1
Men Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Walkover
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Henri Ämmälä MMA Seinäjoki
2
Men Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Armbar
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
3
Women Sinivyöt -56.5 kg Quarter-final
Armbar
Maria Lavemäki Loop Jiu-Jitsu
Leia Savander Buli Jiu-Jitsu
4
Women Sinivyöt -56.5 kg Quarter-final
Armbar
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
Netta Karhunen Polar Jiu Jitsu Team
5
Women Sinivyöt -71.5 kg Semi-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Milla Tallila Nurmijärven Kamppailijat
6
Women Sinivyöt -71.5 kg Semi-final
Armbar
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
7
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
Choke
Santeri Kangas Total Center Lahti
Janne Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
8
Men Purppuravyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
9
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
Topias Hassinen Barreto Helsinki
10
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Henri Nuottonen PP Jiujitsu Helsinki ry
11
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Points
Eduard Duplenkov Sport Club Achilles
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
12
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Ankle Lock
Petrus Somerkoski Flow Combat
Tom Svanljung Hipko
13
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Henrik Kukkanen Ahjo Training Center
14
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Kim Toivanen Nurmijärven Kamppailijat
Samuel Alkiomaa BJJ Kouvola
15
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Aleksi Kousa Hipko
Leevi Lauttanen GB Gym
16
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Roope Panell GB Gym
Atte Lehtonen Sisu Gym
17
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Jarno Laine MMA Team 300
Aleksandr Korotkov Sport Club Achilles
18
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Walkover
Antti Orlimo Helsingin Ju-jutsuklubi
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
19
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Points
Mahmuud Al-hello PP Jiujitsu Helsinki ry
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
20
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Choke
Santeri Mikkola Hipko
Santtu Lahti MMA Seinäjoki
21
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Points
Toni Kaartoaho Delariva Finland/SSC
Dennis Ilmelä GB Gym
22
Men Sinivyöt -85.5 kg 32nd-final
Armbar
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
Johannes Mathisen Sigma Jiu-Jitsu
23
Men Sinivyöt -61.5 kg Final
Armbar
Henri Ämmälä MMA Seinäjoki
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
24
Women Sinivyöt -56.5 kg Semi-final
Choke
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Maria Lavemäki Loop Jiu-Jitsu
25
Women Sinivyöt -56.5 kg Semi-final
Points
Gislene Ivanoff Takado
Bertta Karisto Sigma Jiu-Jitsu
26
Women Sinivyöt -71.5 kg Final
Wrist Lock
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
27
Men Purppuravyöt -73.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Santeri Kangas Total Center Lahti
28
Men Purppuravyöt -73.5 kg Semi-final
Points
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
29
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Semi-final
Points
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
Topias Hassinen Barreto Helsinki
30
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Semi-final
Walkover
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Tero Juntunen Vieskan Voima
31
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Ville Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
32
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Eduard Duplenkov Sport Club Achilles
Tom Svanljung Hipko
33
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Elmeri Joronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Kim Toivanen Nurmijärven Kamppailijat
34
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Leevi Lauttanen GB Gym
Atte Lehtonen Sisu Gym
35
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Choke
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Jarno Laine MMA Team 300
36
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
37
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
RNC
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Santtu Lahti MMA Seinäjoki
38
Men Sinivyöt -85.5 kg 16th-final
Armbar
Dennis Ilmelä GB Gym
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
39
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
Milan Bratu Function X Jiu Jitsu
40
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Injury
Robin Leino Finnfighters Gym
Atte Ovaska Sisu Gym
41
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Jukka Leppänen Sigma Jiu-Jitsu
Kari Päivinen Sisu Gym
42
Men Purppuravyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
43
Women Sinivyöt -56.5 kg Final
Armbar
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Gislene Ivanoff Takado
44
Men Purppuravyöt -73.5 kg Final
Armbar
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Lauri Uuniemi Oulun Kamppailuklubi
45
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Knee Bar
Veikko Peltonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Eetu Lehto Oulun Kamppailuklubi
46
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Jussi Sirenius F4Sport
47
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Walkover
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
48
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Choke
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
49
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Lauri Rossinen Combat Heaven
50
Men Ruskea- ja mustavyöt -73.5 kg Final
Points
Roni Silvennoinen Jyväskylän Fight Club
Tero Juntunen Vieskan Voima
51
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Tom Svanljung Hipko
52
