1
Women Valkovyöt -58.5 kg Quarter-final
Points
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
2
Women Värivyöt -58.5 kg Quarter-final
Points
Laura Aurolahti Buli Jiu-Jitsu
Heli Romppainen Sisu Gym
3
Women Värivyöt -64 kg 16th-final
Points
Ronja Kurka GB Gym
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
4
Women Valkovyöt +58.5 kg Semi-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Anniina Saksanen MMA Lappeenranta
5
Women Valkovyöt +58.5 kg Semi-final
Points
Anniina Loponen Takado
Helmi Varjo Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
6
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Ronja Hilli Hilti BJJ
7
Women Värivyöt 69+ kg Quarter-final
Points
Martta Koiranen MMA Team 300
Venla Nivala Hipko
8
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Kimura
minttu elg GB Gym
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
9
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Armbar
Mea Kuukka Sisu Gym
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
10
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
Armbar
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Laura Aurolahti Buli Jiu-Jitsu
11
Women Värivyöt -58.5 kg Semi-final
RNC
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
12
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Points
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
13
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Inka Räty MMA Lappeenranta
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
14
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Points
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Laura Rättyä Hipko
15
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Armbar
Tiina Elomaa MMA Imatra
Oona Vorimo Crest - Professional Fighting Center
16
Women Valkovyöt -58.5 kg Final
Points
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Mea Kuukka Sisu Gym
17
Women Valkovyöt +58.5 kg Final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Anniina Loponen Takado
18
Women Värivyöt -58.5 kg Final
Kimura
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
19
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Points
Noora Virkkunen Sisu Gym
Ronja Hilli Hilti BJJ
20
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Venla Nivala Hipko
21
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Ankle Lock
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
22
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Points
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
23
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Points
Laura Rättyä Hipko
Tiina Elomaa MMA Imatra
24
Women Värivyöt -69 kg Final
Wrist Lock
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Ronja Hilli Hilti BJJ
25
Women Värivyöt 69+ kg Final
Triangle
Venla Nivala Hipko
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
26
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Laura Rättyä Hipko
27
Women Valkovyöt AVOIN Quarter-final
Points
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
28
Women Valkovyöt AVOIN Quarter-final
Points
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
Anniina Loponen Takado
29
Women Valkovyöt AVOIN Quarter-final
Points
minttu elg GB Gym
Mea Kuukka Sisu Gym
30
Women Valkovyöt AVOIN Quarter-final
Points
Anniina Saksanen MMA Lappeenranta
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
31
Women Värivyöt AVOIN 32nd-final
RNC
Venla Nivala Hipko
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
32
Women Värivyöt AVOIN 32nd-final
Walkover
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Laura Rättyä Hipko
33
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Points
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
Anniina Loponen Takado
34
Women Valkovyöt AVOIN Semi-final
Armbar
Mea Kuukka Sisu Gym
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
35
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Points
Ronja Hilli Hilti BJJ
Venla Nivala Hipko
36
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
RNC
Ronja Kurka GB Gym
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
37
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Walkover
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Inka Räty MMA Lappeenranta
38
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Armbar
Martta Koiranen MMA Team 300
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
39
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Suvi-Maria Toivonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Points
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
Tiina Elomaa MMA Imatra
41
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Points
Laura Aurolahti Buli Jiu-Jitsu
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
Women Värivyöt AVOIN 16th-final
Armbar
Noora Virkkunen Sisu Gym
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
43
Women Valkovyöt AVOIN Bronze Fight
Points
Anniina Loponen Takado
Mea Kuukka Sisu Gym
44
Women Valkovyöt AVOIN Final
Armbar
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
45
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
RNC
Venla Nivala Hipko
Ronja Kurka GB Gym
46
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Points
Inka Räty MMA Lappeenranta
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
47
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Miia Isola Buli Jiu-Jitsu
48
Women Värivyöt AVOIN Quarter-final
RNC
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Noora Virkkunen Sisu Gym
49
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Points
Ronja Kurka GB Gym
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
50
Women Värivyöt AVOIN Semi-final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
51
Women Värivyöt AVOIN Bronze Fight
Triangle
Ronja Kurka GB Gym
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
52
Women Värivyöt AVOIN Final
Kimura
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus