1
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Semi-final
Armbar
Laura Aurolahti Hipko
Minja Lehtinen Combat Society
2
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Choke
Tessa Salminen Finnfighters Gym
Claudia Syrjäkylä Lahden Gentai
3
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Points
Gislene Ivanoff Takado
Sofia Palin Combat Society
4
Women Sinivyöt -58.5kg Quarter-final
Points
Niina Apunen GB Gym
Ronja Kettunen Loop Jiu-Jitsu
5
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
Points
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Mendy Yonov Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
6
Men Sinivyöt -64kg Quarter-final
Points
Daniel Hoddy Polar Jiu Jitsu Team
Otso Peippo Buli Jiu-Jitsu
7
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Semi-final
Triangle
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Saidi Backman Järvenpään Kehäkarhut
8
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Semi-final
Points
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Tiina Elomaa Flow Combat
9
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Semi-final
Points
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Tero Juntunen Finnfighters Gym
10
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Semi-final
Ankle Lock
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Jussi Sirenius Polar Jiu Jitsu Team
11
Men Purppuravyöt -70kg 16th-final
Walkover
Emil Juntunen Polar Jiu Jitsu Team
Niko Nyyssönen Nurmijärven Kamppailijat
12
Men Purppuravyöt -76kg 16th-final
Points
Henri Koukkunen Jyväskylän Fight Club
Veikko Yliranta Kajaanin Ju-Jutsuseura
13
Men Purppuravyöt -76kg 16th-final
Points
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Santtu Heikkinen Buli Jiu-Jitsu
14
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Kimura
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
Paula Romakkaniemi Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
15
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Walkover
Saara Eloranta Sigma Jiu-Jitsu
Erin McGee Barreto Helsinki
16
Women Sinivyöt -69kg Quarter-final
Points
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
17
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Semi-final
Kimura
Tove Kärki Jyväskylän Fight Club
Laura Aurolahti Hipko
18
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Kimura
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
Alexander Joly Hipko
19
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Santtu Viirret Oulun Kamppailuklubi
20
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Walkover
Antti Orlimo Helsingin Ju-jutsuklubi
Juha Mattila RJS Samurai
21
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Walkover
Toni Kaartoaho Delariva Finland/Salini Sport Center
Kaupo Karjane Combat Society
22
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Choke
Anttoni Heinänen Jyväskylän Fight Club
Ville Salminen Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
23
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Points
Henri Saarenpää MMA Seinäjoki
Mikko Honkonen Delariva Finland/Salini Sport Center
24
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Points
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Santeri Mikkola Hipko
25
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Points
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Isak Höglund Fight4All
26
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Choke
Jarno Laine MMA Team 300
Albert Helisten Kamppailu Center
27
Men Sinivyöt -88.3kg 32nd-final
Armbar
Tuomas Teittinen Combat Society
Konstantinos Gatzios Oulun Kamppailuklubi
28
Women Sinivyöt -58.5kg Semi-final
Triangle
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tessa Salminen Finnfighters Gym
29
Women Sinivyöt -58.5kg Semi-final
Points
Sofia Palin Combat Society
Niina Apunen GB Gym
30
Men Sinivyöt -64kg Semi-final
Ankle Lock
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
31
Men Sinivyöt -64kg Semi-final
Walkover
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
Daniel Hoddy Polar Jiu Jitsu Team
32
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -64kg Final
Judges Decision
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
33
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -58.5kg Final
Points
Minja Lehtinen Combat Society
Tove Kärki Jyväskylän Fight Club
34
Men Ruskea- ja mustavyöt -70kg Final
Points
Tero Juntunen Finnfighters Gym
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
35
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Triangle
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Niko Nyyssönen Nurmijärven Kamppailijat
36
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Points
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Samu Alén Monkey Grip Jiu Jitsu
37
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Walkover
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Riku Forsell Polar Jiu Jitsu Team
38
Men Purppuravyöt -70kg Quarter-final
Triangle
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
Samuli Suomela Oulun Kamppailuklubi
39
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Henri Koukkunen Jyväskylän Fight Club
40
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Armbar
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Robin Leino Finnfighters Gym
41
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
42
Men Purppuravyöt -76kg Quarter-final
Choke
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
Juha Kuusela Nurmijärven Kamppailijat
43
Women Sinivyöt -69kg Semi-final
Points
Enni Silvennoinen Oulun Kamppailuklubi
Paula Romakkaniemi Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
44
Women Sinivyöt -69kg Semi-final
Bow and Arrow
Erin McGee Barreto Helsinki
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
45
Women Sinivyöt -58.5kg Final
Armbar
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Niina Apunen GB Gym
46
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
47
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Antti Orlimo Helsingin Ju-jutsuklubi
48
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Arseni Aznjuk Orion's Belt
Kaupo Karjane Combat Society
49
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Anttoni Heinänen Jyväskylän Fight Club
50
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Triangle
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mikko Honkonen Delariva Finland/Salini Sport Center