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Kim Toivanen Nurmijärven Kamppailijat
Leevi Lauttanen GB Gym
53
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Aatos Atti Helsingin Paini-Miehet
54
Men Sinivyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
55
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
56
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Triangle
Mergim Syla Sports Academy No.1
Robin Leino Finnfighters Gym
57
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Kari Päivinen Sisu Gym
58
Men Purppuravyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Ilkka Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
Oleg Elizarov Sport Club Achilles
59
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Guillotine
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Jukka Koivisto Jyväskylän Fight Club
60
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Niko Rantala F4Sport
Julius Pelkonen Sisu Gym
61
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Choke
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Juho Hermunen BJJ Kouvola
62
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Walkover
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
63
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Armbar
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
Anton Laaksonen Sigma Jiu-Jitsu
64
Men Purppuravyöt -85.5 kg 16th-final
Points
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
65
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
RNC
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Eetu Lehto Oulun Kamppailuklubi
66
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
67
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
RNC
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
68
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Quarter-final
Injury
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Lauri Rossinen Combat Heaven
69
Men Sinivyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Leevi Lauttanen GB Gym
70
Men Sinivyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Aleksi Kurronen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
71
Men Purppuravyöt -91.5 kg Quarter-final
DQ
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Lauri Voog Combat Society
72
Men Purppuravyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Oliver Elomaa Tampereen Jujutsukoulu
Markus Oksman Finnfighters Gym
73
Men Purppuravyöt -91.5 kg Quarter-final
Walkover
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sampsa Maukola Sigma Jiu-Jitsu
74
Men Purppuravyöt -79.5 kg Semi-final
Guillotine
Lemar Khan Sisu Gym
Mergim Syla Sports Academy No.1
75
Men Purppuravyöt -79.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Ilkka Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
76
Men Sinivyöt -97.5 kg 16th-final
Walkover
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
Brayan Aspegren Loop Jiu-Jitsu
77
Men Sinivyöt -97.5 kg 16th-final
Armbar
Juho Ihalainen Oulun Kamppailuklubi
Matti Supperi Polar Jiu Jitsu Team
78
Men Sinivyöt -97.5 kg 16th-final
Triangle
Pekka Loikkanen Kuopion Gladiator Factory
Sakari Valtamo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
79
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Walkover
Sebastian Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
Roope Nuorento Ahjo Training Center
80
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Choke
Julius Pelkonen Sisu Gym
Roope Koskinen Finnfighters Gym
81
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
82
Men Purppuravyöt -85.5 kg Quarter-final
RNC
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
Sami Öfverberg Nurmijärven Kamppailijat
83
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Semi-final
Triangle
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
84
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
85
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Semi-final
Lock
Salla Simola Finnfighters Gym
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
86
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Semi-final
Points
Venla Nivala Hipko
Laura-Elina Halttu Finnfighters Gym
87
Men Sinivyöt -85.5 kg Final
Points
Mikko Hännikäinen Loop Jiu-Jitsu
Kalle Rämä BJJ Kouvola
88
Men Purppuravyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Tomi Lastunen Finnfighters Gym
Lauri Voog Combat Society
89
Men Purppuravyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Oliver Elomaa Tampereen Jujutsukoulu
Sampsa Maukola Sigma Jiu-Jitsu
90
Men Ruskea- ja mustavyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi
Juha Leino Helsingin Paini-Miehet
91
Men Ruskea- ja mustavyöt -97.5 kg Quarter-final
Choke
Janne Toivanen Sisu Gym
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
92
Men Purppuravyöt -79.5 kg Final
Points
Mergim Syla Sports Academy No.1
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
93
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
94
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Rostislav Aminov Orion's Belt
Sakari Valo Tampereen Jujutsukoulu
95
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Jesse Räkköläinen Hipko
Juho Ihalainen Oulun Kamppailuklubi
96
Men Sinivyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Jere Komulainen Sisu Gym
Sakari Valtamo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
97
Men Purppuravyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Roope Koskinen Finnfighters Gym
98
Men Purppuravyöt -85.5 kg Semi-final
RNC
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
99
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Quarter-final
Guillotine
teemu häkkinen Delariva Finland/SSC
Toni Nyman Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
100
Men Ruskea- ja mustavyöt -79.5 kg Final
RNC
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
101
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Points
Vladislav Veidenbaum Sambo Espoo ry.
