Pukkila Loop Jiu-Jitsu
Ossi Hietala Takado
86
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Collar Choke
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Simo Sarimo Tampereen Jujutsukoulu
87
Women Värivyöt 69+ kg Final
Walkover
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anni Kolari Jyväskylän Fight Club
88
Women Värivyöt 69+ kg Final
Points
Natalia Starast Lahden Gentai
Venla Nivala Hipko
89
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Walkover
Juho Peltovirta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Mattsson Polar Jiu Jitsu Team
90
Men valkovyöt -88.3kg B Final
Armbar
Jari Pöyhönen Takado
Merab Sanaia Orion's Belt
91
Men värivyöt -76 kg Final
Triangle
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Roope Uski MMA Team 300
92
Men värivyöt -76 kg Final
Ankle Lock
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
93
Men värivyöt -76 kg Final
Points
Ariel Cohen Studio Juju
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
94
Men värivyöt -88.3kg A Final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Renny Poutanen Barreto Helsinki
95
Men värivyöt -88.3kg A Final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
Women Värivyöt -69 kg Final
Collar Choke
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Titta Nielikäinen Sisu Gym
97
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
98
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
Elina Rintee MMA Imatra
99
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Walkover
Jimi Pukkila Loop Jiu-Jitsu
Rostislav Aminov Orion's Belt
100
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Americana
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Ossi Hietala Takado
101
Women Värivyöt 69+ kg Final
Walkover
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Natalia Starast Lahden Gentai
102
Women Värivyöt 69+ kg Final
Points
Venla Nivala Hipko
Anni Kolari Jyväskylän Fight Club
103
Men värivyöt -88.3kg B Final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
104
Men värivyöt -88.3kg B Final
Armbar
Akram Farah Hipko
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
105
Men värivyöt -76 kg Final
Points
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
106
Men värivyöt -76 kg Final
Injury
Ariel Cohen Studio Juju
Roope Uski MMA Team 300
107
Men värivyöt -76 kg Final
Collar Choke
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
108
Men värivyöt -88.3kg A Final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
109
Men värivyöt -88.3kg A Final
Choke
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
110
Women Värivyöt -69 kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Satu Jokela Finnfighters Gym
111
Women Värivyöt -69 kg Final
Choke
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
Titta Nielikäinen Sisu Gym
112
Women Värivyöt -69 kg Final
Armbar
Elina Rintee MMA Imatra
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
113
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Walkover
Jimi Pukkila Loop Jiu-Jitsu
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
114
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Points
Simo Sarimo Tampereen Jujutsukoulu
Rostislav Aminov Orion's Belt
115
Men värivyöt -88.3kg B Final
Points
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
116
Men värivyöt -88.3kg B Final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
117
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Points
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
118
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Points
Pekka Hakamäki Loop Jiu-Jitsu
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
119
Men värivyöt -76 kg Final
Lock
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Ariel Cohen Studio Juju
120
Men värivyöt -76 kg Final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
121
Men värivyöt -76 kg Final
Bow and Arrow
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Roope Uski MMA Team 300
122
Men värivyöt -88.3kg A Final
Points
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
123
Men värivyöt -88.3kg A Final
Lapel Choke
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
124
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Walkover
Jimi Pukkila Loop Jiu-Jitsu
Simo Sarimo Tampereen Jujutsukoulu
125
Men valkovyöt -100.5 kg Final
Points
Ossi Hietala Takado
Rostislav Aminov Orion's Belt
126
Men värivyöt -88.3kg B Final
Points
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Akram Farah Hipko
127
Men värivyöt -88.3kg B Final
Kimura
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
128
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Judges Decision
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pekka Hakamäki Loop Jiu-Jitsu
129
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Points
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
130
Men värivyöt -76 kg Final
Points
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
131
Men värivyöt -76 kg Final
Walkover
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Ariel Cohen Studio Juju
132
Men värivyöt -76 kg Final
Wrist Lock
Roope Uski MMA Team 300
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
133
Men värivyöt -88.3kg A Final
RNC
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
134
Men värivyöt -88.3kg A Final
Triangle
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
135
Men värivyöt -88.3kg B Final
Collar Choke
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
136
Men värivyöt -88.3kg B Final
Points
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Akram Farah Hipko
137
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Choke
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
138
Men värivyöt 94.3+ kg Final
Points
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
Pekka Hakamäki Loop Jiu-Jitsu
139
Men värivyöt -88.3kg B Final
Points
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
140
Men värivyöt -88.3kg B Final
Guillotine
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Akram Farah Hipko
141
Men valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Jere Grönholm Total Center Lahti
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
142
Women valkovyöt Open weight Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Combat Society
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
143
Women Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Venla Nivala Hipko
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
144
Women Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Natalia Starast Lahden Gentai
145
Men värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
146
Men valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Markus Oksman Finnfighters Gym
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
147
Women valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Emma Puro Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
148
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Wrist Lock
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venla Nivala Hipko
149
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Wrist Lock
Satu Jokela Finnfighters Gym
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
150
Men värivyöt Open weight Semi-final
Bow and Arrow
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
151
Men värivyöt Open weight Semi-final
Armbar
Ariel Cohen Studio Juju
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
152
Men valkovyöt Open weight Final
Judges Decision
Jere Grönholm Total Center Lahti
Markus Oksman Finnfighters Gym
153
Women valkovyöt Open weight Final
Points
Minja Lehtinen Combat Society
Emma Puro Barreto Helsinki
154
Women Värivyöt Open weight Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Satu Jokela Finnfighters Gym
155
Men värivyöt Open weight Final
Points
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ariel Cohen Studio Juju