51
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
DQ
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Isak Höglund Fight4All
52
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
RNC
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Albert Helisten Kamppailu Center
53
Men Sinivyöt -88.3kg 16th-final
Points
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Tuomas Teittinen Combat Society
54
Men Sinivyöt -64kg Final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
55
Men Purppuravyöt -70kg Semi-final
Armbar
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Samu Alén Monkey Grip Jiu Jitsu
56
Men Purppuravyöt -70kg Semi-final
Wrist Lock
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
57
Men Purppuravyöt -76kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
58
Men Purppuravyöt -76kg Semi-final
Points
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
59
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Points
Ruslan Vestsunov Estum Jiu-Jitsu
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
60
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Armbar
Juho Kaikko Helsingin Ju-jutsuklubi
Kalle Virtanen Turun Ju-jutsuseura
61
Men Purppuravyöt -88.3kg 16th-final
Points
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
Julius Pelkonen Sisu Gym
62
Women Sinivyöt -69kg Final
Collar Choke
Enni Silvennoinen Oulun Kamppailuklubi
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
63
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg 16th-final
Triangle
Ali Aalto Heracles
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
64
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg 16th-final
Bow and Arrow
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
65
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Armbar
Jaakko Vilander Helsingin Ju-jutsuklubi
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
66
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Walkover
Kristjan Mäe GB Gym
Joni Suojärvi Delariva Finland/Salini Sport Center
67
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Bow and Arrow
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juhani Mikkonen Takado
68
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Quarter-final
Walkover
Ville Heikkonen Sigma Jiu-Jitsu
Juhani Haikka Total Center Lahti
69
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Toni Kalliomäki Kamppailu Center
Kalle Rämä BJJ Kouvola
70
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Kaupo Karjane Combat Society
Anttoni Heinänen Jyväskylän Fight Club
71
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
72
Men Sinivyöt -88.3kg Quarter-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
73
Men Purppuravyöt -70kg Final
Points
Ville Muikku Oulun Kamppailuklubi
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
74
Men Purppuravyöt -76kg Final
Collar Choke
Eetu Miettinen Heracles
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
75
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Walkover
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
76
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
77
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Armbar
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Kalle Virtanen Turun Ju-jutsuseura
78
Men Purppuravyöt -88.3kg Quarter-final
Triangle
Niki Kahila BJJ Kouvola
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
79
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Ali Aalto Heracles
80
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
81
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
82
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
83
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Semi-final
Armbar
Jaakko Vilander Helsingin Ju-jutsuklubi
Joni Suojärvi Delariva Finland/Salini Sport Center
84
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Semi-final
Armbar
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juhani Haikka Total Center Lahti
85
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
Walkover
Eemeli Heikkinen Hipko
Jonas Faust Helsingin Paini-Miehet
86
Men Sinivyöt -100.5kg Quarter-final
Armbar
Jesse Räkköläinen Hipko
Heikki Sinkkonen BJJ Kouvola
87
Men Sinivyöt -88.3kg Semi-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Kaupo Karjane Combat Society
88
Men Sinivyöt -88.3kg Semi-final
Ankle Lock
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
89
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Quarter-final
Collar Choke
Salla Simola Finnfighters Gym
Maija Luoma Polar Jiu Jitsu Team
90
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Quarter-final
Walkover
Mira Mäe GB Gym
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
91
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Quarter-final
Walkover
Satu Jokela Finnfighters Gym
Päivi Aittamaa Heracles
92
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Quarter-final
Points
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
Miia Piironen RNC Sport Club
93
Men Purppuravyöt -88.3kg Semi-final
Points
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
94
Men Purppuravyöt -88.3kg Semi-final
Points
Kalle Virtanen Turun Ju-jutsuseura
Niki Kahila BJJ Kouvola
95
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Points
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Risto Pajula BJJ Vaasa
96
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Semi-final
Points
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
97
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Semi-final
Collar Choke
Konsta Koivisto GB Gym
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
98
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Semi-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
99
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Kasper Virtanen Combat Society
100
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Riku Jansson Combat Society
Aleksi Virta Finnfighters Gym
101
Men Ruskea- ja mustavyöt -88.3kg Final
Points
Jaakko Vilander Helsingin Ju-jutsuklubi
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
102
Men Sinivyöt -100.5kg Semi-final
Points
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Heikkinen Hipko
103
Men Sinivyöt -100.5kg Semi-final
Points
Jere Komulainen Sisu Gym
Jesse Räkköläinen Hipko
104
Men Sinivyöt -88.3kg Final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
105
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Collar Choke