Juho Kalander Ahjo Training Center
102
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Points
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
103
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Walkover
Tommi Järvinen Sisu Gym
Jonas Faust Helsingin Paini-Miehet
104
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Points
Paolo Haapanen Finnfighters Gym
Marko Partanen Polar Jiu Jitsu Team
105
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Choke
Pasi Lassila Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Erkki Pekkanen Loimaan Kamppailu-Urheilijat
106
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Points
Ilari Nikku DOJO ry.
Henri Lehtonen Polar Jiu Jitsu Team
107
Men Sinivyöt 97.5+ kg 16th-final
Walkover
Topi Ihalainen Combat Society
Ville Suorsa Buli Jiu-Jitsu
108
Men Purppuravyöt -91.5 kg Final
Points
Tomi Lastunen Finnfighters Gym
Oliver Elomaa Tampereen Jujutsukoulu
109
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö 71.5+ kg Final
Lock
Salla Simola Finnfighters Gym
Laura-Elina Halttu Finnfighters Gym
110
Men Ruskea- ja mustavyöt -97.5 kg Semi-final
Kimura
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi
111
Men Ruskea- ja mustavyöt -97.5 kg Semi-final
Walkover
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
112
Men Sinivyöt -97.5 kg Semi-final
Points
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
Rostislav Aminov Orion's Belt
113
Men Sinivyöt -97.5 kg Semi-final
Armbar
Jesse Räkköläinen Hipko
Sakari Valtamo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
114
Men Purppuravyöt -85.5 kg Final
Armbar
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
115
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
teemu häkkinen Delariva Finland/SSC
116
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
Timo Suhonen Espoon Kehähait
117
Men Ruskea- ja mustavyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Sami Raijas Sisu Gym
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
118
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Quarter-final
Walkover
Joni Kankaanranta Loop Jiu-Jitsu
Aleksi Kylmälahti Sigma Jiu-Jitsu
119
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Juha Käki DOJO ry.
Hannu Soveri Polar Jiu Jitsu Team
120
Men Sinivyöt 97.5+ kg Quarter-final
Americana
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Vladislav Veidenbaum Sambo Espoo ry.
121
Men Sinivyöt 97.5+ kg Quarter-final
RNC
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
Jonas Faust Helsingin Paini-Miehet
122
Men Sinivyöt 97.5+ kg Quarter-final
Americana
Marko Partanen Polar Jiu Jitsu Team
Erkki Pekkanen Loimaan Kamppailu-Urheilijat
123
Men Sinivyöt 97.5+ kg Quarter-final
Points
Ilari Nikku DOJO ry.
Topi Ihalainen Combat Society
124
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -71.5 kg Quarter-final
Points
Miia Piironen RNC Sport Club
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
125
Men Purppuravyöt -97.5 kg 16th-final
RNC
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
126
Men Purppuravyöt -97.5 kg 16th-final
Walkover
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
Aleksi Mattila RNC Sport Club
127
Men Ruskea- ja mustavyöt -97.5 kg Final
Points
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
128
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Points
Teemu Hiltunen MMA Lappeenranta
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
129
Men Sinivyöt -91.5 kg 32nd-final
Points
Valtteri Kylmälä MMA Lappeenranta
Rami Vilmunen Tampereen Jujutsukoulu
130
Men Sinivyöt -97.5 kg Final
Judges Decision
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
Jesse Räkköläinen Hipko
131
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Quarter-final
Triangle
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
132
Men Purppuravyöt 97.5+ kg Final
Choke
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Akseli Kaasalainen Loop Jiu-Jitsu
133
Men Ruskea- ja mustavyöt 97.5+ kg Semi-final
Walkover
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
134
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Joni Kankaanranta Loop Jiu-Jitsu
135
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Juha Käki DOJO ry.
