Last day to sign up is 26.03.2023.
You have to log in to sign up to the competition.
Info
BJJ-kisat seuraavin painoluokin.
Naiset valkovyö
-58.5 kg
-64 kg
-69 kg
+69 kg
Naiset värivyöt (sininen,purppura,ruskea,musta)
-58.5 kg
-64 kg
-69 kg
+69 kg
Miehet valkovyö
-64 kg
-70 kg
-76 kg
-82.3 kg
-88.3 kg
-94.3 kg
-100.5 kg
100.5+ kg
Miehet värivyöt (sininen, purppura,ruskea,musta)
-64 kg
-70 kg
-76 kg
-82.3 kg
-88.3 kg
-94.3 kg
-100.5 kg
100.5+ kg
Invitation for Fighters
Aika
Lauantaina 01.04.2023 klo 10.00
ovet auki klo 09.00
Paikka Salini sport center Tavitie 1, 01450 Vantaa.(sisään ajo Urpiaisentien kautta)
Ottelut alkavat klo 10.00 naisten otteluilla ja niiden jälkeen pieni tauko ja miesten ottelut. Aika tarkennetaan kun kaaviot tehty
Punnitus suoritetaan puvun kanssa paikan päällä ilmoittautumisen yhteydessä.
Osallistumismaksu:
Osallistumismaksu on 25€/ottelija. Suoritathan osallistumismaksun viimeistään sunnuntaina 26.03.2023!!!joka on myös viimeinen ilmoittautumispäivä!!!!
Tilinumero: FI89 8147 9710 4907 54
Saaja: Salini sport center Ry
Viestikenttä: Ottelijan nimi, sarja ja seura
VAKUUTUS
Kilpailujen järjestäjä ei vakuuta ottelijoita tapaturmien varalta.
Kaikilla ottelijoilla tulee olla kilpailun kattava tapaturmavakuutus tai ottelijat kilpailevat omalla vastuullaan.
Schedule
Aika
Lauantaina 01.04.2023 klo 10.00
ovet auki klo 09.00
Paikka Salini sport center Tavitie 1, 01450 Vantaa.(sisään ajo Urpiaisentien kautta)
Ottelut alkavat klo 10.00 naisten otteluilla ja niiden jälkeen pieni tauko ja miesten ottelut. Aika tarkennetaan kun kaaviot tehty
Punnitus suoritetaan puvun kanssa paikan päällä ilmoittautumisen yhteydessä.
Tickets
No tickets
Brackets
Men White Belts
Men Color Belts
Women White Belts
Women Color Belts
Participants
Men White Belts
Open Class
- Aleksei Semakin, Turun Ju-jutsuseura
- Olli Huovinen, Delariva Finland/Salini Sport Center
- Aleksi Kilpiniemi, Ahjo Training Center
- Aleksandr Tikkanen, Sisu Gym
- Niko Anttila, Ahjo Training Center
- Matias Salminen, Ahjo Training Center
- Jaaron Maunonen, Jyväskylän Fight Club
- Artjom Samohvalov, Sport Club Achilles
- Ainars Zemturis, Sport Club Achilles
- Alexander Anokhin, Sport Club Achilles
- Martin Trubnikov, Sport Club Achilles
- Pauli Nyberg, Delariva Finland/Salini Sport Center
- Stepan Prishchepa, Sport Club Achilles
- William Procopé, Hipko
- Arttu Luomi, Ahjo Training Center
15
Men Color Belts
Open Class
- Axel Rissanen, Delariva Finland/Salini Sport Center
- Ramzan Gazmagomaev, GB Gym 3
- Mikko Honkonen, Delariva Finland/Salini Sport Center 2
- Samuli Sulkko, Kamppailu Center 1
- Sami Raijas, Sisu Gym 1 2 12
- Matti Kivisalo, Crest - Professional Fighting Center 1
- Tommi Tahvanainen, MMA Vantaa 1 5
- Eduard Duplenkov, Sport Club Achilles 8
- Oliver Hakkarainen, Hipko 4
- Teemu Sikanen, Kuopion Gladiator Factory 2 4 5
- Elmeri Joronen, Helsingin Ju-jutsuklubi 12
- Tapio Vepsäläinen, REvolution Fight ry 2
- Michael Blakley, Delariva Finland/Salini Sport Center
13
Women White Belts
Women Color Belts
Open Class
- Iiris Niskanen, Ahjo Training Center
- Sanni Siikilä, MMA Vantaa
- Krista Latvala, Ahjo Training Center 1 1
- Tatjana Belaja, Sport Club Achilles 1
- Carola Saarinen, Delariva Finland/Salini Sport Center
- Pinja Määttänen, Hipko 1
- Sara Määttänen, Hipko 2
- Eliisa Nyfelt, Buli Jiu-Jitsu
- Katriina Juutilainen, Kuopion Gladiator Factory 8
- Titta Nielikäinen, Sisu Gym 2 1
- Tuuli Hermunen, Delariva Finland/Salini Sport Center
11
Total: 65 fighters.
Sport Club Achilles 11
Delariva Finland/Salini Sport Center 11
Ahjo Training Center 10
Hipko 5
Buli Jiu-Jitsu 4
Sisu Gym 4
Loop Jiu-Jitsu 3
MMA Vantaa 3
Kamppailu Center 2
Kuopion Gladiator Factory 2
Crest - Professional Fighting Center 2
GB Gym 1
Turun Ju-jutsuseura 1
Tapanilan Erän Ju-jutsu 1
Nurmijärven Kamppailijat 1
Jyväskylän Fight Club 1
Helsingin Ju-jutsuklubi 1
REvolution Fight ry 1
Heracles 1