Lawin Khalil Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Pasi Lassila Fight4All
106
Men Sinivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Niko Länsipuro Tampereen Jujutsukoulu
Ilari Nikku Loop Jiu-Jitsu
107
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Kimura
Salla Simola Finnfighters Gym
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
108
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Semi-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Miia Piironen RNC Sport Club
109
Men Purppuravyöt -100.5kg Quarter-final
Collar Choke
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
Lassi Waismaa Buli Jiu-Jitsu
110
Men Purppuravyöt -88.3kg Final
Collar Choke
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Niki Kahila BJJ Kouvola
111
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Points
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Juha Kotilainen Finnfighters Gym
112
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Collar Choke
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
113
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Walkover
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
114
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Quarter-final
Choke
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
Elmo Mäensivu Barreto Helsinki
115
Men Ruskea- ja mustavyöt -82.3kg Final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
116
Men Ruskea- ja mustavyöt 94.3+ kg Final
Points
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
117
Men Purppuravyöt 100.5+ kg Final
Choke
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Riku Jansson Combat Society
118
Men Purppuravyöt -94.3kg 16th-final
Points
joni puranen Nurmijärven Kamppailijat
Miguel Gouveia MMA Vantaa
119
Men Purppuravyöt -94.3kg 16th-final
Walkover
Istvan Burgus Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
120
Men Sinivyöt -100.5kg Final
Judges Decision
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Jere Komulainen Sisu Gym
121
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
teemu häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Lawin Khalil Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
122
Men Sinivyöt 100.5+ kg Semi-final
Lock
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Niko Länsipuro Tampereen Jujutsukoulu
123
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
RNC
Juha Ketola Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
124
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Collar Choke
Janne Öysti Helsingin Ju-jutsuklubi
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
125
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Walkover
Niklas Suvitie Turun Ju-jutsuseura
Miro Kuokkanen Total Center Lahti
126
Men Sinivyöt -94.3kg 16th-final
Choke
Oskar Lindén BJJ Vaasa
Juuso Honkonen Delariva Finland/Salini Sport Center
127
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 74+ kg Final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Satu Jokela Finnfighters Gym
128
Men Purppuravyöt -100.5kg Semi-final
Points
Tommi Henttula Tampereen Jujutsukoulu
Lassi Waismaa Buli Jiu-Jitsu
129
Men Purppuravyöt -100.5kg Semi-final
Points
Erik Tauriainen Sisu Gym
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
130
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Semi-final
Armbar
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Teemu Jäntti MMA Vantaa
131
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Semi-final
Knee Bar
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
132
Men Purppuravyöt -82.3kg 16th-final
Points
Ariel Cohen Combat Juju
Sebastian Aarnio PP Jiujitsu Helsinki ry
133
Men Purppuravyöt -82.3kg 16th-final
Judges Decision
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
134
Men Purppuravyöt -82.3kg 16th-final
Collar Choke
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
135
Men Purppuravyöt -82.3kg 16th-final
Lock
Antti Kajaste Takado
teemu hermunen Delariva Finland/Salini Sport Center
136
Men Purppuravyöt -82.3kg 16th-final
Walkover
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Jani Rautiainen Nurmijärven Kamppailijat
137
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Kimura
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
joni puranen Nurmijärven Kamppailijat
138
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Collar Choke
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
139
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Triangle
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Istvan Burgus Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
140
Men Purppuravyöt -94.3kg Quarter-final
Judges Decision
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Joonas Kaunisto Tampereen Jujutsukoulu
141
Men Sinivyöt 100.5+ kg Final
Points
Lawin Khalil Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
142
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
143
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Choke
jani lehtonen Finnfighters Gym
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
144
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Triangle
Lauri Voog Combat Society
Niklas Suvitie Turun Ju-jutsuseura
145
Men Sinivyöt -94.3kg Quarter-final
Walkover
Leevi Huovinen Helsingin Paini-Miehet
Oskar Lindén BJJ Vaasa
146
Men Purppuravyöt -100.5kg Final
Collar Choke
Tommi Henttula Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
147
Men Ruskea- ja mustavyöt -94.3kg Final
Armbar
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
148
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Matias Kaijomaa Tampereen Jujutsukoulu
Leevi Ahonen Oulun Kamppailuklubi
149
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Armbar
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
Karo Wrja Helsingin Ju-jutsuklubi
150
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Buja Rezvani Buli Jiu-Jitsu
Kim Toivanen Nurmijärven Kamppailijat
151
Men Sinivyöt -82.3kg 32nd-final
Points
Joakim Väärälä Tornion Jujutsuseura
Oliver Hakkarainen Hipko
152
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Choke
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Aarnio PP Jiujitsu Helsinki ry
153
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
154
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Choke
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
teemu hermunen Delariva Finland/Salini Sport Center