136
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg 16th-final
Walkover
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
137
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Abdul-Rahman Dzhukaev TK Sports
Sasu-Joonas Viitanen Helsingin Paini-Miehet
138
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Anssi Rajala Jyväskylän Fight Club
Janis Linden Polar Jiu Jitsu Team
139
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Elmo Peltonen MMA Team 300
Ronny Kengo Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
140
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Jesse Takala Loop Jiu-Jitsu
Petri Veerbaum GB Gym
141
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Kimura
Oliver Hakkarainen Hipko
Timi Wuorinen MMA Team 300
142
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
DQ
Elmeri Seistola MMA Lappeenranta
Ville Riekkinen MMA Kuopio
143
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Armbar
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Robert Hietamäki MMA Team 300
144
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Points
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
Pasi Kärkkäinen Tampereen Jujutsukoulu
145
Men Sinivyöt -79.5 kg 32nd-final
Walkover
Pekka Nummela GB Gym
Timo Valpola Espoon Kehähait
146
Men Sinivyöt 97.5+ kg Semi-final
Points
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Jonas Faust Helsingin Paini-Miehet
147
Men Sinivyöt 97.5+ kg Semi-final
RNC
Marko Partanen Polar Jiu Jitsu Team
Ilari Nikku DOJO ry.
148
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -71.5 kg Semi-final
Heel Hook
Satu Jokela Finnfighters Gym
Miia Piironen RNC Sport Club
149
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -71.5 kg Semi-final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Mira Mäe GB Gym
150
Men Ruskea- ja mustavyöt 97.5+ kg Final
RNC
Sami Raijas Sisu Gym
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
151
Men Ruskea- ja mustavyöt -91.5 kg Final
Heel Hook
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Juha Käki DOJO ry.
152
Men Purppuravyöt -97.5 kg Quarter-final
Heel Hook
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
153
Men Purppuravyöt -97.5 kg Quarter-final
RNC
Saku Heikurinen REvolution Fight ry
Miguel Gouveia MMA Vantaa
154
Men Purppuravyöt -97.5 kg Quarter-final
Armbar
Jari Kantanen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
155
Men Purppuravyöt -97.5 kg Quarter-final
Points
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
156
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Points
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Lauri Karppinen Tampereen Jujutsukoulu
157
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
RNC
Phong Cao Loop Jiu-Jitsu
Jan Niemi Sisu Gym
158
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Triangle
jani lehtonen Finnfighters Gym
Leevi Huovinen Helsingin Paini-Miehet
159
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Walkover
Aleksi Stoilov MMA Team 300
Janne Öysti Helsingin Ju-jutsuklubi
160
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Points
Mikael Nikki Combat Juju
Valtteri Kylmälä MMA Lappeenranta
161
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Armbar
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Aarne Autio GB Gym
162
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Samu Mahkonen Combat Society
163
Men Sinivyöt -91.5 kg 16th-final
Walkover
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
Samuel Sonntag Sigma Jiu-Jitsu
164
Men Sinivyöt 97.5+ kg Final
RNC
Jonne Jokela Oulun Kamppailuklubi
Marko Partanen Polar Jiu Jitsu Team
165
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -71.5 kg Final
Kimura
Satu Jokela Finnfighters Gym
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
166
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sanni-Mari Käkilehto Oulun Kamppailuklubi
167
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Semi-final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
168
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Quarter-final
Americana
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
169
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Quarter-final
Walkover
Ville Heikkonen Sigma Jiu-Jitsu
Sami Knihtilä Kuopion Gladiator Factory
170
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Quarter-final
Walkover
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
171
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Quarter-final
Points
Toni Toivanen Monkey Grip Jiu Jitsu
Heikki Huttunen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
172
Men Purppuravyöt -97.5 kg Semi-final
Points
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Miguel Gouveia MMA Vantaa
173
Men Purppuravyöt -97.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
174
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Choke
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Sasu-Joonas Viitanen Helsingin Paini-Miehet
175
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Anssi Rajala Jyväskylän Fight Club
Elmo Peltonen MMA Team 300
176
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Petri Veerbaum GB Gym
177
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
RNC
Tuomas Lappalainen MMA Kuopio
Timi Wuorinen MMA Team 300
178
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Choke
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Elmeri Seistola MMA Lappeenranta
179
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Points
Karl Schultheis GB Gym
Robert Hietamäki MMA Team 300
180
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pasi Kärkkäinen Tampereen Jujutsukoulu
