1
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Leevi Saaristo Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
2
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Lotta Laitila Heracles
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Walkover
Nooa Kuparinen Heracles
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
4
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Ahjo Training Center
5
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Frida Raunio Takado
Niilo Anttila Hipko
7
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
8
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Riine Anttila Hipko
Santeri Heikkilä Takado
9
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Pyry Kuparinen Heracles
Joona Kekki Hipko
10
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Oliver Raunio Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
11
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Walkover
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Henna Kantanen Hipko
12
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Verner Valojarvi Hipko
Jesse Mertanen Helsingin NMKY ry
13
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Elias Donner Takado
14
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Vilma Peltonen Tampereen Jujutsukoulu
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
15
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Points
Mattis Vaks Finnfighters Gym
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
16
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
Nooa Kuparinen Heracles
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
18
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
19
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Judges Decision
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Niilo Anttila Hipko
20
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Joose Leiponen Heracles
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Eero Ihalainen Heracles
Emilia Ojanen Takado
22
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Janessa Hiltunen MMA Imatra
Riine Anttila Hipko
23
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Otto Jääskeläinen Tampereen Jujutsukoulu
Pyry Kuparinen Heracles
24
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
25
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Sauli Haitto Heracles
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
26
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Elias Jokinen Takado
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
27
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Konsta Turunen Tampereen Jujutsukoulu
Santtu Nieminen Heracles
28
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Verner Valojarvi Hipko
29
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Elias Donner Takado
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
30
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Bronze Fight
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Nooa Kuparinen Heracles
31
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Final
Judges Decision
Iida Suvanto MMA Imatra
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
32
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Bronze Fight
Points
Henri Kantanen Hipko
Niilo Anttila Hipko
33
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
34
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
35
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Walkover
Eeli Takila Helsingin NMKY ry
Joonatan Kujanhaara GB Gym
36
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Eppu Koljonen Sports Academy No.1
37
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Eetu Miettinen Heracles
39
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Oksanen GB Gym
40
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Jesse Elomaa Porin Kamppailu-urheilukeskus
41
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Walkover
Joona Salonen Heracles
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
42
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eero Ihalainen Heracles
43
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Riine Anttila Hipko
Pyry Kuparinen Heracles
44
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
45
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Santtu Nieminen Heracles
46
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Bronze Fight
Judges Decision
Verner Valojarvi Hipko
Elias Donner Takado
47
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
48
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Matias Vehmasaho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Walkover
Selene Leinonen Barreto Helsinki
Sebastian Virtanen Heracles
50
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Walkover
Milla Kostamo MMA Imatra
Peppi Hedman Oulun Kamppailuklubi
51
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joonatan Kujanhaara GB Gym
52
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
54
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Jesse Elomaa Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joona Salonen Heracles
55
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Quarter-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Joakim Majuri Helsingin NMKY ry
56
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Mikael Pelander Sports Academy No.1
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
57
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riine Anttila Hipko
58
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Santtu Nieminen Heracles
59
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
DQ
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
60
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Triangle
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
61
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Points
Matilda Packalen Störsvik BJJ
Juuso Nieminen Heracles
62
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Alina Räkköläinen Hipko
63
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Points
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
Sabrina Väinölä Störsvik BJJ
64
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
65
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Ronja Kettunen Störsvik BJJ
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
66
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sebastian Virtanen Heracles
67
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Milla Kostamo MMA Imatra
68
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
69
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Joona Salonen Heracles
70
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Judges Decision
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Juho Suvanto MMA Imatra
71
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Walkover
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Jami Virtanen Finnfighters Gym
72
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Bronze Fight
Points
Riine Anttila Hipko
Santtu Nieminen Heracles
73
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
74
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Pelander Sports Academy No.1
75
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Collar Choke
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
Jesse Soila Tampereen Jujutsukoulu
76
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Armbar
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juuso Nieminen Heracles
77
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Armbar
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
Chanon Alijärvi Takado
78
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
79
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Matias Laitila Heracles
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
80
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
81
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Choke
Roosa Saarinen Tampereen Jujutsukoulu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
82
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Armbar
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
Konsta Koivisto GB Gym
83
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
RNC
Neea Haataja Barreto Helsinki
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
84
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Walkover
Rasmus Kettunen Störsvik BJJ
Salla Simola Finnfighters Gym
85
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
86
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Eetu Miettinen Heracles
87
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Bronze Fight
Points
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Jami Virtanen Finnfighters Gym
88
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
89
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Final
Points
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
90
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Collar Choke
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
91
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Choke
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
92
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Points
Kia Anttonen Sports Academy No.1
Emil Ekholm Finnfighters Gym
93
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Bronze Fight
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Sebastian Virtanen Heracles
94
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Final
Points
Matias Laitila Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
95
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Samuli Vehmasaho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lotta Marttila Finnfighters Gym
96
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Armbar
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Konsta Koivisto GB Gym
97
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Armbar
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
Salla Simola Finnfighters Gym
98
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Bronze Fight
Armbar
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
99
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Final
Points
Otto Mäntyniemi Finnfighters Gym
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
100
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
RNC
Robin Leino Finnfighters Gym
Kia Anttonen Sports Academy No.1
101
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Points
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
102
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Choke
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Lotta Marttila Finnfighters Gym
103
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Armbar
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Maiken Halme GB Gym
104
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Americana
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Markus Vaks Finnfighters Gym
105
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Armbar
Miles Bom Combat Society
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
106
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Bronze Fight
Collar Choke
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
107
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
108
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Bronze Fight
Points
Kia Anttonen Sports Academy No.1
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
109
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Final
Choke
Robin Leino Finnfighters Gym
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
110
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Armbar
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Maiken Halme GB Gym
111
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Armbar
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
112
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Bronze Fight
Armbar
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
113
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Final
Choke
Maiken Halme GB Gym
Nicolas Hanner Barreto Helsinki