155
Men Purppuravyöt -82.3kg Quarter-final
Bow and Arrow
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
156
Men Purppuravyöt -94.3kg Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
157
Men Purppuravyöt -94.3kg Semi-final
Points
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
158
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Quarter-final
Armbar
Maaria Haltsonen Flow Combat
Verna Kuutti GB Gym
159
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Walkover
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
160
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Choke
Tero Ahola Hipko
Paulus Nivala Finnfighters Gym
161
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg 16th-final
Figure Four
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
162
Men Sinivyöt -94.3kg Semi-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
jani lehtonen Finnfighters Gym
163
Men Sinivyöt -94.3kg Semi-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Oskar Lindén BJJ Vaasa
164
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Points
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
Leevi Ahonen Oulun Kamppailuklubi
165
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
DQ
Teemu Rämä Helsingin Ju-jutsuklubi
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
166
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Collar Choke
Tuomo Mäkelä Nurmijärven Kamppailijat
Karo Wrja Helsingin Ju-jutsuklubi
167
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Points
Aleksi Hakkarainen Turun Ju-jutsuseura
Mirko Mäkinen Helsingin Paini-Miehet
168
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Choke
Samuel Hernberg Fight4All
Buja Rezvani Buli Jiu-Jitsu
169
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Collar Choke
Hugo Eriksson Turun Ju-jutsuseura
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
170
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Ankle Lock
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Hakkarainen Hipko
171
Men Sinivyöt -82.3kg 16th-final
Points
Karl Schultheis GB Gym
Sakari Laulaja Loop Jiu-Jitsu
172
Men Purppuravyöt -82.3kg Semi-final
Collar Choke
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
173
Men Purppuravyöt -82.3kg Semi-final
Points
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
174
Men Purppuravyöt -94.3kg Final
Kimura
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
175
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Semi-final
Lapel Choke
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maaria Haltsonen Flow Combat
176
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Semi-final
Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
177
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Kimura
Severi Nenonen Total Center Lahti
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
178
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
179
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Tero Ahola Hipko
180
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Quarter-final
Choke
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Juha Karjalainen Total Center Lahti
181
Men Sinivyöt -94.3kg Final
Armbar
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Lauri Voog Combat Society
182
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Walkover
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Katariina Heikkilä Savate Club Fight & Fitness ry
183
Women Sinivyöt 74+ kg Semi-final
Walkover
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
184
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
185
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Collar Choke
Karo Wrja Helsingin Ju-jutsuklubi
Mirko Mäkinen Helsingin Paini-Miehet
186
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Samuel Hernberg Fight4All
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
187
Men Sinivyöt -82.3kg Quarter-final
Ankle Lock
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Karl Schultheis GB Gym
188
Women Sinivyöt -74kg Semi-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
189
Women Sinivyöt -74kg Semi-final
Walkover
Siiri Mikola Takado
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
190
Men Purppuravyöt -82.3kg Final
Injury
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
191
Men Sinivyöt -76kg 32nd-final
Points
jesse liimatainen BJJ Kouvola
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
192
Men Sinivyöt -76kg 32nd-final
Points
Jukka Puurtinen Jyväskylän Fight Club
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
193
Men Sinivyöt -76kg 32nd-final
Points
Petter Lunabba Helsingin Ju-jutsuklubi
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
194
Men Sinivyöt -76kg 32nd-final
Walkover
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
Ronny Kengo Helsingin Ju-jutsuklubi
195
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -69kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
196
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Semi-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
197
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Semi-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksandr Cassén Orion's Belt
198
Women Sinivyöt -64kg 16th-final
Choke
Malin Törnroos Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Amanda Ruosteluoma BJJ Kouvola
199
Women Sinivyöt -64kg 16th-final
Points
Sari Haimi BJJ Kouvola
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
200
Women Sinivyöt -64kg 16th-final
Points
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
201
Women Sinivyöt 74+ kg Final
Points
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
202
Men Sinivyöt -82.3kg Semi-final
Points
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
Karo Wrja Helsingin Ju-jutsuklubi
203
Men Sinivyöt -82.3kg Semi-final
Ankle Lock
Samuel Hernberg Fight4All
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
204
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Walkover
Ramzan Gazmagomaev GB Gym
Otto Pulkki BJJ Kouvola
205
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Choke
Kasper Portin GB Gym
Elias Ahlfors Finnfighters Gym
206
Men Sinivyöt -70kg 16th-final
Triangle
Markku Halinen Buli Jiu-Jitsu
Leo Ailio Loop Jiu-Jitsu
207
Women Sinivyöt -74kg Final
Collar Choke
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
208
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Points
Otto Kärhä Oulun Kamppailuklubi