181
Men Sinivyöt -79.5 kg 16th-final
Armbar
Jaakko Pöyhönen Jyväskylän Fight Club
Timo Valpola Espoon Kehähait
182
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Points
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Phong Cao Loop Jiu-Jitsu
183
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
RNC
jani lehtonen Finnfighters Gym
Aleksi Stoilov MMA Team 300
184
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Triangle
Mikael Nikki Combat Juju
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
185
Men Sinivyöt -91.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
186
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -66.5 kg Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heidi Saren Loop Jiu-Jitsu
187
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Sami Knihtilä Kuopion Gladiator Factory
188
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Semi-final
Points
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
Heikki Huttunen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
189
Men Purppuravyöt -97.5 kg Final
Armbar
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Atte Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
190
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Quarter-final
RNC
Patricia Lehto Combat Academy of Finland
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
191
Women Sinivyöt 71.5+ kg 16th-final
Points
Helmi Hannus Combat Academy of Finland
Mervi Leppänen Heracles
192
Women Sinivyöt 71.5+ kg 16th-final
Points
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
193
Men Sinivyöt -73.5 kg 32nd-final
Choke
Andrei Kirsanen Sambo Espoo ry.
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
194
Men Sinivyöt -73.5 kg 32nd-final
Walkover
Otto Pulkki BJJ Kouvola
Toni Survonen Combat Juju
195
Men Sinivyöt -73.5 kg 32nd-final
Points
Jaakko Salmela Total Center Lahti
Otto Tehiluoto Finnfighters Gym
196
Men Sinivyöt -73.5 kg 32nd-final
Walkover
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
Joonas Koivunen Sigma Jiu-Jitsu
197
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Elmo Peltonen MMA Team 300
198
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
RNC
Petri Veerbaum GB Gym
Tuomas Lappalainen MMA Kuopio
199
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Guillotine
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Robert Hietamäki MMA Team 300
200
Men Sinivyöt -79.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Pasi Kärkkäinen Tampereen Jujutsukoulu
Timo Valpola Espoon Kehähait
201
Men Sinivyöt -91.5 kg Semi-final
RNC
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Stoilov MMA Team 300
202
Men Sinivyöt -91.5 kg Semi-final
Points
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
203
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
Choke
Suvi Kärmeniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aurora Jokelainen Sisu Gym
204
Women Sinivyöt -66.5 kg Quarter-final
Armbar
Lotta Koivunen Järvenpään Kehäkarhut
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
205
Men Ruskea- ja mustavyöt -85.5 kg Final
Points
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
206
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Semi-final
Armbar
Laura Rättyä GB Gym
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
207
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Semi-final
Armbar
Maaria Haltsonen Flow Combat
Minja Lehtinen Combat Society
208
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Walkover
Aada Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Helmi Hannus Combat Academy of Finland
209
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Points
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Salla Ylistö-Vesala Combat Society
210
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Walkover
Karolina Hulkko Sisu Gym
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
211
Women Sinivyöt 71.5+ kg Quarter-final
Walkover
Martta Koiranen MMA Team 300
Katariina Heikkilä Savate Club Fight & Fitness ry
212
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Choke
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
213
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Walkover
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Markus Ylikoski Sigma Jiu-Jitsu
214
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Points
Roope Niemi Combat Society
Toni Survonen Combat Juju
215
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Kimura
Kasper Portin GB Gym
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
216
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jaakko Salmela Total Center Lahti
217
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Triangle
Miki Pajula Järvenpään Kehäkarhut
Stefan Kok Skeletor Wrestling
218
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Judges Decision
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/SSC
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
219
Men Sinivyöt -73.5 kg 16th-final
Points
Jesse Keihäs Takado
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
220
Men Sinivyöt -91.5 kg Final
Choke
Aleksi Stoilov MMA Team 300
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
221
Men Sinivyöt -79.5 kg Semi-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Tuomas Lappalainen MMA Kuopio
222
Men Sinivyöt -79.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Robert Hietamäki MMA Team 300
Pasi Kärkkäinen Tampereen Jujutsukoulu
223
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö -61.5 kg Final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Minja Lehtinen Combat Society