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
209
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Choke
Roope Niemi Combat Society
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
210
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Armbar
Filip Juselius Fight4All
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
211
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Armbar
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/Salini Sport Center
Juha Peltola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
212
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Triangle
Jaakko Lempiäinen Crest - Professional Fighting Center
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
213
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Armbar
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
214
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Points
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
215
Men Sinivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Mikko Sirviö Buli Jiu-Jitsu
Sulo Junnila Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
216
Men Ruskea- ja mustavyöt -76kg Final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
217
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Americana
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Amanda Ruosteluoma BJJ Kouvola
218
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Armbar
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
Amanda Tuomola Finnfighters Gym
219
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Walkover
Reetta Knuuttila Sigma Jiu-Jitsu
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
220
Women Sinivyöt -64kg Quarter-final
Collar Choke
Silja Piironen Flow Combat
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
221
Men Sinivyöt -82.3kg Final
RNC
Joona Neuvonen PP Jiujitsu Helsinki ry
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
222
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Pulkki BJJ Kouvola
223
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Collar Choke
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Erno Rättö Sigma Jiu-Jitsu
224
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Walkover
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Ahlfors Finnfighters Gym
225
Men Sinivyöt -70kg Quarter-final
Ankle Lock
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
Leo Ailio Loop Jiu-Jitsu
226
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Lapel Choke
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Roope Niemi Combat Society
227
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Triangle
Filip Juselius Fight4All
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/Salini Sport Center
228
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
Choke
Jaakko Lempiäinen Crest - Professional Fighting Center
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
229
Men Sinivyöt -76kg Quarter-final
RNC
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
Sulo Junnila Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
230
Women Sinivyöt -64kg Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonna Vahtera Turun Ju-jutsuseura
231
Women Sinivyöt -64kg Semi-final
Collar Choke
Aada Vataa Turun Ju-jutsuseura
Silja Piironen Flow Combat
232
Men Sinivyöt -70kg Semi-final
Bow and Arrow
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
233
Men Sinivyöt -70kg Semi-final
Collar Choke
Elias Ahlfors Finnfighters Gym
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
234
Men Sinivyöt -76kg Semi-final
Choke
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Filip Juselius Fight4All
235
Men Sinivyöt -76kg Semi-final
DQ
Jaakko Lempiäinen Crest - Professional Fighting Center
Heritieux Kialanda Barreto Helsinki
236
Women Sinivyöt -64kg Final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Silja Piironen Flow Combat
237
Men Sinivyöt -70kg Final
Points
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Miika-Erik Tikkanen Oulun Kamppailuklubi
238
Men Sinivyöt -76kg Final
Points
Filip Juselius Fight4All
Jaakko Lempiäinen Crest - Professional Fighting Center
239
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Triangle
Jaakko Vilander Helsingin Ju-jutsuklubi
Elmo Mäensivu Barreto Helsinki
240
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Choke
Konsta Koivisto GB Gym
Paulus Nivala Finnfighters Gym
241
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Jussi Sirenius Polar Jiu Jitsu Team
242
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Collar Choke
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juha Kotilainen Finnfighters Gym
243
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Teemu Jäntti MMA Vantaa
244
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Triangle
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Risto Pajula BJJ Vaasa
245
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
246
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
247
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
Choke
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
248
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
Collar Choke
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
Tove Kärki Jyväskylän Fight Club
249
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Choke
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
250
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Armbar
Juho Kaikko Helsingin Ju-jutsuklubi
Veikko Yliranta Kajaanin Ju-Jutsuseura
251
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Kalle Manninen MMA Seinäjoki
252
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Walkover
Tiago Nascimento Sigma Jiu-Jitsu
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
253
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Americana
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
254
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Americana
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Amanda Tuomola Finnfighters Gym
255
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
256
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
257
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Sari Haimi BJJ Kouvola
Paula Romakkaniemi Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
258
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sofia Palin Combat Society
259
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Milena Raappana Helsingin Ju-jutsuklubi