224
Women Sinivyöt -66.5 kg Semi-final
Triangle
Sari Haimi BJJ Kouvola
Aurora Jokelainen Sisu Gym
225
Women Sinivyöt -66.5 kg Semi-final
RNC
Amanda Tuomola Finnfighters Gym
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
226
Women Sinivyöt 71.5+ kg Semi-final
Points
Helmi Hannus Combat Academy of Finland
Salla Ylistö-Vesala Combat Society
227
Women Sinivyöt 71.5+ kg Semi-final
Points
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
Martta Koiranen MMA Team 300
228
Women Sinivyöt -61.5 kg 16th-final
Points
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
Sara Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
229
Men Sinivyöt -67.5 kg 32nd-final
Points
Juhamatti Malm GB Gym
Tomi Nyberg Järvenpään Kehäkarhut
230
Men Purppuravyöt -67.5 kg Quarter-final
Walkover
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
231
Men Purppuravyöt -67.5 kg Quarter-final
Ankle Lock
Akseli Ilkka MMA Team 300
Riku Forsell Sports Academy No.1
232
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
RNC
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
233
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Toni Survonen Combat Juju
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
234
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Stefan Kok Skeletor Wrestling
235
Men Sinivyöt -73.5 kg Quarter-final
Points
thiago fernandes de sousa Delariva Finland/SSC
Jesse Keihäs Takado
236
Men Sinivyöt -79.5 kg Final
Guillotine
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Pasi Kärkkäinen Tampereen Jujutsukoulu
237
Women Sinivyöt -66.5 kg Final
Points
Sari Haimi BJJ Kouvola
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
238
Women Sinivyöt 71.5+ kg Final
Points
Helmi Hannus Combat Academy of Finland
Martta Koiranen MMA Team 300
239
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Walkover
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
240
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Mari Itkonen Kamppailuareena Mikkeli BJJ
241
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Anniina Loponen Takado
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
242
Women Sinivyöt -61.5 kg Quarter-final
Points
Niina Hietamäki MMA Team 300
Pinja Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
243
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Lock
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Tomi Nyberg Järvenpään Kehäkarhut
244
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Points
Erno Rättö Sigma Jiu-Jitsu
Rasmus Mäkinen MMA Team 300
245
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Lock
Juuso Renfors MMA Team 300
Atte Alanne BJJ Vaasa
246
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Points
Joonas Ahola Buli Jiu-Jitsu
Isak Mathisen Sigma Jiu-Jitsu
247
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Walkover
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Pulkki BJJ Kouvola
248
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Points
Mikko Hautaviita MMA Team 300
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
249
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Ankle Lock
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
Riku Virpi Ahjo Training Center
250
Men Sinivyöt -67.5 kg 16th-final
Points
Erik Wikström Hilti Raasepori
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
251
Men Sinivyöt -73.5 kg Semi-final
Choke
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
252
Men Sinivyöt -73.5 kg Semi-final
Ankle Lock
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Keihäs Takado
253
Men Purppuravyöt -67.5 kg Semi-final
Points
Samu Alén Monkey Grip Jiu Jitsu
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
254
Men Purppuravyöt -67.5 kg Semi-final
Points
Lauri Kurkela Function X Jiu Jitsu
Akseli Ilkka MMA Team 300
255
Women Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Choke
Rosetta Piiroinen Crest - Professional Fighting Center
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
256
Women Sinivyöt -61.5 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Niina Hietamäki MMA Team 300
257
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Armbar
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Erno Rättö Sigma Jiu-Jitsu
258
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Points
Juuso Renfors MMA Team 300
Joonas Ahola Buli Jiu-Jitsu
259
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
RNC
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
260
Men Sinivyöt -67.5 kg Quarter-final
Anaconda
Riku Virpi Ahjo Training Center
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
261
Men Sinivyöt -73.5 kg Final
Ankle Lock
Jaakko Lempiäinen Sisu Gym
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
262
Men Purppuravyöt -67.5 kg Final
RNC
Tuomas Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Akseli Ilkka MMA Team 300
263
Women Sinivyöt -61.5 kg Final
Points
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Niina Hietamäki MMA Team 300
264
Men Sinivyöt -67.5 kg Semi-final
RNC
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Joonas Ahola Buli Jiu-Jitsu
265
Men Sinivyöt -67.5 kg Semi-final
RNC
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riku Virpi Ahjo Training Center
266
Men Sinivyöt -67.5 kg Final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
267
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
Janne Toivanen Sisu Gym
268
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
RNC
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Juha Leino Helsingin Paini-Miehet
269
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Injury
Juha Käki DOJO ry.
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
270
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 32nd-final
Points
Sami Raijas Sisu Gym
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
271
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
RNC
Venla Nivala Hipko
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
272
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight 16th-final
Points
Helene Vanninen Sigma Jiu-Jitsu
Laura-Elina Halttu Finnfighters Gym
273
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Americana
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Saara Karoliina Holsti Helsingin Ju-jutsuklubi
274
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Aino Kartela 10th Planet Jiu Jitsu
Aurora Jokelainen Sisu Gym
275
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Sari Haimi BJJ Kouvola
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
276
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Amanda Tuomola Finnfighters Gym
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
277
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Pilvi Laihonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Salla Ylistö-Vesala Combat Society
278
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Leia Savander Buli Jiu-Jitsu
279
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
RNC
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
Jenni Muunoja Finnfighters Gym
280
Women Sinivyöt Open weight 16th-final
Kimura
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
Sara Määttänen Sigma Jiu-Jitsu
281
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Anaconda
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
Markus Oksman Finnfighters Gym
282
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
RNC
Pertti Nieminen BJJ Kouvola
Milan Bratu Function X Jiu Jitsu
283
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Points
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
284
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
RNC
Saku Heikurinen REvolution Fight ry
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
285
Men Purppuravyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Julius Pelkonen Sisu Gym
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
286
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Jesse Kujanpää Jyväskylän Fight Club
287
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
DQ
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
288
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Miika Suvanto Finnfighters Gym
289
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
Jussi Sirenius F4Sport
290
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
291
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
292
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Choke
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Sami Raijas Sisu Gym
293
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight 16th-final
Points
Anton Ukkola Tampereen Jujutsukoulu
Sami Knihtilä Kuopion Gladiator Factory
294
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Kimura
Salla Simola Finnfighters Gym
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
295
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Points
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
Mira Mäe GB Gym
296
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
RNC
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Laura-Elina Halttu Finnfighters Gym
297
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Quarter-final
Judges Decision
Satu Jokela Finnfighters Gym
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
298
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
RNC
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Aurora Jokelainen Sisu Gym
299
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
Roosa Heinonen Sigma Jiu-Jitsu
300
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Salla Ylistö-Vesala Combat Society
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
301
Women Sinivyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
Katriina Juutilainen Kuopion Gladiator Factory
302
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Markus Oksman Finnfighters Gym
303
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
RNC
Mergim Syla Sports Academy No.1
Boris Sirel Helsingin Paini-Miehet
304
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Milan Bratu Function X Jiu Jitsu
305
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
306
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
307
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Points
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
Miguel Gouveia MMA Vantaa
308
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Injury
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
309
Men Purppuravyöt Open weight 16th-final
Guillotine
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
Juho Hermunen BJJ Kouvola
310
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
RNC
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
311
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Lasse Rahkolin Sigma Jiu-Jitsu
312
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Mattias Kasurinen Sports Academy No.1
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
313
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Quarter-final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Sami Knihtilä Kuopion Gladiator Factory
314
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Jessika Torttila Sigma Jiu-Jitsu
315
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Semi-final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
316
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
317
Women Sinivyöt Open weight Semi-final
RNC
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
318
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Armbar
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Artturi Lobski Function X Jiu Jitsu
319
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Jesse Keihäs Takado
Matti Supperi Polar Jiu Jitsu Team
320
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Petrus Somerkoski Flow Combat
Atte Lehtonen Sisu Gym
321
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Anssi Rajala Jyväskylän Fight Club