Tessa Salminen Finnfighters Gym
260
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Jaakko Vilander Helsingin Ju-jutsuklubi
Konsta Koivisto GB Gym
261
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
262
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Kokkonen Helsingin Ju-jutsuklubi
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
263
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
264
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
265
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Points
Maaria Haltsonen Flow Combat
Verna Kuutti GB Gym
266
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
267
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Tiina Elomaa Flow Combat
268
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Aleksi Virta Finnfighters Gym
269
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Juho Kaikko Helsingin Ju-jutsuklubi
270
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
271
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
272
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Varpu Vehomäki Helsingin Ju-jutsuklubi
273
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Johanna Rysälä Kajaanin Ju-Jutsuseura
274
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sari Haimi BJJ Kouvola
275
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Wrist Lock
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tessa Salminen Finnfighters Gym
276
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
277
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
278
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Choke
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
279
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Bow and Arrow
Salla Simola Finnfighters Gym
Maaria Haltsonen Flow Combat
280
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Satu Jokela Finnfighters Gym
281
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Judges Decision
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
282
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Judges Decision
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
283
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
284
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Sari Haimi BJJ Kouvola
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
285
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
286
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
Petter Lunabba Helsingin Ju-jutsuklubi
287
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Jaakko Lempiäinen Crest - Professional Fighting Center
Niklas Suvitie Turun Ju-jutsuseura
288
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Juha Peltola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juha Ketola Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
289
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Lauri Voog Combat Society
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
290
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/Salini Sport Center
Isak Höglund Fight4All
291
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Collar Choke
Samuel Hernberg Fight4All
Joakim Väärälä Tornion Jujutsuseura
292
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Bow and Arrow
Jesse Räkköläinen Hipko
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
293
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
jani lehtonen Finnfighters Gym
294
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Injury
Roope Niemi Combat Society
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
295
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Sulo Junnila Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
296
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Pasi Lassila Fight4All
Jukka Puurtinen Jyväskylän Fight Club
297
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Saku Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Oskar Lindén BJJ Vaasa
298
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Jari Naasko Tornion Jujutsuseura
299
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Janne Öysti Helsingin Ju-jutsuklubi
300
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Ilari Nikku Loop Jiu-Jitsu
Santeri Mikkola Hipko
301
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
302
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Final
Walkover
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
303
Men Purppuravyöt Open weight Final
Points
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
304
Women Sinivyöt Open weight Final
Choke
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
305
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Choke
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Ilari Siikonen BJJ Vaasa
306
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Niklas Suvitie Turun Ju-jutsuseura
Juha Ketola Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
307
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Lauri Voog Combat Society
Isak Höglund Fight4All
308
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Samuel Hernberg Fight4All
Jesse Räkköläinen Hipko
309
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Anton Saari Loop Jiu-Jitsu
310
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Americana
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Jukka Puurtinen Jyväskylän Fight Club
311
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Oskar Lindén BJJ Vaasa
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
312
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Ilari Nikku Loop Jiu-Jitsu
313
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Bow and Arrow
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Niklas Suvitie Turun Ju-jutsuseura
314
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Isak Höglund Fight4All
Jesse Räkköläinen Hipko
315
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
316
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Points
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Ilari Nikku Loop Jiu-Jitsu
317
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Jesse Räkköläinen Hipko
318
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Ilari Nikku Loop Jiu-Jitsu
319
Men Sinivyöt Open weight Final
Points
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Victor Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team