Toni Survonen Combat Juju
322
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Oliver Hakkarainen Hipko
Henri Lehtonen Polar Jiu Jitsu Team
323
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Ankle Lock
Robin Strömberg Tampereen Jujutsukoulu
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
324
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Judges Decision
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
Sasu-Joonas Viitanen Helsingin Paini-Miehet
325
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Ankle Lock
Tuomas Lappalainen MMA Kuopio
Santeri Mikkola Hipko
326
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Guillotine
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
327
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
RNC
Abdul-Rahman Dzhukaev TK Sports
Jan Niemi Sisu Gym
328
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Guillotine
jani lehtonen Finnfighters Gym
Ville Riekkinen MMA Kuopio
329
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Niklas Suvitie Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
330
Men Sinivyöt Open weight 64th-final
Points
Janis Linden Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
331
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Heel Hook
Jaakko Vilander Kilo Jiu-Jitsu
Miika Suvanto Finnfighters Gym
332
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Semi-final
Points
Tommi Toikkanen Sigma Jiu-Jitsu
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
333
Women Purppura-, ruskea- ja mustavyö Open weight Final
Walkover
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
334
Women Sinivyöt Open weight Final
Points
Venla Tuominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Solveiga Bucyte Helsingin Ju-jutsuklubi
335
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Lemar Khan Sisu Gym
Mergim Syla Sports Academy No.1
336
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Points
Otto Haapa-aho Sigma Jiu-Jitsu
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
337
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Choke
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Pyry Heiskanen Sigma Jiu-Jitsu
338
Men Purppuravyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Dmitry Remeshkov Sigma Jiu-Jitsu
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
339
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Victor Kasurinen Sports Academy No.1
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
340
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Paolo Haapanen Finnfighters Gym
Topi Ihalainen Combat Society
341
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Ankle Lock
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Jesse Keihäs Takado
342
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Ilari Nikku DOJO ry.
Atte Lehtonen Sisu Gym
343
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Anssi Rajala Jyväskylän Fight Club
344
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Judges Decision
Jere Komulainen Sisu Gym
Henri Lehtonen Polar Jiu Jitsu Team
345
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otso Vikman Sigma Jiu-Jitsu
346
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
347
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Tuomas Lappalainen MMA Kuopio
348
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Väinö Lahtinen MMA Vantaa
349
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
350
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Choke
Mikael Nikki Combat Juju
Abdul-Rahman Dzhukaev TK Sports
351
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Jesse Räkköläinen Hipko
jani lehtonen Finnfighters Gym
352
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
RNC
Rostislav Aminov Orion's Belt
Tommi Lindvall Tampereen Jujutsukoulu
353
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Roope Niemi Combat Society
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
354
Men Sinivyöt Open weight 32nd-final
Points
Karl Schultheis GB Gym
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
355
Men Ruskea- ja mustavyöt Open weight Final
Points
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
356
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Points
Lemar Khan Sisu Gym
Akseli Arvaja Tampereen Jujutsukoulu
357
Men Purppuravyöt Open weight Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Per Sipola Tampereen Jujutsukoulu
358
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Paolo Haapanen Finnfighters Gym
359
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Edvin Pihlak Sigma Jiu-Jitsu
Ilari Nikku DOJO ry.
360
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Jere Komulainen Sisu Gym
361
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lauri Räsänen Nurmijärven Kamppailijat
362
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Triangle
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
363
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Mikael Nikki Combat Juju
364
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
jani lehtonen Finnfighters Gym
Rostislav Aminov Orion's Belt
365
Men Sinivyöt Open weight 16th-final
Points
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
Mikko Vuorikoski Sisu Gym
366
Men Purppuravyöt Open weight Final
Judges Decision
Lemar Khan Sisu Gym
Mikko Pouru Finnfighters Gym
367
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Injury
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Ilari Nikku DOJO ry.
368
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
DQ
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Simon Lehtimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
369
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Brabo
Samuel Hernberg Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
370
Men Sinivyöt Open weight Quarter-final
Anaconda
jani lehtonen Finnfighters Gym
Kimmo Meier Jyväskylän Fight Club
371
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Points
Isak Höglund Pietarsaaren Ju-Jutsu ry
Kalle Rämä BJJ Kouvola
372
Men Sinivyöt Open weight Semi-final
Armbar
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu
jani lehtonen Finnfighters Gym
373
Men Sinivyöt Open weight Final
Armbar
Kalle Rämä BJJ Kouvola
Aatu Keränen Tampereen Jujutsukoulu